Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WIDEŁKI NA BONY NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-31, 21:46   

Z tematu o bonach świątecznych zrobiliście bagno. Stary wyjadacz forum niech może służy przykładem, nowoprzybyłej koleżance, i założy nowy temat, w którym powylewa swoje żale do dawnych kolegów, a bieżącego tematu nie będzie zaśmiecał. Nikogo nie obchodzą tu wasze prywatne zatargi i siniaki na tyłkach. Kolejne takie posty zgłoszę administratorowi, a w przypadku utrudnionego kontaktu nałożę ostrzeżenia, bo aż żygać się chce, kiedy się na to patrzy.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-31, 22:11   

Larrikol głoś się do moderatora Piotra A :) a ode mnie się odstosunkuj....... temat założyłem o bonach i zadałem konkretne pytania i odpowiedziałem na kłamstwa. A Tobie powiem to co zawsze........ nikt nie każe Tobie czytać ,zwłaszcza ,że temat powinien Tobie być obojętny, chyba że bony dostajesz :) . Nudzi mnie ten temat ale skoro go już poruszyłaś, i się do mnie jak zwykle przyklejasz......... :**
[ Dodano: 2016-10-31, 22:12 ]
a co do nowej koleżanki , nie wiem o co się czepiasz. Pewnie,że dziewczyna ma inną percepcję niż ty.

[ Dodano: 2016-10-31, 22:30 ]
robalna6 napisał/a:
A ja tez mam pytanie: dlaczego jak firma za każdym razem daje coś dodatkowego, to znajda się ludzie, którzy zachowuja sie jakby co najmniej Boża manna z nieba leciała, firma sobie słodzi , takimi podstawionymi kontami czy jak?


robalna marta 1 nie jest podstawionym kontem za to sobie mogę rękę obciąć
p.s. Firma nie musi dawać podstawionych kont bo tutaj dyskusje prowadzi max 10-12 tych samych osób. Chociaż, myślałem kiedyś , że trochę z nich jest podstawionych to jednak tylko ludzie, którzy uwielbiają przebywać tu na forum i komentować wszystko plus stale hejtować moje wpisy jak Larrikol czy kluq. A po za tym popatrz ,że ciągle piszą te same osoby............na ogół.

Bony na święta są realizacją preliminarzu wydatkowania funduszu świadczeń socjalnych. Odnośnie kwot na święta Bożego Narodzenia uzależnienie ich od dochodu to jedno ustawienie normalnych widełek to drugie. Liczenie do dochodu do tych widełek pensji brutto ,alimentów, zasiłków rodzinnych ,rehabilitacyjnych, opiekuńczych to trzecie.

To że nie pobierający 500 plus w większości. cieszą się do wliczania go do dochodu pracownika na członka rodziny, to tak . to taka sama radość ,że sąsiadowi też krowa padła na pastwisku. Tak samo jak Ci co nie mają rodzinnego by cieszyli ,się że Ci z niższym dochodem mają wliczony.

Co do wysokości bonów, czy ich podwyższania jak donoszą wiewiórki ,zapewne wynika to ,że od kiedy jest 500 plus i beneficjentów jest mniej. Tak samo nawet podniesienie widełek dla kobiet samotnie wychowujących dziecko oraz dwie podwyżki w roku co były spowodują ,że nawet po podniesieniu progów jak pisze Pan A, i tak nie otrzymają zapomogi ,czyli jak nie dostawały tak nie dostaną.

Pensja brutto wzrosła dwukrotnie po 100 zł brutto. Jak policzyć netto jest mniej. Jak rośnie pensja minimalna to i zmniejsza się szansa na zapomogę. Tym bardziej , że jest to wynagrodzenie średnie brutto z trzech miesięcy a więc i liczony dodatek brutto za niechorowanie i pozostałe składniki wynagrodzenia.

Chcąc pomóc pracownikom ( podkreślam pracownikom Panie A, Panowie też samotnie wychowują dzieci , czasem dziadkowie,) samotnie będącymi opiekunami prawnymi nieletniego (rodzice, prawni opiekunowie ,rodzice zastępczy) należy zmienić jedno:
liczyć dochód netto a nie brutto. Brutto nikt nie zje ani nie zapłaci rachunku
 
     
~lenka32 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Paź 2016
Posty: 34
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-01, 18:59   

Larrikol, potrafię o siebie sama zadbać. Nie musisz się mną wycierać. Szkoda ,że nie czyściłaś bagna ,gdy mnie zaatakowano w temacie o bonach. Dziwne to forum. Nie mam zamiaru udzielać się na tym forum , ledwo weszłam i mnie mieszacie między sobą. Mogę sobie poczytać przy kawce i papierosku, ale w wasze wojenki mnie nie mieszajcie. W tym, Ty Larrikol. Pozdrawiam .
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-02, 12:36   

lenka32, to jest temat o bonach i nie zauwazyłam, żeby ktoś Cię tu zaatakował. Zauważyłam za to, że Twój pierwszy post, jaki napisałaś tu na forum, atakował innego użytkownika, więc nie za bardzo rozumiem, o co masz pretensje? Wszystkiego oczywiście nie da się zauważyć, więc jeśli uważasz, że jakiś post jest dla Ciebie obraźliwy, skorzystaj z możliwości zgłoszenia postu lub po prostu napisz na pw.
 
     
zuzia123

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Lis 2016
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-11, 23:03   

Witam mam pytanie czy nowy pracownik zatrudniony w pażdzierniku dostanie paczke i bony
 
     
~Odaaaa

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Kwi 2016
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-11, 23:43   

jezeli ma wyslane oswiadczenie o dochodach i odebrana karte przedplacona to tak
 
     
@agusia1612 
Joasia

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 157
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-12, 00:45   

Nie rozumiem czy te widełki z dochodami z poczatku tematu sa aktualne czy coś się zmieniło ?
_________________
Joasia !!!
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-12, 12:58   

agusia1612, nie było jeszcze oficjalnego info o progach i wysokości zasileń
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-16, 18:59   

No i widze w innym temacie że widełki się potwierdziły :em29:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-16, 19:31   

W tym roku w ramach pakietu świątecznego każdy pracownik, który do 16 listopada odebrał kartę przedpłaconą i złożył oświadczenie o dochodach, otrzyma zasilenie.

Jak będzie kwota zasilenia?
Kwota doładowania karty przedpłaconej jest zróżnicowana w zależności od oznaczonego przez Ciebie w oświadczeniu za 2015 rok progu dochodowego i wynosi:



próg
przedział kwotowy
kwota zasilenia
A
do 1000zł
450
B
1000-2000zl
400
C
2000-3000zł
350
D
3000-4000zł
300
E
4000-5000zł
250
F
5000-7000zł
150
G
pow. 7000zł
100



Kiedy zasilenie zostanie zrealizowane?
Zasilenie kart przedpłaconych zostanie zrealizowane do 6.12.2016 r.

Kto je otrzyma?
Uprawnionymi do otrzymania świadczenia są pracownicy zatrudnieni w JMP na podstawie umowy o pracę wg stanu na dzień 16.11.2016, pozostający w zatrudnieniu na dzień zasilenia karty przedpłaconej przez JMP, którzy w terminie do 16.11.2016 złożyli oświadczenie o dochodach na członka rodziny za 2015 r.
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-11-16, 19:45   

Dzięki Michałek ostatnio info też miałem od Was. Oś ktoś tu musi coś odszczekac ...ktoś mi zarzucał nieprawdę. Gratuluję związkowi Pana Michałka obiegu informacji. Widocznie u nich nie ma " cesarza" -i SĄ propracowniczy Brawo Wy.Pan A trzyma tajemnicy dla siebie. Widocznie liczą się składki nie ludzie
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-16, 21:00   

9qweerty ja nie jestem z zadnych zwiazkach nie wiem o co chodzi;(
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
@pączek11

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-18, 16:42   

I chyba będzie awantura pracownicy Hebe mają wyższe bony niż my Biedronki !! Ciekawe czy tak samo ciężko pracują na zyski firmy ??
 
     
@madzia123 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Lis 2014
Posty: 129
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-11-18, 17:51   

To prawda. Ale oni chyba nie mają paczek więc przez to mają wyższe bony.... ale mogę się mylić.
 
     
@pączek11

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 201
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2016-11-18, 18:47   

Wiesz co paczki są fajne zawsze jakiś prezent ale wolałbym dostać 550 zł jak oni
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo