Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WIDEŁKI NA BONY NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-18, 23:17   

pączek11 napisał/a:
I chyba będzie awantura pracownicy Hebe mają wyższe bony niż my Biedronki !! Ciekawe czy tak samo ciężko pracują na zyski firmy ??


Jeżeli to prawda , to wiem po co weszła karta przedpłacowa którą podpisał Pan A i jak pisał tutaj
Cytat:
olejny raz oskarżasz ludzi czy w poczcie czy na forum publicznie. Takie oskarżenia padały już w sprawie procedury karty przed płacowej której jeszcze nie było ani światła dziennego nie ujrzało ale oskarżenia już były że ktoś to podpisał


Widać , karta jest po to by nikt nie wiedział ile dostaje HEBE, Co prawda osobny fundusz socjalny (chyba ,że znowu ktoś coś podpisał i nikrt z S nie wie) ale ta sama firma.Boli różnica prawda? 20 lat biedronki 3 lata Hebe ,ale śmietankę spijają oni
 
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-18, 23:27   

ciekawe czy było to tez omawiane na ks i czemu ma służyć ta różnica chybaby ludział tylko wk....i by było ich jeszcze mniej niż jest
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-19, 00:26   

My mamy paczki dla dzieci i siebie oni mają wyższe bony. Aż tak Was to w dupę kuje ??? Jakby było odwrotnie też nie bylibyście zadowoleni. Żenada normalnie.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-19, 00:58   

gorzej niż źle!
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
Roksiii

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 29 Lis 2015
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-19, 09:53   

Naprawdę mamy bardzo dobry social. Myślicie że w jakimś hipermarkecie mają jakieś paczki czy bony? Naprawdę nikt nikomu nie bronił zatrudnić się w hebe.
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 283
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-19, 10:36   

No pewnie że dostają ...a Ty Roksi zdecyduj się bo na Sb narzekasz jak ktoś Ciebie objechał a sama nie jesteś lepsza 😉 ja osobiście nikomu w portfel nie zaglądam jak ktoś dostał więcej to super ale nie uważam żeby tak prężna firma jak Biedronka miała aż tak zarąbisty socjal. Jest w normie ale bez szału...a te widełki są trochę śmieszne. Po co komu 100zł jak ma 7 czy 8 tys na osobę.
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-19, 10:46   

pączek11 jak zwykle się awanturuje ale tylko tu na forum :D i jak zwykle podkreśla że chciałby być bardziej niż jest nadziany :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-19, 12:03   

i myślę że już koniec tego wątku. temat jest o widełkach a nie o hebe czy też innych firmach. skoro nie ma nikt już nic nowego do wniesienia w tym temacie to niech nie pisze bo robi się już bałagan !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-19, 21:04   

stoneczka napisał/a:
No pewnie że dostają ...a Ty Roksi zdecyduj się bo na Sb narzekasz jak ktoś Ciebie objechał a sama nie jesteś lepsza 😉 ja osobiście nikomu w portfel nie zaglądam jak ktoś dostał więcej to super ale nie uważam żeby tak prężna firma jak Biedronka miała aż tak zarąbisty socjal. Jest w normie ale bez szału...a te widełki są trochę śmieszne. Po co komu 100zł jak ma 7 czy 8 tys na osobę.


Dokładnie. Ja bym dołożył tym w najniższej grupie (sam jestem w III) więc......... jakbym miał te 8000 zł brutto na osobę czyli przy moich 4x to 32 000 brutto miesięcznie) to te 100 zł to chyba ma waciki jak mawiała żona Siary

[ Dodano: 2016-11-19, 21:05 ]
Roksiii napisał/a:
Naprawdę mamy bardzo dobry social. Myślicie że w jakimś hipermarkecie mają jakieś paczki czy bony? Naprawdę nikt nikomu nie bronił zatrudnić się w hebe.


Oj i tu się porządnie mylisz. Jakieś bony i paczki są z funduszu świadczeń socjalnych. W hebe no cóż , to ja wolę do volkswagena 1.5 pensji na święta dodatkowo, i 1 x na wielkanoc.

[ Dodano: 2016-11-19, 21:07 ]
kluq napisał/a:
My mamy paczki dla dzieci i siebie oni mają wyższe bony. Aż tak Was to w dupę kuje ??? Jakby było odwrotnie też nie bylibyście zadowoleni. Żenada normalnie.


tak ale za to mieli karty przedłpacowe rok przed nami .I oczywiście zasilenie na Wielkanoc. Więc?

[ Dodano: 2016-11-19, 21:09 ]
oliwietta napisał/a:
ciekawe czy było to tez omawiane na ks i czemu ma służyć ta różnica chybaby ludział tylko wk....i by było ich jeszcze mniej niż jest


pewnie skrót ks oznacza komisję socjalną. Cóż, co tam się podpisuje , bez wiedzy innych i za co....... można tylko się domyślać.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-19, 23:22   

qweerty napisał/a:
tak ale za to mieli karty przedpłacowe rok przed nami .I oczywiście zasilenie na Wielkanoc. Więc?

Za to nie mają nagrody rocznej o ile się nie mylę.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-20, 00:00   

kluq napisał/a:
qweerty napisał/a:
tak ale za to mieli karty przedpłacowe rok przed nami .I oczywiście zasilenie na Wielkanoc. Więc?

Za to nie mają nagrody rocznej o ile się nie mylę.


Nagroda jest dla pracowników grupy Jeronimo........
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-20, 13:39   

Prawda, nagrodę roczna mają. Niestety te swoje karty mogą realizować wyłącznie w Hebe i aptekach więc chyba nie ma czego zazdrościć. Prócz tego dziwi mnie, że przez ostatni rok związki nie zdążyły wyjaśnić różnic w pakietach socjalnych obu spółek.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~rodzic 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Paź 2015
Posty: 41
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-11-20, 14:03   widelki i bony na swieta

nie rozumiem skad ta dyskusja-przeciez bony i paczki to socjal- prezent od firmy -nie idzie to z naszej kieszeni- wiec powinniscie sie cieszyc ze wogole jest i nie zazdroscic innym-

widelek wogole nie powinno byc- kazdy powinien dostac tyle samo-kazdy tak samo ciezko pracuje :) ))
  Ocena JMP: 7/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-20, 16:03   Re: widelki i bony na swieta

rodzic napisał/a:
nie rozumiem skad ta dyskusja-przeciez bony i paczki to socjal- prezent od firmy -nie idzie to z naszej kieszeni- wiec powinniscie sie cieszyc ze wogole jest i nie zazdroscic innym-

widelek wogole nie powinno byc- kazdy powinien dostac tyle samo-kazdy tak samo ciezko pracuje :) ))


Prezent do firmy? Zazdrościć innym? Ludzie poczytajcie co to jest Zakładowy Fundusz Socjalny jk się go tworzy i do czego służy odpis. Fajnie cieszę się z "prezentu od jmp"ale uwież gdyby nie ustawa, albo zz które nie muszą wyrazić zgody na jego likwidację wątpię ,ze z dobrej woli pracodawca wydawałby na " prezenty" 55 mln zł (55 tyś pracowników razy 1000 zł odpisu). Klękajcie narody jaki łaskawy nasz pracodawca.Jeszcze niech odda ludziom za nadgodziny za czasów Łopackiej , te które zgodnie z prawem ludziom przepadły, którzy budowali tą potegę swoją pracą i straconymi nadgodzinami
https://biznes.onet.pl/wiadomosci/handel/biedronkowy-licznik-dlugu/ehmbdg

I nie piszcie ,że w innych sieciach nie ma itp. I że u prywaciarzy też nie. Ja dokładnie 17 lat temu dostawałem bon na święta i to każde 200 zł właśnie u prywaciarza. W 2000 r a wtedy płaca minimalna wynosiła ...670 zł ,a ja zarabiałem w hurtowni 1000 zł. Więc, ani ta biedronka taka super,ani prywaciarze tacy źli.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-20, 21:45   

fajnie rodzic że zmieniłeś zdanie :)
rodzic napisał/a:
i to ma byc sprawiedliwe? ja haruje caly rok na paczke a ten co przepracuje raptem miesiac tez ja dostanie i takie samo zasilenie karty???? to jakas kpina.
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo