Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-07-11, 22:27
chleb w śmietniku
Autor Wiadomość
rabarbarek

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 2
  Wysłany: 2010-05-31, 08:32   chleb w śmietniku

Jak można wyrzucać chleb do śmietnika ??? mieszkam w Gdańsku mam obok biedronkę w budynku NOTu na ul.Rajskiej przechodząc za budynkiem mijam śmietnik w którym co chwila widać wyrzucony chleb w całości oraz chleb pakowany już pomijam że także jest wyrzucane mięso wg mnie powinniście to utylizować a nie wyrzucać do śmietnika
 
     
jagoda3939

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-31, 08:46   

odkąd pracuje w biedronce nigdy nie wyrzucaliśmy pieczywa do śmietnika a tym bardziej mięsa.
wszystko jest zabierane przez firmę utylizacyjną a pieczywo zabiera piekarnia
Bzdura!!!
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-31, 11:36   

jagoda3939 napisał/a:
odkąd pracuje w biedronce nigdy nie wyrzucaliśmy pieczywa do śmietnika a tym bardziej mięsa.
wszystko jest zabierane przez firmę utylizacyjną a pieczywo zabiera piekarnia
Bzdura!!!

Dokładnie! My mamy sarie w magazynie w formie chłodni, a pieczywo piekarz zabiera,szkoda tylko,że musimy je w PL wrzucać ;(
 
     
Beaga2 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 31 Maj 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-31, 11:42   

Właśnie dziwi mnie to że jest wyrzucane pieczywo do śmietnika i mięsobo od kiedy ja pracuję w Biedronce ale nie w Gdańsku!!! to my tylko wyrzucamy do śmietnika zepsute warzywa i to nie zawsze bo jest obawa że ktoś wezmie i się choroby nabawi:) Stare pieczywo zdajemy raz w tygodniu dla schroniska dla zwierząt jak i stare mięso i przeterminowany towar jak i uszkodzony Zaznaczę jeszcze że przeterminowane mięso i kiełbasy nawet zamrażamy zanim oddamy dla schroniska!!!
 
     
~jupi

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-31, 20:08   

Parę lat temu wyrzucaliśmy do kosza ale od jakiegoś czasu firma utylizacyjna się tym zajmuje. Tylko że oni zabierają ograniczoną ilość towaru a przeterminowanych rzeczy jest czasami dużo, więc Gdańsk radzi sobie w ten sposób. A co do schroniska dla zwierząt to super pomysł!!!!! tylko żeby Urząd Skarbowy się nie dowiedział bo może to sporo kosztować naszą Bożą krówkę!
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-05-31, 21:27   

u nas mięso jest wywalane do śmietnika a chleb oddawany dla piekarza. Z tym pomysłem oddawania chleba i mięsa dla schroniska to naprawdę genialny pomysł - tylko pogratulować :)
Ale lepiej uważać bo nie sądzę aby KR to pochwalał.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-01, 16:37   

Bartosz napisał/a:
u nas mięso jest wywalane do śmietnika a chleb oddawany dla piekarza. Z tym pomysłem oddawania chleba i mięsa dla schroniska to naprawdę genialny pomysł - tylko pogratulować :)
Ale lepiej uważać bo nie sądzę aby KR to pochwalał.


Chyba chcesz powiedzieć do SARI
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-06-01, 16:52   

chester1988 napisał/a:
Bartosz napisał/a:
u nas mięso jest wywalane do śmietnika a chleb oddawany dla piekarza. Z tym pomysłem oddawania chleba i mięsa dla schroniska to naprawdę genialny pomysł - tylko pogratulować :)
Ale lepiej uważać bo nie sądzę aby KR to pochwalał.


Chyba chcesz powiedzieć do SARI

A czy SARI to zamykany kosz na wszystkie śmieci?
Jeśli tak, to owszem - mięso jest wywalane do "SARI"
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-01, 17:14   

SARIA to kontener zamykany zazwyczaj 2 stoją w magazynie kiedyś stały w domkach chłodniczych teraz w specjalnej do tego celu ustawionej chłodziarce raz na jakiś czas (zazwyczaj gdy już mocno wali trupem) przyjeżdża firma i wywozi to do na przyjeżdża gościu z konina ( pół polski z padliną jeździ)
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
rabarbarek

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-07, 13:22   

mimo że przyjeżdza firma utylizacyjna jak piszecie to jednak chleb nadal jest wyrzucany do śmietnika widać w tej biedronce nie przestrzega się tego ponadto gdy została zwrócona uwaga personelowi na temat chleba usłyszałam wypowiedź że to nie moja sprawa widać sanepid powinein się tm zająć
 
     
goska88

Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-07, 18:55   

czytam i nie wierze!!!! uważacie ze te przeterminowane miesa nie zaszkodza zwierzetom?
normalnie krew mnie zalewa...
 
     
~cwaniak 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 60
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-11, 11:28   

one mają inny układ trawienny i mała jest szansa aby któreś z tego powodu zachorowało. Podsumowując czynią więcej dobrego niż złego bo brak żywności w schroniskach.
  Ocena JMP: 4/10
     
pawelklient

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-30, 11:03   

no wlasnie ja tez pamiea jak jeszcze pracowalem ze ta irma nie zabiera za duzo tych odpadow zdazalo sie tak ze po wizycie tej firmy zostawal jakis stary chleb moze teraz cos sie zmienilo
 
     
~Patrycja.S. 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 55
Skąd: WOLIN
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-06-30, 13:32   

Do nas firma przyjezdza raz w tygodniu i zabiera wszystko pod warunkiem ze wszystko jest w czarnych workach ;)
_________________
Każda zabawa jest dobra, jeśli tylko potrafisz się w nią bawic .
 
 
     
~Czarbia

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-21, 20:35   

goska88 napisał/a:
czytam i nie wierze!!!! uważacie ze te przeterminowane miesa nie zaszkodza zwierzetom?
normalnie krew mnie zalewa...


dla ścisłości...mięso jest zdejmowane z sali sprzedażyprzed końcem terminu ważność...zresztą moment przed zdjęciem jest jeszcze w sprzedaży dla ludzi i jest w pełni wartościowe........Beaga zresztą napisała,że to mięso jest zamrażane.po zdjęciu ze sklepu.....wystarczy dokładnie czytać i znac zasady


u nas wszystko zabiera firma utylizacyjna.....od daaaawna
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo