Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolna Niedziela
Autor Wiadomość
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 07:15   

[ Dodano: 2016-06-12, 07:17 ]
Ja nigdy nie lubiłam pracować w niedzielę. Odkąd mam rodzinę i jest teraz 07:12 i musze wychodzić do pracy wiedząc że oni mają wolne to aż mi się nie chce iść do pracy. Kto chce niech pracuje w niedziele ja osobiście uważam że powinien to być dzień spędzony z rodziną, dziećmi.. ale wiadomo każdy jest inny ma prawo do swojego zdania...
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-12, 15:03   

Jakie wzniosle hasla. Czas dla dzieci i rodziny... Yhy... A jak przyjdzie co do czego, to ciekawe ile z tych osob, rzeczywiscie spedzi ta niedziele z dziecmi... Znajac zycie to wiekszosc dupy z kanapy nie ruszy, albo bedzie leczyc kaca. Przeciez skoro niedziela wolna, to w sobote mozna zaszalec. A ten, kto naprawde chce spedzic czas z dzieckiem, nie potrzebuje specjalnie do tego niedzieli, bo dzieci ma przez caly tydzien. Moze ktos odwazny w koncu przyzna, ze zwyczajnie nie chce mu sie robic w niedziele? Lenistwo to grzech, ale kto z nas bez grzechu... ;)
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 16:10   

Ja cały tydzień wychodze z dzieckiem przed albo po pracy na spacery tylko wtedy muszę się spieszyć bo mam malo czasu i nie spedzam z nia tyle czasu ile bym chciała. Tak apropo kaca w środku tygodnia też się ludzie z niego leczą bo są tacy ktorym jest o obojętnie czy to sobota czy środa każda okazja jest dobra heh i nie sprowadzajmy wszystkich do ogółu bo wyjątki zawszw są
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
#anne 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 03 Kwi 2012
Posty: 107
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 16:59   

wiecie co, nawet jeśli miałabym spędzić niedziele na kanapie, pierdząc w nią, moja sprawa. Jestem ZA zakazem handlu w niedzielę !! Nie robię zakupów w niedzielę i jest mi strasznie przykro kiedy muszę w taki właśnie dzień pracować. Nie oszukujmy sie ze mamy 2 wolne niedziele. Możemy pracować 3 z rzędu i często tyle właśnie pracuję. Bardzo lubię swoją pracę, jednak pracujące niedziele są ogromnym minusem. Wierze ze się uda zamknąć sklepy w niedzielę.
 
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 18:13   

Dobrze się mówi jak się ma wolne niedziele moja co 3 czasem co 2 mam dość. To niech ludzie szaleją, spędzają czas z rodziną niech leż do góry .... co kogo obchodzi co kto będzie robił chodzi o to że każdy będzie wiedział że niedziela jest wolna i możemy sobie coś zaplanować. Ja chcę mieć wolą niedzielę bo w tygodniu ani żony ani dziecka. SZLA.. mnie trafia jak robią spacery po sklepie jedni i ci sami nawet 3 raz na zmianie


Larrikol napisał/a:
Jakie wzniosle hasla. Czas dla dzieci i rodziny... Yhy... A jak przyjdzie co do czego, to ciekawe ile z tych osob, rzeczywiscie spedzi ta niedziele z dziecmi... Znajac zycie to wiekszosc dupy z kanapy nie ruszy, albo bedzie leczyc kaca. Przeciez skoro niedziela wolna, to w sobote mozna zaszalec. A ten, kto naprawde chce spedzic czas z dzieckiem, nie potrzebuje specjalnie do tego niedzieli, bo dzieci ma przez caly tydzien. Moze ktos odwazny w koncu przyzna, ze zwyczajnie nie chce mu sie robic w niedziele? Lenistwo to grzech, ale kto z nas bez grzechu... ;)


[ Dodano: 2016-06-12, 18:20 ]
Sorki. Jestem za
_________________
alan
 
     
@anka1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 230
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 18:59   

Larrikol, a co Ty tak anty nastawiona... nie każdy ma możliwość spędzić przecież czas z dziećmi do południa (przedszkole, szkoła), a popołudnia też bywają różne, a i nie każdy jest żyje po to by leczyć kaca.
" Lenistwo to grzech, ale kto z nas bez grzechu... ;) " - ale pamiętaj- Dzień Święty święcić :P
I nie bądź złośliwa, tak jak zazdrośni przeciwnicy programu 500+ :D wrzuć na luz
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 19:00   

Mi najbardziej w pracujących niedzielach przeszkadza to że mamy zmiany po 12 h. Dzikie hordy klientów, nas jak zwykle za mało i jako wisienka na torcie promocja. Pół biedy jeśli trafi się jedna lub dwie niedziele w miesiącu ale jak przez 3 miesiące z rzędu pracujesz po trzy albo zdarzy się miesiąc że wszystkie cztery to naprawdę można mieć dość :bu:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 20:35   

Larrikol, to ja się przyznam , tak !! nie chce mi się pracować w niedzielę , ale nie dlatego że jestem leniwa :D , jest kilka innych powodów : jest mi przykro gdy słyszę od moich dzieci " mamo znowu idziesz do pracy " , gdy widzę rodziny spędzające wolny czas na zakupach , gdy słyszę niby współczujące komentarze klientów i z tych innych powodów które zostały już wymienione w tej dyskusji
tak niedziela powinna być wolna !! , zróbmy to dla klientów :D i zróbmy to dla siebie :P
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 20:50   

Francuzi protestują aby nie wprowadzono ustawy że pracodawca ma możliwość zwiększania godzin pracy z 35 godzin tygodniowo do 48 tygodniowo. A w tym samym czasie niektórzy Polacy cieszą się że mogą pracować cały tydzień z niedzielą włącznie. :szczena:
Na szczęście cieszy mnie fakt że coraz więcej osób dochodzi do wniosku że jednak niedziela powinna być wolna! :D
 
     
~rodzic 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Paź 2015
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 20:58   wolna niedziela

tez mam rodzine i czesto sie mijamy i rownie dobrze chcialbym miec wolna sobote... wychodzi na to ze tyle potrzeb ile ludzi w biedronce i widze ze wszystko zalezy od biedry bo u nas nie pracujemy po 12 godzin a zmiany sa 8-17 i 14-22 wiec ci co na ran popoludnie dla dzieci maja wolne. u nas jest co 2 niedziela wolna ,w tym 1weekend caly i tak jest regolarnie co miesiac-nie ma problemu jesli ktos chce sie wymienic zmianami- glownie mlodzi bezdzietni chca miec wolne weekendy a ci z dziecmi to wolne w tygodniu by wlasnie przypilnowac dziecko po szkole,pojechac na dodatkowe zajecia czy po prostu spedzic czas razem- mam szkolne dzieci wiec wiem o czym mowie- obecnie jest tak ze dziadkowie tez pracuja w wieku 55+ wiec dla nich tez uciazliwe byloby zostawanie z wnukami w tygodniu i wolna wizyty w weekend.
mie tylko zastanawia dlaczego wnioskuja o niedziele a nie np sobote- czym te dni sie roznia,w niedziele jest luz na sklepie ze spokojem promocje sie uszykuje itd a w sobote za to kolejki po pol sklepu i 6kas otwartych... akurat w naszym przypadku nie wiem czy przymusowa niedziela wolna to dobry pomysl zwlaszcza ze w zwiazku z ta zmiana sklepy maja byc otwarte od 6-23 a my mamy pracowac na 3-4 zmiany....ale przyznaje wszystkim racje:kazdy z nas ma inne potrzeby..
  Ocena JMP: 7/10
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 21:07   

To chyba u was jest luz w niedzielę...u nas tylko trochę mniejszy ruch niż w sobotę do popołudnia nie schodzimy z kas a jeśli się uda wyjechać paletą z warzywami na sklep to klienci sami ją rozbierają :P to czy niedziele będą wolne nie spędza mi snu z powiek ale jeśli tak to na pewno nie będę rozpaczać z tego powodu :P
I sześć kas otwartych w sobotę? To ilu wy macie kasjerów? U nas w sobotę jest trzech kasjerów plus specjalista a jesteśmy wysokoobrotówką...
 
     
@Sig

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 124
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 21:13   

stonek52 napisał/a:
Francuzi protestują aby nie wprowadzono ustawy że pracodawca ma możliwość zwiększania godzin pracy z 35 godzin tygodniowo do 48 tygodniowo. A w tym samym czasie niektórzy Polacy cieszą się że mogą pracować cały tydzień z niedzielą włącznie

Tygodniowo, czyli im więcej dni pracy tym mniej godzin przypada na każdy. Weźmy te 48 na siedem dni przypada po 7 godzin przez 6 dni i 6 w jednym dniu tygodniowo, a jak dni tylko 6 to 8 godzin codziennie. A jak wolne weekendy to już całkiem od rana do nocy bo 2 razy po 9 godzin i 3 po 10. No ale cóż jak kto lubi, bo z ilością przepracowanych godzin spadnie też i pensja.
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 21:17   

Sig ale co to ma z nami wspólnego skoro my mamy równoważny system pracy? Pomimo wolnej niedzieli nadal możesz pracować 60 h tygodniowo przecież
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-12, 21:20   

anka1 napisał/a:
Larrikol, a co Ty tak anty nastawiona...
no coś Ty. Nie ma kszty złosliwości w moim wpisie, ani anty-czegoś. Po prostu nie przemawiają do mnie takie hasła i wiem, że w wiekszości przypadków rozminie się to z rzeczywistością, że ho ho i jeszcze bardziej :) Dla mnie może być i sobota wolna, potrafię robić zakupy na 2 dni. W tym temacie ludzie i tak nigdy się nie dogadają, a zakazu nie wprowadzą :)
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-12, 23:05   

Larrikol, z ręką na sercu, wolna niedziela wypad z córką i narzeczoną gdzie tylko fundusze pozwolą :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo