Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry Wideo i nie tylko
Autor Wiadomość
DarkPrinc 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 15
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2014-12-02, 21:10   Gry Wideo i nie tylko

Przeglądając forum zauważyłem, ze nikt nie poruszał wcześniej tego temat. Osobiście należę do pokolenia wychowanego na kultowym pegazusie i niezliczonych godzinach spędzonych przy Mario. Teraz też lubię się przenieść w wirtualny świat i pokierować losem postaci w grze. Ciekaw jestem czy podziela ktoś moją pasję, a jeśli tak to na czym gracie i jakie tytuły się wam podobają.
 
     
#Cloud 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 77
Wysłany: 2014-12-02, 21:16   

Oczywiście, gram na swoim Piecu, ale posiadam także szaraka i PS3. Mnie szczególnie interesują FPS'y (BF, Cod, Moh, Titanfall) a ponadto RPG, jRPG (Seria Final Fantasy), Action RPG (Wiedzmin), rts (Warcraft, starcraft) HnS (Castlevania, God of War). Pogrywam także w Survival Horrory Dead Space trylogia, Dead Island lub też WarZ aka Infestation.
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
Wysłany: 2014-12-03, 00:50   

Ja uwielbiam grać w diablo3, mogę nie odchodzić od laptopa przez 7 godzin.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-03, 06:30   

Chętnie grywam w Enemy Territory, ANNO 1402, Cossack's i sentymentalnie raz do roku w Settlers 1 - gra z czasów Amigi 500 :)
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
DarkPrinc 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 15
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2014-12-03, 20:09   

Hehe widzę że jest nas więcej :D Ja jestem ogromnym fanem serii Prince of Persia (zresztą widać chyba po nicku i awatarze) oraz God of War. Obecnie głównie ze względu na ciekawsze tytuły (moim zdaniem!) jestem posiadaczem PS3 i głównie z tego sprzętu korzystam ale PCtem też nie pogardzę choć by ze względu na kultową serię GTA... jakoś lepiej mi się w to gra na kompie.
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-04, 12:51   

DarkPrinc, Ty lubisz nowsze gry - ja mam sentyment do starszych z lepszą grywalnością (w moim odczuciu). A grałeś kiedyś w Heroes III Armagedon? ja chętnie bym zagrał z kimś w trybie multi-player - ktoś chętny? :P
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
~missmolly14 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączyła: 25 Lis 2013
Posty: 31
Wysłany: 2014-12-04, 14:30   

OOOOOO! Heroes III, dwóch starszych braci vs ja.. to musiało się kończyć płaczem:)
_________________
tak, nie, nie wiem
 
     
#Cloud 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 77
Wysłany: 2014-12-04, 21:34   

Bartosz, Jeśli chodzi o grywalność to w moim odczuciu biorę w garść sieciowe FPs'y, a jeśli chce czegoś na dłużej i z dobrą fabułą to sięgam np. po Castlevania symphony of the night lub Final Fantasy 7 (obie gry 1997r.)
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-12-04, 22:39   

Cloud, Final Fantasy VII jeszcze nie grałem, ale po sprawdzeniu tytułu w google, zamierzam :) Castlevania Symphony - ma porównywalną grafikę z Settlers 1 :D
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-05, 00:01   

A ja lubię pepper panic saga na facebooku :D :em29:

[ Komentarz dodany przez: Bartosz: 2014-12-05, 02:30 ]
...już wolę Bloobsa :P
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-05, 23:40   

tauriworld MMO , 4 lata gry 10 miejsce w PS ,niestety gra umarła rok temu ,była też na naszej klasie.

https://www.tauriworld.pl/
 
     
emwuz 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Paź 2013
Posty: 4
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2014-12-08, 13:13   

ja jedynie pykam w World of Tanks ;)
  Ocena JMP: 2/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-09, 00:23   

no ja dziś wskoczyłem na 8 miejsce w Tauri ;)
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
Wysłany: 2014-12-12, 22:32   

Bartosz napisał/a:
Chętnie grywam w Enemy Territory, ANNO 1402, Cossack's i sentymentalnie raz do roku w Settlers 1 - gra z czasów Amigi 500 :)


Czasy Amigi to były czasy!

Przez Sensible World of Soccer miałem 2 komisy, z matmy i ruskiego w szkole :lol:
Trzaskałem w to bez umiaru, pięknie to wyglądało gdy Górnikiem Zabrze wygrywało się Ligę Mistrzów :)
Do tego niezniszczalny i niezatapialny Super Frog :)

A później kupiłem yyy..kupiono mi pierwszego peceta i tam królował Football Manager 1999/2000.. mimo, że wchodziły co roku nowe wersje ja grałem cały czas na starej.. Te próby wyciągniecia zespołu z 5 ligi angielskiej do Premiership a potem wyczekiwanie na losowanie europejskich pucharów ;) Milionowe transfery, prowadzenie klubu i reprezentacji jednocześnie to był zaszczyt.. trzeba było mieć nienaganną reputację :P

Drugiej gry na pececie, której nigdy nie zapomnę to Colin McRae 2, znakomita grywalność, możliwość ścigania z kumplem na dzielonym ekranie, świetny świetny świetny!

Potem niestety nie nadążałem z montowaniem coraz nowszych bebechów do kompa i gry mnie za bardzo wyprzedziły.. i nie dogoniły do dzisiaj..

Dzisiaj to gram jedynie w Literaki i Tysiąca na Kurniku oraz snookera na Wirtualnej Polsce -.-

Pozdro
 
     
esterprzester 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 6
Wysłany: 2015-02-09, 13:15   

Z narzeczony tylko Starcraft ;] Czekamy na nowy dodatek do 2giej części. Fajna seria ;]

Grałam we wszystkie części Diablo i najlepsza jest jednak część pierwsza. Ma niepowtarzalny klimat. Reszta nie ma tego czegoś.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo