Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolna Niedziela
Autor Wiadomość
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-03, 19:25   

qweerty napisał/a:
na planowaniu by mieć wolną niedzielę robią zmiany po 12 h

Skąd Ty te dziwne informacje wyciągasz ?? Co jedna to lepsza.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-03, 20:47   

kluq napisał/a:
qweerty napisał/a:
na planowaniu by mieć wolną niedzielę robią zmiany po 12 h

Skąd Ty te dziwne informacje wyciągasz ?? Co jedna to lepsza.


No cóż kluq znam nie jedno DC i ludzi któzy tam pracują.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-04, 10:21   

kluq przelicz ile jest DC i się zastanów czy na każdym dc pracują tak jak na twoim. Bo mi się wierzyć nie chce. Inny dyrektor inne zasady prosta sprawa. Na sklepach z różnych dc widać to doskonale.
Jak widać polaczki są w dalszym ciągu w tyle za zachodem. A tak chcemy do tej Europy należeć a nie potrafimy brać dobrych przykładów z zachodu. Mnie tylko dziwi to że w weekend potrafią być zamknięte urzędy poczty fabryki setki firm itp a nie potrafimy sobie wyobrazić zamkniętych sklepów. Czy to jest takie skomplikowane? Jeszcze jak nie pracowałem w handlu byłem za tym żeby jeden dzień w tygodniu sklep był zamknięty żeby ludzie potrafili i umieli korzystać z planowania. No ale cóż nie da się nikomu dogodzić...
Kiedyś może dojrzejemy do tego co jest dobre w Europie. Kiedyś... jak jej już nie będzie...
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-04, 10:29   

Dlaczego ciagle u Ciebie widze to glupie okreslenie "polaczki". Nie wiem, czy tylko ja, ale odbieram to bardzo obrazliwie.
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-04, 12:02   

Larrikol napisał/a:
Dlaczego ciagle u Ciebie widze to glupie okreslenie "polaczki". Nie wiem, czy tylko ja, ale odbieram to bardzo obrazliwie.


Jak się ma kompleksy to się używa takich zwrotów.
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-04, 12:22   

Czesi jakoś nie robią afery jak panowie sikają na swoją flagę na rzeźbie Franza Kafki i nie są tak bardzo przewrażliwieni Jak Wielcy Polacy.Może pora nauczyć się dystansu do siebie......
Ale nie o tym temat.... odnośnie DC nie mam ,ale umieściłem w innym poście dział BOP jak pracuje (albo pracowało) Biuro Główne w Warszawie.
A odnośnie wolnej niedzieli-zawsze znajdzie się ktoś kto przekłada kasę nad własną rodzinę, przyjaciół ,gdyż większość ludzi w niedzielę nie pracuje.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-04, 13:07   

Skiter1991 nie mam żadnych kompleksów. Uwierz czuje się naprawdę świetnie :)
Dlaczego? szczerze może dla tego że wszyscy nagle czują się obrażeni poniżeni a jak obraża się z ust naszych inne narody to jest już spoko... dla przykładu bo pewnie nie raz ktoś z nas powiedział napisał szwaby pepiki czerwoni murzyny mam dalej wymieniać? Zastanówcie się ile razy ktoś z was obrażał innych? I wróćmy już do tematu ;)
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-04, 15:43   

Hmm... Dlaczego placisz za zrobione zakupy? Przeciez tyle osob kradnie. Bardzo duzo mozna przytoczyc podobnych przykladow, ale czy to oznacza, ze nalezy to powielac? Ja nigdy nie traktuje czlowieka gorzej tylko dlatego, ze jest odmiennej narodowosci, kultury, czy rasy. Wychodze z zalozenia, ze czlowieka okreslaja jego czyny. To, ze Polacy sa bardziej podatni na manipulacje, nie oznacza, ze sa glupsi. Takze chcac dogonic ten zachod, o ktorym tyle razy piszesz, na poczatek moze sprobujmy od szacunku na wlasnym podworku?
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-04, 23:20   

Cytat:
A odnośnie wolnej niedzieli-zawsze znajdzie się ktoś kto przekłada kasę nad własną rodzinę, przyjaciół ,gdyż większość ludzi w niedzielę nie pracuje

Zaproponujcie niedzielę płatną 100 albo 200% i zobaczymy jak szybko ludzie zrezygnują z tej wolności :) Dla mnie dobrze jest jak jest, spotkać się ze znajomymi łatwiej w tyg niż w niedzielę i mimo, że nie znoszę tłumów jadę czasami z dzieciakami do galerii, bo w tygodniu się niestety nie da a to nie wiek gdzie kupowało się ciuchy w ciemno i było ok.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-05, 11:59   

kluq napisał/a:
Cytat:
A odnośnie wolnej niedzieli-zawsze znajdzie się ktoś kto przekłada kasę nad własną rodzinę, przyjaciół ,gdyż większość ludzi w niedzielę nie pracuje

Zaproponujcie niedzielę płatną 100 albo 200% i zobaczymy jak szybko ludzie zrezygnują z tej wolności :) Dla mnie dobrze jest jak jest, spotkać się ze znajomymi łatwiej w tyg niż w niedzielę i mimo, że nie znoszę tłumów jadę czasami z dzieciakami do galerii, bo w tygodniu się niestety nie da a to nie wiek gdzie kupowało się ciuchy w ciemno i było ok.


I tutaj się zgodzę kluq ,że wiele osób wolałoby opcję stawek godzinowych za pracę w handlu x100 czy x200. Tylko pomyśl, ludzie pracujący w innych zawodach np w zakładach produkcyjnych w ruchu ciągłym , też chcieliby taką stawkę, i zapewne zaskarżenie do TK mogłoby przejść jako przepis , który narusza zasadę np równości pracowników .
Po drugie ,też inni mieliby argument w stylu czemu Państwo ingeruje i reguluje ustawą czy przepisami.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-05, 19:54   

U nas na wszystko musi być przepis, bo w większości sam nikt niczego konkretnego nie zaproponuje. Niech wiec byłby i przepis o tym, że praca w sobotę 100% więcej a w niedzielę 200% więcej dla wszystkich. Szwagierka pracuje w handlu w Irl i tam nie ma z tym problemu i każdy jest zadowolony :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
#anne 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 03 Kwi 2012
Posty: 107
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-06, 16:05   

Mam gdzieś 100 czy 200% stawki za niedzielę .... zdecydowanie wolę, aby sklepy były pozamykane !!
 
     
12345 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 12
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-07, 10:17   

a jak nie chcą zamknąć całkowicie to powinni skrócić godziny otwarcia np do 15:00
 
     
~derfd

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-14, 08:29   

ja również jestem tego zdania że jak nie zamknąć to przynajmniej ograniczyć od 9 do 15 i wszyscy byli by zadowoleni...
_________________
jesteśmy pracownikami... nie mylić z niewolikami
  Ocena JMP: 6/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-07-14, 19:32   

tylko zamknięcie wchodzi w grę, znając prywaciarzy będą naginać przepisy jak byłoby do 15tej.
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo