Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Starszy kasjer, na czym polega?
Autor Wiadomość
Mała89 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Lip 2018
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-28, 21:57   

No tu racja bo dochodzą tylko zamówienia i grafiki. Zobaczymy. Narazie z tego co wiem to pp znajomości pupilek kierowniczka na iść na zks i wes tu awansuj
_________________
Mała89
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-07, 20:59   

u nas nikt nowy na starszego nie wystartował, jest na nocce od dawna i więcej nikt nie chciał
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2018-08-24, 15:28   

Wiecie czy mozna zostac starszym kasjerem nie majac calego etatu? Bo zks musi miec caly a starszy?
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
Nieznajomy0

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-24, 16:55   

u nas jest dziewczyna która jest na 3/4 etatu i jest starszym kasjerem
 
     
gochna_pitek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-07, 18:36   

Miał ktoś z was może już egzamin na starszego kasiera? Jak tam powiedzcie jak to wygląda? Jakie pytania są?
 
     
monte 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 07 Kwi 2017
Posty: 8
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-09, 07:24   

Witam.Jestem starszym kasjerem i szczerze mówiąc normalnie prowadzę zmiany gdyż nie mamy zastępcy kierownika chwilowo —>L4..Nie robię zamówień owszem ale reszta bez zmian przyjmuje dostawy rozliczam kasjerów ,zwroty czy reklamacje..Pytania na ssk to były losowe ,krótki termin,rw jakie są ,zgłoszenia bob-u jakie są typy i jaki czas zgłaszania ,co zrobić gdy klucz od sejfu będzie uszkodzony,zwrot towarów pełnowartościowych i niepełnowartościowe,pl-ka kiedy i co jak ściągamy,jakie owoce można wkładać do chłodni,gdzie zgłosic awarie kas bądź drukarki,raport handlowy,zpw,..cześć ustna tez losowa omówić np.check liste po co ona jest,funkcje i opcje w kolektorze,kto może być przy robieniu kopert ..więcej nie pamietam jak przypomnę sobie to napisze .Mam nadzieje ze pomogę chociaż trochę .Pozdrawiam
 
     
Iga80 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Paź 2018
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-10, 15:05   

Witam biedroneczki :) sorki pytam tu może ktoś mi odp czy ktoś z was zdawał ostatnio na zastepce 8)

[ Dodano: 2018-10-17, 07:50 ]
Halo halo jest tam ktoś -.- co tu tak cicho ;(
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-30, 19:29   

Starszy sprzedawca-kasjer w największym skrócie: stanowisko pośrednie między sprzedawcą kasjerem a zastępcą kierownika. Starszy ma część uprawnień kierowniczych: może awaryjnie otworzyć kasetkę, zrobić zwrot, rozliczyć kasjera, poprowadzić awaryjnie zmianę na sklepie. Nie może jednak robić zamówień ani zmieniać niczego w grafiku. Przez większość czasu pracuje jak zwykły sprzedawca kasjer z tym, że za ewentualne prowadzenie zmian ma dodatek kierowniczy. Na moim sklepie jest kierownik, 3 zastępców kierownika i 2 starszych sprzedawców-kasjerów w tym... jedna Ukrainka, która najpierw przez 3 lata pracowała przez Rework Poland, od maja tego roku jest na polskiej umowie o pracę jako sprzedawca-kasjer, obecnie jest starszym sprzedawcą.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-31, 16:48   

Givszoman napisał/a:
Starszy sprzedawca-kasjer w największym skrócie: stanowisko pośrednie między sprzedawcą kasjerem a zastępcą kierownika. Starszy ma część uprawnień kierowniczych: może awaryjnie otworzyć kasetkę, zrobić zwrot, rozliczyć kasjera, poprowadzić awaryjnie zmianę na sklepie. Nie może jednak robić zamówień ani zmieniać niczego w grafiku. Przez większość czasu pracuje jak zwykły sprzedawca kasjer z tym, że za ewentualne prowadzenie zmian ma dodatek kierowniczy. Na moim sklepie jest kierownik, 3 zastępców kierownika i 2 starszych sprzedawców-kasjerów w tym... jedna Ukrainka, która najpierw przez 3 lata pracowała przez Rework Poland, od maja tego roku jest na polskiej umowie o pracę jako sprzedawca-kasjer, obecnie jest starszym sprzedawcą.


Nie ma zawiści wśród reszty zespołu, że osoba z worka i Ukrainy dostała starszego?
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-31, 17:07   

u8t3io3p napisał/a:
Givszoman napisał/a:
Starszy sprzedawca-kasjer w największym skrócie: stanowisko pośrednie między sprzedawcą kasjerem a zastępcą kierownika. Starszy ma część uprawnień kierowniczych: może awaryjnie otworzyć kasetkę, zrobić zwrot, rozliczyć kasjera, poprowadzić awaryjnie zmianę na sklepie. Nie może jednak robić zamówień ani zmieniać niczego w grafiku. Przez większość czasu pracuje jak zwykły sprzedawca kasjer z tym, że za ewentualne prowadzenie zmian ma dodatek kierowniczy. Na moim sklepie jest kierownik, 3 zastępców kierownika i 2 starszych sprzedawców-kasjerów w tym... jedna Ukrainka, która najpierw przez 3 lata pracowała przez Rework Poland, od maja tego roku jest na polskiej umowie o pracę jako sprzedawca-kasjer, obecnie jest starszym sprzedawcą.


Nie ma zawiści wśród reszty zespołu, że osoba z worka i Ukrainy dostała starszego?


O dziwo nie. Pracowała bardzo dobrze jako work, od maja pracuje jako oficjalnie Jeronimo Martins. Wręcz przeciwnie, wszyscy są zadowoleni ze współpracy z tą osobą.
 
     
~Kwiatek19 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 28 Sty 2018
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-16, 15:54   

Witam. Prawie dostałam propozycje pójścia na szkolenie na starszego kasjera. Proszę mi odpowiedzieć czy osoba mająca 3/4 etatu nie musi przejść na cały?
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-16, 23:28   

Kwiatek19 napisał/a:
Witam. Prawie dostałam propozycje pójścia na szkolenie na starszego kasjera. Proszę mi odpowiedzieć czy osoba mająca 3/4 etatu nie musi przejść na cały?


wystarczyłoby przeczytać kilka postów wyżej ;-)
Nieznajomy0 napisał/a:
u nas jest dziewczyna która jest na 3/4 etatu i jest starszym kasjerem
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Paula3124

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Sty 2017
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2019-01-28, 17:23   Starszy kasjer sprzedawca

Hej miała dzisaj 2 dzien szkolenia na Starszy Sprzedawca Kasjer. Pani która mnie szkoli dzisiaj pokazywała mi jak sie robi zwrot do
Bob zła jakosc
Bob Ut
Bob krótki termin.
Pokazywała mi tez jak sie robi reklamacje
Teraz mam pytanie chodzi o to ze prawie nic nie pamietam z tego wiem gdzie wejsc ale nie wiem jak to zrobic zeby zwrocic do bobu.
Druga rzecz jesli chodzi o reklamacje jakie papiery sa do tego potrzebne na jakiej podstawie itd.
pomocy
 
     
Almera 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 17 Lut 2018
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-28, 18:06   Re: Starszy kasjer sprzedawca

Paula3124 napisał/a:
Hej miała dzisaj 2 dzien szkolenia na Starszy Sprzedawca Kasjer. Pani która mnie szkoli dzisiaj pokazywała mi jak sie robi zwrot do
Bob zła jakosc
Bob Ut
Bob krótki termin.
Pokazywała mi tez jak sie robi reklamacje
Teraz mam pytanie chodzi o to ze prawie nic nie pamietam z tego wiem gdzie wejsc ale nie wiem jak to zrobic zeby zwrocic do bobu.
Druga rzecz jesli chodzi o reklamacje jakie papiery sa do tego potrzebne na jakiej podstawie itd.
pomocy


[ Dodano: 2019-01-28, 18:11 ]
Reklamacje na podstawie paragonu, faktury, wydruku zapłaty kartą płatniczą lub rękojmi. Wchodzisz magazyn- protokoły- przyjęcie do naprawy. Wypełniasz, wystarczy nr tel do klienta , resztę wpisujesz " biedronka" .Drukujesz w 3 egzemplarzach.. 1 z oryginałem dowodu zakupu wysyłasz do DC, 2 z kopią zakupu zostaje w sklepie, 3 dajesz klientowi.

[ Dodano: 2019-01-28, 18:18 ]
Bob
Załóżmy zła jakość banana
Wchodzisz Magazyn- kartoteka- banan 101 kod. Sprawdzasz nr dostawy w której wjechał ze złą jakością. Następnie Magazyn- przesunięcie MM- Bob zj. Wypełniasz nr partii, producenta i ilość. Wszystko masz na etykiecie z opakowania. Masz na to 48 h. Mam nadzieję, że trochę pomoglam.

[ Dodano: 2019-01-28, 18:29 ]
I jeszcze bardzo ważna rzecz, UT możesz zrobić w kolektorze jak przyjmujesz dostawę. W okienku na samej górze MENU- zwrot towaru- UT..Wpisujesz ilość. POWODZENIA
 
     
~Kwiatek19 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 28 Sty 2018
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-29, 23:05   

Dziękuję ślicznie dziewczyny za pomoc. Ja też jutro już będę miała trzeci dzień szkolenia. Jutro czeka napewno na nas zamówienie pieczywa i ciasta. Byle do piątku i koniec. Pozdrawiam i każdej co się uczy życzę zdania egzaminu. ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo