Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolna Niedziela
Autor Wiadomość
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-05-02, 08:50   Wolna Niedziela

www.wolnaniedziela.pl
Ruszy akcja zbierania podpisów poparcia pod projektem ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele.
Komitet Inicjatywy Ustawodawczej
ul. Floriana 7 , 40-286 Katowice, pokój 206

Zachęcam wszystkich do udziału w zbieraniu podpisów poparcia. Jeśli są osoby zainteresowane zbieraniem podpisów, proszę o kontakt 517284750
Ostatnio zmieniony przez zz-biedronka 2016-05-05, 09:01, w całości zmieniany 1 raz  
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-03, 22:52   

A czasem nie jest to falstart przed akcją ogółnopolską.....po za tym powinny chyba zbierać osoby upoważnione i sprawdzone...Radziłbym zaczekać na decyzję ścisłej 15tki Zarządu Komitetu.o ile mnie pamięć nie myli nikt z "S" w jmp w skład ścisłego gremium nie wszedł.
Po za tym 30 osób z Komitetu Ustawodawczego ma zebrać osobiście 1000 podpisów do jego rejestracji... więc chyba nie każdy na tym etapie powinien zbierać, np odnośnie prawidłowości zbierania podpisów.
 
     
~kita 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 27 Lis 2012
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-05, 20:26   

A daj Boze moze sie uda :)
 
     
~matusiak80 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Gru 2009
Posty: 30
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-05-07, 12:15   

Mogę zbierać te podpisy poświęcić swój wolny czas chcę tylko aby się udało.
  Ocena JMP: 5/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-17, 10:43   

https://www.solidarnosc.gda.pl/?p=53711



<KLIKNIJ TUTAJ>
 
     
@Sig

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 124
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2016-05-17, 12:18   

A co z tymi którzy zarabiają przede wszystkim w niedzielęj, czyli korporacją zwaną Kościołem Katolickim?

[ Komentarz dodany przez: DarkSide: 2016-05-18, 08:30 ]
Za kolejne takie będzie ban na forum, nie potrzebujemy się z nikim procesować. !!
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-17, 18:36   

Sig napisał/a:
A co z tymi którzy zarabiają przede wszystkim w niedzielęj, czyli korporacją zwaną Kościołem Katolickim?


Aż tak cię to boli? Wyluzuj, bo ci żyłka pęknie. A poza tym piszesz niekoniecznie na temat.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-18, 08:29   

Sig,
Cytat:
Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Więc radzę nie pisać w ten sposób i sprawy kościelne jak i polityczne proszę nie podejmować na forum. !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-05-19, 10:17   

Sig napisał/a:
A co z tymi którzy zarabiają przede wszystkim w niedzielęj, czyli korporacją zwaną Kościołem Katolickim?
A czym handlują w tym kościele katolickim?

p.s. kiedyś tez miałam problem z jednym tematem, bardzo politycznym i administrator nie widział problemu w podejmowaniu dyskusji w tym temacie... a kościól ostatnio jest bardziej polityczny niż religijny.
 
     
@Sig

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 124
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2016-05-19, 11:14   

Larrikol napisał/a:
Sig napisał/a:
A co z tymi którzy zarabiają przede wszystkim w niedzielęj, czyli korporacją zwaną Kościołem Katolickim?
A czym handlują w tym kościele katolickim?

p.s. kiedyś tez miałam problem z jednym tematem, bardzo politycznym i administrator nie widział problemu w podejmowaniu dyskusji w tym temacie... a kościól ostatnio jest bardziej polityczny niż religijny.

Miałem siedzieć cicho, ale skoro zostałem wywołany do odpowiedzi to odpisuję: czo byś nie chciała załatwić wszystko płatne (ceny dowiesz się od zakonnicy czy kto tam się napatoczy). Ale pod ustawę prawdopodobnie podpadły by kioski/punkty z prasą katolicką, pod stację z duchową benzyną raczej tego nie podciągną, a właściciel mocno niematerialny. No ale cóż, mamy w końcu kadencję bubli prawnych, więc projekt ma szanse na przejście. Naturalnie w środku nocy i bez jakiejkolwiek rzetelnej oceny.

ps co do moderowania, to sam mam/łem ten status tu i tam i zwykle kieruję się prostą zasadą: nie moderuję tematów w których się wypowiadam.
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-19, 19:50   

Proponuję na taki pewien marsz iść... a i można jeszcze 100 zarobić za obecność.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-20, 00:06   

Prosze pisać na temat !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@sebcio

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Kwi 2016
Posty: 157
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-11, 16:59   

Gdzie jest ta petycja, gdzie to można wydrukować. Jestem członkiem zz w Biedronce ale nie wiem czy to Solidarność, ale w sklepie są ludzie zainteresowani petycją.
_________________
Biedronkowy bylem, Biedronkowy jestem, Biedronkowy będę
 
     
~rodzic 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Paź 2015
Posty: 41
1 UP 3 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 00:17   wolna niedziela

ja tylko nie rozumiem dlaczego ktos ustalił ze ma byc wolna niedziela i dlaczego tak wszyscy do tego daza??? wolna niedziele mamy w biedrze co druga,mozna sie przeciez pozzamieniac w grafiku ze jedne chce miec wolne w niedziele inny w srode co to za roznica przeciez my nie mamy wolnych weekendow tylko poszczegolne dni?ja tam wole miec wolne w tygodniu jak w weekend...to moze odrazu jeszcze zaglosujmy aby w tygodniu byly sklepy do 18, w sobote do 14 a niedziela wolna i jest suuperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  Ocena JMP: 7/10
     
@Sig

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 124
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 07:02   Re: wolna niedziela

rodzic napisał/a:
ja tylko nie rozumiem dlaczego ktos ustalił ze ma byc wolna niedziela i dlaczego tak wszyscy do tego daza???

Nie wszyscy tylko skrajna lewica np związki zawodowe. Zauważ np że na Węgrzech zniesiono go już po roku obowiązywania, jak w sondażach wyszło że 2/3 pytanych jest przeciwko temu zakazowi, a szykowało się referendum w tej sprawie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo