Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problem z wymiarem urlopu wypoczynkowego
Autor Wiadomość
czerwonekalosze 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 28 Kwi 2016
Posty: 9
Wysłany: 2016-07-12, 20:40   problem z wymiarem urlopu wypoczynkowego

Witam i z góry przepraszam, jeśli nie w tym miejscu piszę co powinnam. Od prawie roku próbuję uzyskać od "kadr" info na temat wymiaru urlopu. Pracuję od XI.2013, pelny etat. Wcześniejsze lata pracy to ok 5 lat. Do tego mam ukończone studia wyższe. Według mnie powinnam mieć 26 dni urlopu, jednak ciągle mam 20. W trakcie przeglądania dokumentów wyszło, że nie mam zeskanowanego i dołączonego do dokumentacji żadnego świadectwa ( ekonomik) ani dyplomu, czyli lata nauki: 0 Wysłałam już parę maili do cuwhr- bez odzewu. Kierownictwo też kilkanaście razy skanowało i przesylalo dyplom i zero reakcji. Czy ja naprawdę się mylę i nie należy mi się te 26 dni? Studia zaczęłam podczas pracy, ale nawet pomijając ten okres, to na wejściu do biedronki miałam ukończone studia wyższe i ponad 2 lata stażu pracy. Jeśli opisałam zbyt chaotycznie to sorki, ale już krećka dostaje z tym tematem ;( Czy ktoś z Was może mi podsunać pomysł jak to wyprostować? Czy może ją się mylę i dlatego mnie olewają? Dzięki za wysłuchanie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo