Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obchody 20 lecia JMP. Stanowisko organizacji
Autor Wiadomość
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-19, 15:53   

Na plakacie na listopad pisze o imprezie Za 10 lat pracy i że z okazji 20-lecia na tą imprezę zaprosili też osoby które mają staż 20 lat.
Wiadomo ile jest takich osób w biedronce?ze stażem 20 lat?
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-11-19, 16:58   

brodacz1989 napisał/a:
stonek52 napisał/a:
Właśnie widać w jak głębokim poważaniu ma swoich pracowników, że nawet głupiego listu z wyjaśnieniem nie raczy wysłać :szczena:

a czy właściciel coś obiecał, żeby się teraz tłumaczyć ??
związki zrobiły swoje, wystosowały pismo, które zapewne zostało zignorowane.


Nic nie obiecał, to fakt. Ale zauważ że do tej pory były imprezy z okazji 10, 15 lecia i co na 20 rocznicę wypieli się na nas? :szczena:
Trudno jakoś to przeżyję, i tak nie miałem zamiaru jechać. Tylko jak się coś kontynuuje jakąś tradycję to należy się nawet najgłupsze wyjaśnienie, a tak to jest nietakt z ich strony.
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-20, 01:57   

stonek52 napisał/a:
Nic nie obiecał, to fakt. Ale zauważ że do tej pory były imprezy z okazji 10, 15 lecia i co na 20 rocznicę wypieli się na nas?

czy firma się wypięła to jest kwestia do dyskusji, zrobili stronę dla pracowników z konkursami itd, dali tort, więc coś zrobili. tylko oczekiwania pracowników były większe. coś w stylu sześciolatków tzn ja chce i już, a jak nie dostane to się popłaczę albo strzele focha. osobiście na nic nie liczyłem i nie liczę, bo nigdy i nigdzie nie napisano lub powiedziano, że coś nam skapnie w postaci imprezy bądź kasy. szczerze mówiąc na tym forum jest ten balon z tym tematem pompowany do granic możliwości, bo jakoś pracuje i poznałem ludzi którym strzeliło 10 lat w firmie, i nie rozpaczali, baaa nawet nie wspominali, że szkoda że nie ma imprezy, albo inaczej nie domagali się jej, a na wsześniejszych byli. także może pora skończyć te roszczeniowe postawy i wracać do porządku dziennego.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-11-20, 11:53   

Ok, rozumiem. Chociaż wychodzę z założenia, że jeśli biedra ode mnie jako pracownika dużo wymaga ja od biedry też dużo wymagam tak na zasadzie równowagi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo