Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
mobbingujacy kierownik sklepu
Autor Wiadomość
malgotzatam

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Maj 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-05-18, 09:10   mobbingujacy kierownik sklepu

Witam, od niedawna przyszla do nas nowa kierowniczka (zamiana sklepów) jak sie chwile pozniej okazalo, zostala przeniesiona na nasz sklep poniewaz chciala wykończyc swoją wczesniejszą złągę , jak sie jednak okazalo załoga byla sprytiejsza i wczesniej wykonczyli ją! do sedna, kobieta jest niemiła ale to juz przekracza wszelkie granice, nie pozwala planowac (a co dopiero pojsc) urlop 10 dniowy, nie wolno przerw, nie wolno pic na kasie, ona już w złym humorze przychodzi i sie wyżywa na ludziach, ostatnio wyrzyciła koleżanke z przerwy bo stwierdzila że za długo je, dziewczyny jedzą po śmierdzących kiblach, za piecem, zeby tylko ona nie widziala, jest straszna atmosfera, ludzie się słowa boją odezwać , kompletnie nie szanuje załogi, poniża nas , wyzywa ale oczywiscie gdyby tylko o to chodzilo to byłoby spoko, doszły do nas wiesci ze kierownik naszego rejonu jest jej dobra kolezanką i to ona obrobniła ją przed zwolnieniem dlatego przeniesli ja na nasz sklep by nie miala stycznosci ze swoja wczesniejsza załagą, wiem nawet ze byla tam inspekcja pracy a mało to dało, ludzie proszę Was doradźcie co robić!
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-18, 09:15   

Zapytać na poprzednim sklepie jak się jej pozbyli :D , na każdego jest sposób
 
     
malgotzatam

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Maj 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-18, 09:17   

właśnie o to chodzi, ze zebrali sie w jedną ekipe a tu każda sie boi, wolą jeść po łazienkach :/
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-18, 09:23   

więc sama nic nie zdziałasz , jedyne co możesz zrobić dla siebie to się szanować albo przenieść na inny sklep
 
     
malgotzatam

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Maj 2016
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-18, 09:29   

juz probowałam odejsc niestety nie ma takiej mozliwości- tak mi powiedziano, chyba zostało mi tylko przyniesc wypowiedzenie.
 
     
~Karmelka91

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-18, 20:04   

malgotzatam szczerze Ci współczuję. MY też miałyśmy straszną kierowniczkę. Nie pozwalała nam chodzić na przerwy, wyzywała przy klientach, przychodziła w złym humorze, wiecznie miała jakiś problem. Nie dało się z nią pracować. Wysiadałyśmy psychicznie. Zespół się supał, a byłyśmy bardzo zgrane... Dziewczyny ciągle płakały i chodziły na zwolnienia lekarskie. Kilka poszło się leczyć na głowę, bo złapały depresję, kilka się zwolniło i jedna ma nerwicę żołądka. Miałyśmy już dość poniżania i traktowania jak śmieci. Pewnego dnia jedna z nas zadzwoniła na infolinię. Na socjalu wisi plakat i jest tam nr do biura obsługi pracownika. Po ok 2 tydz. przyjechali ludzie z góry i z każdą z nas indywidualnie przeprowadzili rozmowę. Powiedziałyśmy co nam leży na sercu, opowiedziałyśmy o wszystkich sytuacjach, o swoich uczuciach itp. Kierowniczka chyba dostała ultimatum, bo po tym działaniu diametralnie się zmieniła. Chyba jej zagrozili utratą pracy. Nie wiem. To tylko moje domniemania. Babka zmieniła się nie do poznania. Bała się o posadkę, bo z tego co wiem pracuje w Biedronce 15 lat. Po pewnym czasie zabrali ją z naszego sklepu. Dodam, ze my również nie mogłyśmy liczyć na swoją kr, dlatego od razu uderzyłyśmy z grubej rury :) To jedyny sposób na takich ludzi. Nam to pomogło. Mam nadzieję, że Wam też... Cierpliwości i wytrwałości życzę :) Pozdrawiam :)
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-19, 11:32   

bez problemu możesz napisać do PIP-u anonimowo drogą internetową... przyjadą bez zapowiedzenia i przeprowadzą anonimowe ankiety wśród pracowników... co lepsze będą przyjeżdżać co kilka dni przez cały miesiąc. Najlepiej żeby każdy pisał prawdę.... Napisz też albo zadzwoń do Bop-u anonimowo oczywiście... przyjedzie miła Pani i będzie z Wami rozmawiać bez obecności kierowniczki... Nie bójcie się i brońcie z całej siły, u nas tak było i miły kierownik już nie pracuje....
  Ocena JMP: 2/10
     
Dobrawka1234

Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Cze 2016
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-02, 10:48   

Przecież zawsze możesz złożyć na kobitę skargę! A poza tym być może i Wy się zjednoczycie przeciwko kierowniczce, kwestia czasu - musicie dojść jako grupa do pewnej granicy.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-07, 19:08   

Dobrawka1234 napisał/a:
Przecież zawsze możesz złożyć na kobitę skargę! A poza tym być może i Wy się zjednoczycie przeciwko kierowniczce, kwestia czasu - musicie dojść jako grupa do pewnej granicy.


i pewnie do BOP co ? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :bubum:

[ Dodano: 2016-06-07, 19:10 ]
agaF napisał/a:
bez problemu możesz napisać do PIP-u anonimowo drogą internetową... przyjadą bez zapowiedzenia i przeprowadzą anonimowe ankiety wśród pracowników... co lepsze będą przyjeżdżać co kilka dni przez cały miesiąc. Najlepiej żeby każdy pisał prawdę.... Napisz też albo zadzwoń do Bop-u anonimowo oczywiście... przyjedzie miła Pani i będzie z Wami rozmawiać bez obecności kierowniczki... Nie bójcie się i brońcie z całej siły, u nas tak było i miły kierownik już nie pracuje....


PIP jak najbardziej ale to wymaga obywatelskiej odwagi. Tak PIP jest skuteczny,BOP? BIURO OBRONY PRACODAWCY ;)

[ Dodano: 2016-06-07, 19:11 ]
Kod:
 zostala przeniesiona na nasz sklep poniewaz chciala wykończyc swoją wczesniejszą złągę , jak sie jednak okazalo załoga byla sprytiejsza i wczesniej wykonczyli ją!


Zajebiste podejście....... sorry ale to też źle świadczy i o nich i o Tobie.....wykończajcie się za te grosze nieadekwatne do nakładu sił. BRAWO :em29:
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-06-07, 22:56   

qweerty napisał/a:
Dobrawka1234 napisał/a:
Przecież zawsze możesz złożyć na kobitę skargę! A poza tym być może i Wy się zjednoczycie przeciwko kierowniczce, kwestia czasu - musicie dojść jako grupa do pewnej granicy.


i pewnie do BOP co ? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :bubum:

[ Dodano: 2016-06-07, 19:10 ]
agaF napisał/a:
bez problemu możesz napisać do PIP-u anonimowo drogą internetową... przyjadą bez zapowiedzenia i przeprowadzą anonimowe ankiety wśród pracowników... co lepsze będą przyjeżdżać co kilka dni przez cały miesiąc. Najlepiej żeby każdy pisał prawdę.... Napisz też albo zadzwoń do Bop-u anonimowo oczywiście... przyjedzie miła Pani i będzie z Wami rozmawiać bez obecności kierowniczki... Nie bójcie się i brońcie z całej siły, u nas tak było i miły kierownik już nie pracuje....


PIP jak najbardziej ale to wymaga obywatelskiej odwagi. Tak PIP jest skuteczny,BOP? BIURO OBRONY PRACODAWCY ;)

[ Dodano: 2016-06-07, 19:11 ]
Kod:
 zostala przeniesiona na nasz sklep poniewaz chciala wykończyc swoją wczesniejszą złągę , jak sie jednak okazalo załoga byla sprytiejsza i wczesniej wykonczyli ją!


Zajebiste podejście....... sorry ale to też źle świadczy i o nich i o Tobie.....wykończajcie się za te grosze nieadekwatne do nakładu sił. BRAWO :em29:


Może niech napisze do związków?!
Nie wiem co masz do tego BOPu... Ja tam widzę że działają obiektywnie i Za mobbing zwalniają kierowników rejonu jak i kierowników sklepu!
  Ocena JMP: 10/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-08, 12:35   

biedronkaaa napisał/a:
Nie wiem co masz do tego BOPu... Ja tam widzę że działają obiektywnie i Za mobbing zwalniają kierowników rejonu jak i kierowników sklepu!

Oj niestety oni są daleko od obiektywności !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-06-08, 15:46   

DarkSide napisał/a:
biedronkaaa napisał/a:
Nie wiem co masz do tego BOPu... Ja tam widzę że działają obiektywnie i Za mobbing zwalniają kierowników rejonu jak i kierowników sklepu!

Oj niestety oni są daleko od obiektywności !!


No tak bo komuś nie podoba się kierownik i myśli że jak napisze donos to pozbędzie się go...

Ja mam dużo znajomych którzy są kierownikami sklepu czy rejonu!
Cześć z nich przesadzalo ostro i jakoś już nie robią...
  Ocena JMP: 10/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-08, 15:55   

biedronkaaa, przerabiałem te kwestie i tu nie chodziło o to czy sie podoba czy też nie, kierownik stosował mobbing, osobę poszkodowana przeniesiono a ten kiero robi nadal.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-08, 16:49   

No a jak myślisz czemu? Bo pewnie z całego zespołu tylko ta jedna osoba miała problem do kierownika!
Po za tą jedną osobą wszyscy chwalili kierownika to przenieśli tylko tą problemowa
  Ocena JMP: 10/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-08, 17:01   

biedronkaaa, no w tym problem że wiekszość załogi miała z tą ks problemy. nie znasz sprawy więc sie nie wypowiadaj. piszę jak jest i było. BOP to już nie Biuro Obsługi Pracowników tylko Biuro Obrony Pracodawcy. Teraz sprawy kierować najlepiej do PIPu i innych instytucji !! >:D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo