Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CIAZA
Autor Wiadomość
~Graża

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 10:35   

Sylwia@ napisał/a:
Witajcie. Dowiedziałam się że jestem w ciąży, we wrześniu mają mi przedłużyć umowę, już trzecią. Myślicie że dadzą mi na stałe? Czy do czasu porodu?? Spotkaliście się już z taką sytuacją? Dzięki z góry za odpowiedź. Pozdrawiam

U nas KS wywalczył i dziewczynie dali umowę na nieokreślony. Generalnie nie chcą, ale się udało :)
 
     
~pasek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Lis 2014
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 12:57   

Sylwia@ napisał/a:
Witajcie. Dowiedziałam się że jestem w ciąży, we wrześniu mają mi przedłużyć umowę, już trzecią. Myślicie że dadzą mi na stałe? Czy do czasu porodu?? Spotkaliście się już z taką sytuacją? Dzięki z góry za odpowiedź. Pozdrawiam


Wszystko zależy od kierownika rejonu.. Mi umowa się kończyła 31.03 a termin porodu miałam na 19.04 i umowę mi przedłużyli na czas nieokreślony, to jest moja trzecia umowa :) KR stwierdził że o dobrych pracowników firma dba ;)
_________________
Kto chce szuka sposobu kto nie chce szuka powodu...
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-22, 16:05   

pasek napisał/a:
KR stwierdził że o dobrych pracowników firma dba ;)


Dlatego zrezygnowali z 10-letniego progu stażowego. :P
  Ocena JMP: 6/10
     
~jenny-154 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lut 2016
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-03, 16:29   

A jak to jest z umową jeśli kończy mi się w połowie macierzyńskiego? Jest jakaś szansa abym dostała kolejną umowę? Byłaby to trzecia z rzędu więc na czas nieokreślony.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-03, 16:44   

Historia zna takie przypadki :)
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-04, 07:21   

Mi również umowa kończyła się na urlopie macierzyńskim w tamtym roku. Mialam do końca czerwca i przedluzyli mi na czas nieokreślony. Teraz juz wróciłam pracuje 4 miesiąc i nawet awansowali mnie na zks. Zależy wszystko od twojego ks i kr.
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
@Agnieszka83 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-05, 05:57   

Wszystko zalezy przede wszystkim od Ciebie. Od tego jakim bylas pracownikiem :)
 
 
     
contagious 

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączyła: 04 Sie 2016
Posty: 25
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-05, 13:25   

jenny-154 napisał/a:
A jak to jest z umową jeśli kończy mi się w połowie macierzyńskiego? Jest jakaś szansa abym dostała kolejną umowę? Byłaby to trzecia z rzędu więc na czas nieokreślony.


Oczywiscie, ze tak. Jesli masz dobre wyniki, KS i KR sa zadowoleni to nic nie stoi na przeszkodzie. Byly u mnie takie przypadki i nigdy problemow nie robilam, jezeli osoba sumiennie wywiazywala sie ze swojej pracy. Zgrany, zadowolony zespol to dobry zespol.
 
     
~jenny-154 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lut 2016
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-08, 12:56   

Jak rozmawiałam z moim kr to powiedziała mi że umowa nie zostanie przedłużona. Sądzę że pracownikiem byłam dobrym. Chciałabym nawet iść na zastępcę. Jednak na pierwszym sklepie którym byłam ks robiła wszystko żebym nawet nie miała kursu na wózki. Przenieśli mnie na inny sklep w którym mam świetną ks. Niestety tylko dwa miesiące byłam na tym sklepie bo jak się okazało zaszłam w ciążę. W przeciągu tych dwóch miesięcy wszystkie egzaminy i rankingi byłam na pierwszym miejscu. Potrafiłam nawet zadziwić ks swoją wiedzą. Łudzę się że może jednak umowa zostanie przedłużona bo są straszne braki w ludziach i nie ma komu pracować.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-08, 13:11   

jenny-154, nie zapełnisz tych braków bo jesteś w ciąży i pójdziesz na zwolnienie , jeśli jesteś zadowolona z pracy w biedronce to życzę Ci przedłużenia umowy :) a jeśli się nie uda to zawsze możesz wrócić na nową umowę .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
#mania1

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 79
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-08, 14:56   

Wszystko zależy od kierownika rejonu kobiety w ciąży zawalają etat niestety taka jest prawda!Kiedy urodziłam syna też na macierzyńskim nie przedłużono mi umowy,po ok 2 latach znowu zatrudniłam się do Biedronki teraz jestem w drugiej ciąży ale umowę mam już na czas nieokreślony.Ale mam na swoim sklepie koleżankę której kr dał umowę na czas nieokreślony jeszcze przed porodem bo akurat jemu samemu niedawno urodziło się dziecko i jest bardziej wyrozumiały pod tym względem.
 
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-08, 18:20   

mania1 napisał/a:
Wszystko zależy od kierownika rejonu kobiety w ciąży zawalają etat niestety taka jest prawda!


Nie zawalają etatu ponieważ po 3 miesiącach taki etat robi się "nieaktywny" czyli tak jak by go nie było wcale.
  Ocena JMP: 6/10
     
nico 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Kwi 2015
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-08-10, 18:06   

Kiedy Kiero powinien powiadomić mnie co z moją umową? kończy się przed teoretycznym dniem porodu.
Była by już na czas nieokreślony, nie sądzę żeby przedłużyli choć uważam się za dobrego pracownika. Ale miała bym spokojniejszą głowę, a nerwy nie są wskazane w moim wypadku, jestem na podtrzymaniu .
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2016-08-11, 11:05   

nico, umowa z automatu przedłuża się do dnia porodu, tu nie ma innej opcji. NIe musisz się martwić, czy dostaniesz, czy nie. Później macierzyński będzie wypłacał Ci ZUS. A jesli zechcą Ci przedłużyć dalej umowę, to na pewno sami zadzwonią, co oczywiście nie oznacza, że nie możesz sama tam zadzwonić i zapytać jak wygląda sytuacja i czy możesz na coś liczyć. Jesli chodzi o kodeks, to nie ma tam zapisu, który nakazuje pracodawcy informowanie pracownika o chęci przedłużenia, bądź nieprzedłużania umów.
 
     
karolina416@op. 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Paź 2016
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-02-15, 08:54   

Hej w biedronce pracuje od 1.07 2016. Okazało się że jestem w ciąży. Umowa mi się kończy 31.06.2017 i jest to moja pierwsza umowa. Czy jr przedłuży mi umowę?? Bardzo się o to martwię. Proszę o pomoc
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo