Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wolny weekend w miesiącu
Autor Wiadomość
monaszek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 21
Wysłany: 2015-10-25, 09:15   wolny weekend w miesiącu

czy ktoś się orientuje jak to jest w naszej szanownej firmie z grafikiem miesięcznym Mianowicie interesuje mnie czy robiąc grafik kierownik MUSI zapewnić pracownikowi jeden wolny weekend w miesiącu Tak jest w kodeksie pracy ale wiadomo Biedronka ma swoje prawa i kodeksy....
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-10-25, 09:36   

Nic nie musi, jedyny obowiązek to co czwarta wolna niedziela - czyli wypada mniej więcej raz w miesiącu.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-25, 10:14   

nie ma w kodeksie pracy czegoś takiego jak "wolny weekend" jest tylko przerwa 11 godzinna i 35 godzinna , co nie znaczy że wolnych weekendów w biedronce nie ma , to jest kwestia dogadania się :)
 
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-25, 11:29   Re: wolny weekend w miesiącu

monaszek napisał/a:
czy ktoś się orientuje jak to jest w naszej szanownej firmie z grafikiem miesięcznym Mianowicie interesuje mnie czy robiąc grafik kierownik MUSI zapewnić pracownikowi jeden wolny weekend w miesiącu Tak jest w kodeksie pracy ale wiadomo Biedronka ma swoje prawa i kodeksy....

Wszystko zależy od ks i całej ekipy nie ma ze się nie da trzeba tylko chcieć bo wszystko da się zrobić :)
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-25, 12:23   

Jak potrzebuję wolny weekend to piszę na na naszej kartce z prośbami o wolne i nie zdarzyło się żebym nie dostała chociaż może temu że rzadko proszę :)bo tak to z reguły albo sb albo niedziela w pracy :) a 4 niedziele pod rząd też się niestety da pracować miałam tak ze dwa razy :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-25, 12:55   

4 niedziele z rzędu - a i owszem , taki myk na przełomie kwartałów :)
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-25, 13:00   

Też ale nie tylko wystarczy że w jedną niedzielę masz nockę i też puszcza :)niby wolne a na 17 do pracy trzeba przyjść ;(
 
     
~Graża

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-25, 17:09   

Cały weekend wolny? Sobota i niedziela? To chyba tylko w czasie urlopu :bu:
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-25, 17:19   

Naprawde macie tak zla atmosfere na sklepie, ze wolny weekennd to cos niespotykanego? Albo tak wam brak ludzi? Nawet z wolnym piatek-sobota lub niedziela-poniedzialek jest problem? :O
  Ocena JMP: 6/10
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-25, 21:39   

To nie zła atmosfera tylko ludzi mało a sklep wysokoobrotowy w sb nd mamy największe utargi prawie dwukrotnie wyższe niż w tygodniu...więc to zrozumiałe że jesteśmy potrzebni :) dla mnie to nie problem tak jak pisałam jeśli potrzebuję cały wolny weekend to proszę i dostaję :) a wolne w tygodniu też się przydaje :D
 
     
@K!KA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 172
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-26, 09:48   

żuczek1 napisał/a:
To nie zła atmosfera tylko ludzi mało a sklep wysokoobrotowy w sb nd mamy największe utargi prawie dwukrotnie wyższe niż w tygodniu...więc to zrozumiałe że jesteśmy potrzebni :) dla mnie to nie problem tak jak pisałam jeśli potrzebuję cały wolny weekend to proszę i dostaję :) a wolne w tygodniu też się przydaje :D

Właśnie czasem w tygodniu bardziej wolne potrzebne niż w weekend ale jedni lubią swoją pracę a inni pracowali by najchętniej tylko od pn-pt i na rano
_________________
Przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko wtedy.... jak reagują na Twoje SUKCESY!!!
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-26, 12:02   

To zawsze można zmienić pracę na biurową i wszystkie weekendy będą mieć wolne :D taka specyfika pracy w handlu że w weekend największy ruch i nic na to nie poradzimy :)
 
     
~Graża

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-26, 13:21   

Antrykota napisał/a:
Naprawde macie tak zla atmosfere na sklepie, ze wolny weekennd to cos niespotykanego? Albo tak wam brak ludzi? Nawet z wolnym piatek-sobota lub niedziela-poniedzialek jest problem? :O

Kasjerom jak proszą i mogę to staram się weekend dać wolny. Z kierownikami gorzej, czasami sam KR nie pozwala....
 
     
#Seven of Nine 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-26, 15:39   

Ja też miałem problem tym by mieć wolny weekend,ostatni sprawdzałem grafiki i okazało się że od 6-7 miesięcy nie miałem całego weekendu wolnego a nie którzy mają co drugi,więc jak przyszło co do czego to powiedziałem najpierw zastępcom a potem kierownikowi że jak to nadal będzie tak wyglądać to najpierw skarga do KR i PIP i jednak poskutkowało
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-26, 15:45   

Seven of Nine, brawo za odwagę i stanowczość. :peace3:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo