Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zadania do zrobienia w domu ???
Autor Wiadomość
#Chilloutowy

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 65
Wysłany: 2016-02-04, 21:03   Zadania do zrobienia w domu ???

Czy zdarzają się u was przypadki że kierownik daje zadania do wykonania w domu, Typu zrób plan naprawczy
rozpisz co powinno się robić na pierwsze zmianie ITP ITD ???
_________________
Naprzód cholerne pawiany, chcecie żyć wiecznie? - sierżant USArmy, 1918

Gwardia umiera, ale się nie poddaje!
  Ocena JMP: 5/10
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-04, 21:10   

nie ogarniam....dlaczego w domu? bo co?? nie ma na to czasu w pracy czy jak ?
 
     
#Chilloutowy

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 65
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-04, 21:11   

No niektórzy podchodzą do tego tak

""...W domu też nieraz trzeba pomyśleć o pracy ...""

"...Masz tu kartki i zrób to w domu....."
_________________
Naprzód cholerne pawiany, chcecie żyć wiecznie? - sierżant USArmy, 1918

Gwardia umiera, ale się nie poddaje!
  Ocena JMP: 5/10
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-04, 21:15   

ja bym powiedziała że w domu mam ciekawsze zajęcia...na przykład męża...no bez przesady...ale zawsze sama/sam może w domu myśleć o pracy jak lubi bądź się nudzi :yeah:
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2016-02-04, 21:42   

jak płacą za tą pracę w domu, to można robić ;)
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-05, 09:17   

Chore to jest!Ten co to wymyślił to chyba życia swojego nie ma!Jak mnie mięśnie po racy bolą i myślę od czego to uważam ze już za dużo o pracy myśleć! :bu:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-05, 10:01   

no cóż , podręczniki , szkolenia , testy , egzaminy , rozgrzewka , praca domowa ...ciut nie szkoła :D
owszem , czasami jest dobrze pomyśleć w domu o pracy ale tylko w takich kategoriach że jestem z niej zadowolona :) , a jeśli mam satysfakcję z tego co robię to takie "małe zadania domowe" nie są problemem .
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-05, 15:15   

Szok :szczena: Praca to praca, wychodzę z niej i zapominam o niej do następnej zmiany.
Proponuję delikatnie zasugerować, że w domu są bardziej pilne rzeczy do zrobienia od jakichś planów naprawczych i grafików.
Nie obraź się ale jak nie potraficie powiedzieć otwarcie kierownikowi, że to wam nie pasuje to tak macie.
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-05, 18:09   

Oj moja obecna ks potrafi z byle bzdura dzwonić do kasjera lub zks nawet a dniu wolnym i pieprzyc 3 po 3 naprawdę nie są to rzeczy bez których niedawno się poczekać do dnia następnego,...natomiast sama nie odbiera telefonu jak ma wolne ....taka bestia :boks:
  Ocena JMP: 5/10
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-06, 00:10   

marta1 kiedyś czesto miałam satysfakcje i zadowolenie z pracy i nie przeszkadzalo mi ze dzwonili i pytali albo kazali plnowac ale od pewnego czasu nie mam na to sił i zobaczylam(przejrzałam na oczy)że kazdy patrzy wykozystac twoje checi ale i tak szuka na ciebie malej drobnostki zeby ci dowalic!nie warto dom dzieci rodzina to jest życie a praca jest środkiem utrzymodawczym!
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-06, 16:37   

olka3008 ,niestety też się o tym przekonałam
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-06, 19:53   

Wszyscy macie rację :) , najzdrowiej jest rozgraniczyć pracę i życie rodzinne tylko czy tak potrafimy ? To jak podchodzimy do takich zadań domowych zależy jaką mamy atmosferę w pracy i jakie postawiliśmy granice . Takie "zadania" o których pisze Chilloutowy, mogę potraktować jak pracę dla chętnych a nie jak obowiązek bo przecież tak jak pisze gregori0708, mam ciekawsze zajęcia w domu . Ale gdybyście chcieli coś zmienić na plus , żeby poprawić jakość naszej pracy tak żeby współpracowało się lepiej nie zgodzilibyście się na małą burzę mózgów ;) ? Przecież to jak nam się pracuje w jakimś stopniu ma wpływ na nasze życie prywatne i na odwrót . Myślę że nie da się tak do końca oddzielić jednego od drugiego . Najlepszym przykładem na to jest to forum :) na którym udzielamy się wszyscy po pracy .
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-06, 23:13   

marta1 masz duzo racji do konca nie potrafimy tego rozgraniczyc i napewno atmosfera w pracy ma wplyw na nasze zycie osobiste ale raczej chodzi tu o nasze emocje nie potrafimy ich wylaczyc!Ja juz nie mam ochoty nic tam zmieniac i angazowac sie w ta prace-pracuja calymi silami nie obijam sie-ale nic poza to co musze!wiele zlezy od tego z kim pracujesz i jak do twojego zaangazowania podchodzi twoj przelozony i jak ci za to "zaplaci"!
 
     
biedronekzz

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-07, 21:03   

U mnie np. jak wchodziła akcja z pierwszą alejką, to kierownik dawał wszystkim instrukcje do przeczytania w domu. Jak przyszła na mnie kolej, to powiedziałem, że mam mieć wyznaczony na to czas w pracy, bo w domu nie mam płacone za to. A odpowiedź była taka: "Ty to zawsze masz jakieś ale do powiedzenia, wszyscy brali do domu bez gadania i Ty też masz to zrobić". Reszta sklepu pod nosem, mówiła tak jak ja, lecz gdy przychodzi co do czego, to nagle cisza.
  Ocena JMP: 2/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-02-07, 21:53   

Czy Wy jednego nie rozumiecie ?? :zly: Wasz czas w domu to Wasz czas. Praca to praca, i to związane robi się w PRACY !! :boks: Nie macie obowiązku odbierać telefonów jak macie wolne lub po pracy, przełożeni nie mają prawa zawracać prywatnego czasu z Waszego rodzinnego czasu !! To co do przeczytania i zrobienia związanego z pracą w JMP robicie na Waszych zmianach w pracy !!

_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo