Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bartosz
2012-01-14, 20:15
sprawa
Autor Wiadomość
frytas

Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-01-19, 08:31   

Nikola- lola i tede333
Jesteście z tego samego IP. Tyle w temacie.

[ Dodano: 2011-01-19, 08:33 ]
Pewnie ip finder pokaże miejsce zamieszkania pani kierownik.
 
     
tede333

Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-19, 09:00   

Frytas to jest bez znaczenia czy ja i nikola lola jesteśmy z tego samego IP. Ja bynajmniej jej nie znam ale znam osoby na które rzucasz bezpodstawne oskarżenia o mobbing o wynoszenie lub kradzież ze sklepu tek, że w ogóle się zastanów się po co było pisać coś takiego skoro większość postów które teraz się ukazują stają po stronie Pani Beaty B. i Pana Adama Ś. i są na ich korzyść. Weź się zastanów nad sobą i swoim zachowaniem bo pisząc na czyjś temat i kogoś oczerniać jest łatwo gorzej samemu się przyznać do błędu i przeprosić FRYTAS. Jak już wcześniej napisał ktoś o niku KRETA : tu można pisać wszystko ALE CZY TO WSZYSTKO JEST PRAWDĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
frytas

Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-01-19, 09:49   

IP ma znaczenie. Usiłujesz pokazać że krytykuje mnie wiele osób a ja tylko jako jednostka mam takie odczucia. Na wstępie oszukujesz. Po drugie twoje przesiąknięte jadem wypowiedzi, pokrzykiwanie, ton wypowiedzi- nawet zwroty typu "jest wielu chętnych" są właściwe dla pani Beaty. Nieudolnie podszywasz się pod kogoś. Jest ci wstyd- słusznie.
Tak więc witamy panią kierownik na forum.Kreta, nikola lola i tede333 to jedna osoba.
 
     
tede333

Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-19, 09:54   

dobre dobre :) :em29:

[ Dodano: 2011-01-19, 10:00 ]
nie wiem za co ma mi być wstyd sumienie mam czyste. A twoje głębokie przemyślenia mnie nie ruszają. Bo myśleć że ktoś pisze za trzy osoby to już dno totalne nie mówiąc o tym że już osobą piszącą według ciebie to sama pani kierownik. :em29:
 
     
morka777

Dołączył: 18 Gru 2009
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-19, 15:51   

żałosny jesteś frytas. jak ci się pracować nie chce to ktoś musi cię do pionu postawić. widocznie prośby na ciebie nie działają więc kierowniczka inaczej musi sobie radzić. jakbyś był normalny to byś w twarz jej powiedział że nie życzysz sobie takiego traktowania a nie się po budkach telefonicznych szlajasz. żal.pl. a beata to spoko kobieta.
 
     
frytas

Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-01-19, 19:04   

Beti, założyłaś czwarte konto. Nie miotaj się bardziej bo to żenujące.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez frytas 2011-01-21, 00:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
tede333

Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-19, 19:18   

frytas jesteś idiotą jakich mało, zadufanym w sobie dupkiem który zamiast wziąć się do roboty przychodzi do pracy i najchetniej to by przesiedział na dupie 8 godzin bo na pewno gówno cie obchodzi czy robota jest zrobiona czy nie. Ty to dopiero musisz być wieśniak. Współczucia dla Pani Beaty że musi z takim ŻAŁOSNYM DUPKIEM PRACOWAĆ I BYĆ PRZEZ NIEGO OBRAŻANA. JESTEŚMY Z PANIĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
kreta

Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-19, 19:41   

ludzie po co wy takie rzeczy wypisujecie???!!!!!czy wy w ogóle wiecie po co jest to forum!!!!????!?!?!?!?jeden drugiemu do gardła skacze!!domyślam sie że pewnie jeszcze pracujecie na jednym sklepie,porażka jakaś!!może przestaniecie w końcu sie obrażać.....taka drobna sugestia....
 
     
frytas

Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 4/3/6
  Wysłany: 2011-01-19, 19:43   

Wrzask i obrażanie innych to moim zdaniem zła metoda. Niech pani weźmie głęboki oddech... i uspokoi się. Tracić panowanie nad sobą to zła cecha na stanowisku kierowniczym. Wydaje ci się, że jesteś Bóg wie kim i masz wysoką samoocenę.
Ostatnio zmieniony przez frytas 2011-01-21, 00:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
tede333

Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-19, 19:58   

wysoką samoocenę to masz ty nadęty bufonie i nierobie. Gdybyś wziął się do roboty to przełożony nie musiał by podejmować do twojej osoby jakichkolwiek działań i nie musiał by cię przywoływać do pionu. LENI TRZEBA MIEĆ POD SPECJALNYM NADZOREM i widocznie ty do takich należysz. TWÓJ PROBLEM !!!
 
     
frytas

Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-01-19, 20:25   

No, no, no pani Beata musi być rzeczywiście spoko jeśli jej podwładni ją tak zajadle bronią i cały dzień warują przy komputerze...
Żarcik taki z mojej strony. Co prawda można panią polubieć... mając jednak skrajne skłonności sadomasochistyczne. Popatrz jednak jaki jest twój rynsztokowo niski poziom. Ja cię nie obraziłem ani raz a ty co post wyzwiskami rzucasz pod moim adresem- no jak to jest. Nie przystoi kierownikowi...
 
     
nikola lola 

Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-19, 20:40   

frytas napisał/a:
No, no, no pani Beata musi być rzeczywiście spoko jeśli jej podwładni ją tak zajadle bronią i cały dzień warują przy komputerze...
Żarcik taki z mojej strony. Co prawda można panią polubieć... mając jednak skrajne skłonności sadomasochistyczne. Popatrz jednak jaki jest twój rynsztokowo niski poziom. Ja cię nie obraziłem ani raz a ty co post wyzwiskami rzucasz pod moim adresem- no jak to jest. Nie przystoi kierownikowi...
z tego co widze frytas to jestes strasznie tepa osoba twierdzac ze ja i tede to ta sama osoba buchahahahaha!!! porazka!!!!! zle kojarzysz !!!!! czy ty wogole wiesz co to jest IP twierdzac ze mamy to samo. poczytaj najpierw na google a potem sie wypowiadaj. cytuje: "Wrzask i obrażanie innych to moim zdaniem zła metoda. Niech pani weźmie głęboki oddech... i uspokoi się." i kto to pisze jak sam zaczoles obrazac innych. moiom zdaniem chciales zabylnac chociaz na forum jak w pracy nie mozesz. towje iQ jest nizsze niz sie wydaje i probujesz je podniesc sobie chociaz na forum,ale nie tedy droga!!!!! KRETA masz racje!!!! ale frytas mysli ze zablysnie ale nic z tego. Poczuj to... ale co jak nikt sie nie spierdzial .... chyba ze ty ze strachuuuu!!!
 
     
tede333

Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-19, 20:44   

Przynajmniej tede333 nie jest tak bezczelną osobą jak ty i nikomu nie jadę z imienia i nazwiska. Jak widzisz o panią Beatę widocznie ma kto walczyć a ty zostajesz sam z wyssanymi z palca oskarżeniami FRYTA. A co do warowania to możesz sobie sam po warować przy budzie przed domem, może rozumu nabierzesz chodź to bardzo mało prawdopodobne bo tobie nic nie jest w stanie pomóc.
 
     
@bartek_remix 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 122
Skąd: Kwidzyn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-19, 20:46   

mania11 napisał/a:
tak po to jest BOP aby sie pozbyc niewygodnych pracownikow (tych co zapieprzaja ale maja gebe) a zostaja lesery ktore siedza cicho



Troszkę przesadzasz z tym, że pozostają sami leserzy, którzy siedzą cicho. Nie pomyślałaś o tym, że piszesz miedzy innymi o nas. W tym momencie gadasz na nas. Czy nie wiesz że nas obrażasz. Moim zdaniem pozostają sami Ci którzy chcą pracować :P
 
     
tede333

Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-19, 20:49   

Nie przystoi kierownikowi ... ale co trzymać krótko takich jak ty ależ jak najbardziej przystoi bo takich trzeba mieć na oku bo w każdej chwili patrzą tylko żeby gdzieś się zmyć i nic nie robić a później jaki on jest nie orobiony jaki to ruch był i dużo towaru, a tak naprawdę gówno robisz. NIKOLA LOLA GÓRĄ.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo