Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AUDYT TK-NACISK NA PUNKTY UJEMNE?????
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-17, 13:55   AUDYT TK-NACISK NA PUNKTY UJEMNE?????

Cytat:
Widoczność produktów punkt 4 str 5 -zastanawia mnie zapis
"Uwaga!!! niemal w każdym sklepie w tej grupie towarowej nie ma ceny!!!"

1. czyżby pracodawca zakładał ,że mamy taką słabą obsadę ,że nie możemy realizować podstawowych zadań , jakim jest informacja dla klienta o cenie?????
2. brak ceny przy kontroli Inspekcji Handlowej=mandat: pracodawca ma świadomość ,że na " niemal każdym sklepie nie ma ceny"

druga dalsza część jest jeszcze bardziej zatrważająca :
"Jeśli Ty tego nie znajdziesz, w ciągu 48 godzin zostanie wysłany do sklepu inny Audytor , w celu potwierdzenia prawidłowości Twojego badania.' nie chce mi się dalej przepisywać ze zdjęcia ale dalsza część informuje ,że mogą nie uznać badania jak znajdzie towary bez cen. A jak audytor znajdzie wiecej niż 5 ma wpisać do audytu

1.W moim odczuciu audytor na siłę wpisze brak cen (do 5 bo powyżej musi podać jakie by dostać WYNAGRODZENIE)
2. Mariano ma rację jak na 20 zł strasznie dużo wytycznych, ale zatrważa "nacisk " na punkt ujemny



ODNOŚNIK DO TEMATU UMIESZCZONEGO PRZEZ UŻYTKOWNIKA HONEY.MONKEY
https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=3314

[ Dodano: 2016-01-17, 15:11 ]
w części opisującej pracowników sklepu:bluza... identyfikator
A gdzie pracownicy agencji pracy bez identyfikatorów lub z napisem pracownik tymczasowy?
a jak on nie zaprowadzi do produktu bo nie wie gdzie jest)albo świeżak z napisem uczę się?

[ Dodano: 2016-01-17, 22:59 ]
prosba do użytkownika honey.monkey -prześlij nam te zdjęcia audytu , info wysłałem na prive gdzie masz kierować :yeah:
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-19, 11:21   

Może warto zrobić jakiś protest?
Gdyby wszystkie biedronki połączyli siły i nie otworzyły sklepu w piątek i sobotę to by ktoś w końcu traktował nas poważnie!

Biedronka jak będzie dalej tak postępować z pracownikami to zniknie z polskiego rynku!
Jesteśmy pracownikami którym należy się szacunek i godna ilość pracowników którzy będą mogli w końcu pracować zgodnie ze standardami i procedurami!
Jesteśmy również klientami i jeśli dalej będzie tak źle to firma straci dobrych pracowników jak i klientów co większość swojej wypłaty zostawiają w biedronce!

Ja do związków nie należę ale wydaje mi się gdyby każdy zastanowił się nad zapisaniem to firma wtedy zaczęła się obawiać i żyło by nam się lepiej!

[ Dodano: 2016-01-19, 11:26 ]
Przy etatach które mamy i obowiązkach które narzuca nam firma
Nie ma szans na sklepach by tajemniczy dobrze wyszedł!
Ale system jest prosty jest wyznaczona pula pieniędzy na wynagrodzenia dla pracowników... Im mniej damy tym ma dole tym więc zostaje dla "władzy"
  Ocena JMP: 10/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-19, 12:31   

biedronkaaa napisał/a:

Gdyby wszystkie biedronki połączyli siły i nie otworzyły sklepu w piątek i sobotę to by ktoś w końcu traktował nas poważnie!

Najlepszy żart jaki czytałem od dawna :D Czy jak przyjeżdża KR lub KO to macie odwagę wszyscy jak jeden powiedzieć mu co się Wam nie podobna, ??? Przecież wszystkich na raz nie zwolni. U mnie, w szatni, wyrywni jeden przez drugiego ale jak pociągniesz temat na odprawie to nagle wszystkim wszystko pasuje. Taka rzeczywistość.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-19, 12:48   

Jak przyjeżdża ko czy kr a nawet dyrektor to wszystko mu gadam...
Chyba nie myślisz że obawiam się zwolnienia...
  Ocena JMP: 10/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-20, 16:40   

No dobrze to gadasz Ty jedna a reszta ??? u mnie też ja gadam ale co z tego ?? w szatni każdy niby też mówi to samo co ja a na odprawie już milczą albo udają, że nie słyszeli i ,że wszystko im pasuje.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo