Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obchody 20 lecia JMP. Stanowisko organizacji
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-14, 18:24   

Pad2 napisał/a:
Pracuje w jmp będzie w styczniu 6 lat. I takiej sytuacji nie widziałem. Ludzie odchodzą z dnia na dzień u nas jest mnóstwo pracy i można wręcz przebierać w ofertach.,,wielkopolska"
A jak gadałem z kolegą z krakowa to powiedział że tam jest jeszcze ciekawiej bo nawet specjaliści i inspektorzy odchodzą z pracy,, A dobrze wiemy jak to fucha" a kierownicy ukrainców zatrudniają. Więc należenie do związków w tych czasach... po co. Szefostwo chcąc zachować najlepszych chcąc nie chcąc , będą MUSIELI PODNIEŚĆ ZAROBKI.


Po co należeć? No właśnie po co ?
Może po że jak dobrze pracujesz , to chcesz mieć pewność ,że będziesz zatrudniony tak długo ,jak będzie istniała firma, a ta napewno nie padnie przez kolejne 20 lat. Mieć tą pewność , by móc planować dalekosiężnie swoją przyszłość. Ale niestety nie w tej firmie, w tej firmie możesz wylecieć za brudna podłogę jako ks, za zakup kontrolowany itp
Po to by nikt nie rozjechał Tobie w JMP bezkarnie psychiki i nie musiał za to odpowiedzieć
Może też po to byś miał te paczki na święta, bo jak nie będzie organizacji to dam sobie głowę uciąć ,że pierwsze co zostanie rozwiązny Fundsz świadczeń socjalnych.

Oczywiście masz prawo i nie musisz nigdzie należeć. Ale mam nadzieję ,że będziesz konsekwentny (a) , i jak zacznie się coś nie dobrego dziać wokół Twojej osoby, nadal nie będziesz widzieć konieczności przynależności do związku zawodowego
 
     
Pad2 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-14, 19:42   

qweerty napisał/a:
Pad2 napisał/a:
Pracuje w jmp będzie w styczniu 6 lat. I takiej sytuacji nie widziałem. Ludzie odchodzą z dnia na dzień u nas jest mnóstwo pracy i można wręcz przebierać w ofertach.,,wielkopolska"
A jak gadałem z kolegą z krakowa to powiedział że tam jest jeszcze ciekawiej bo nawet specjaliści i inspektorzy odchodzą z pracy,, A dobrze wiemy jak to fucha" a kierownicy ukrainców zatrudniają. Więc należenie do związków w tych czasach... po co. Szefostwo chcąc zachować najlepszych chcąc nie chcąc , będą MUSIELI PODNIEŚĆ ZAROBKI.


Po co należeć? No właśnie po co ?
Może po że jak dobrze pracujesz , to chcesz mieć pewność ,że będziesz zatrudniony tak długo ,jak będzie istniała firma, a ta napewno nie padnie przez kolejne 20 lat. Mieć tą pewność , by móc planować dalekosiężnie swoją przyszłość. Ale niestety nie w tej firmie, w tej firmie możesz wylecieć za brudna podłogę jako ks, za zakup kontrolowany itp
Po to by nikt nie rozjechał Tobie w JMP bezkarnie psychiki i nie musiał za to odpowiedzieć
Może też po to byś miał te paczki na święta, bo jak nie będzie organizacji to dam sobie głowę uciąć ,że pierwsze co zostanie rozwiązny Fundsz świadczeń socjalnych.

Oczywiście masz prawo i nie musisz nigdzie należeć. Ale mam nadzieję ,że będziesz konsekwentny (a) , i jak zacznie się coś nie dobrego dziać wokół Twojej osoby, nadal nie będziesz widzieć konieczności przynależności do związku zawodowego

Już dwu krotnie byłem bliski ... wypadu z firmy, ale jak widać sam sobie zawdzięczam iż wciąż pracuję. Praca w jmp mnie osobiście odpowiada i lubię ją więc staram się ją wykonywać najlepiej jak potrafię.
Nie mam nic do związków i podziwiam was że chce sie wam udzielać , we wcześniejszym poście zwróciłem uwagę na aktualna sytuacje na rynku pracy. Do związków już należałem w poprzedniej firmie efekty ... pozostawię sobie.
_________________
totalny brak taktu
 
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-14, 20:42   

Tak nie było 10 lat wcześniej przynajmniej u nas było inaczej-więcej nas było, lepsza atmosfera, mniej na głowie i pieca nie było, nie było tyle egzaminów ani szkoleń i było ok a teraz wydają kasę i nasze godziny na jakieś szkolenia, egzaminy a nam skracają godziny i ludzi do pracy
_________________
alan
 
     
@Agnieszka83 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 172
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-15, 05:37   

zgadzam się z alan12. Nie mówię, że kiedyś było łatwiej, ale inaczej. Ludzie, atmosfera, nie było takiego spięcia i nerwówki.
 
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-15, 18:06   

jak sobie pościelisz tak sie wyspisz :) to od nas na sklepie zalezy jak się pracuje i tyle. nic wiecej nie dodam bo odbiegam ot tematu
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-15, 22:42   

brodacz1989 napisał/a:
jak sobie pościelisz tak sie wyspisz :) to od nas na sklepie zalezy jak się pracuje i tyle. nic wiecej nie dodam bo odbiegam ot tematu

Doprawdy? a możesz przyjąć nową osobę? a możesz kogoś z miejsca zwolnić? możesz komuś dać premię uznaniową za wyniki? itp itd może dwoić i troić takie przykłady wszystko trzeba przez KR załatwiać albo przez KO. Ciebie jako zks ks nikt na górze nie posłucha.
Doprawdy jak sobie pościelisz tak się wyśpisz tylko jak nie ma kto pościelić to nikt się nie wyśpi...
  Ocena JMP: 3/10
     
katarina2015

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Paź 2015
Posty: 4
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-16, 17:38   

Najgorszy w tym wszystkim jest brak rąk do pracy. Góra przyjeżdża wymaga jakby nas na sklepie siedmiu było a cała ekipa to trzy osoby, i nikt nie wie gdzie ręce włożyć. Porażka, niech nad tym się zastanowią..
 
     
#etna75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 95
Skąd: polska wschodnia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-16, 20:10   

katarina2015 w 100 % zgadzam się z twoim postem
  Ocena JMP: 4/10
     
#mania1

Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 79
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-16, 12:48   

Czy ktoś raczył odpisać na to pismo już bo chyba 30 dni już minęło czy się mylę!?!
 
     
~nadine

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-16, 13:17   

też tak właśnie na to czekam, bo ja ciekawa jestem co mają na swoje usprawiedliwienie
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-16, 13:50   

Nie muszą się z niczego tłumaczyć po prostu nie dali i koniec.
 
     
~nadine

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-16, 14:00   

to mogą nie udzielić odpowiedzi na pismo? jak to jest?
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-19, 11:22   

wlasciciel moze wszystko,
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-11-19, 12:32   

Właśnie widać w jak głębokim poważaniu ma swoich pracowników, że nawet głupiego listu z wyjaśnieniem nie raczy wysłać :szczena:
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-11-19, 14:12   

stonek52 napisał/a:
Właśnie widać w jak głębokim poważaniu ma swoich pracowników, że nawet głupiego listu z wyjaśnieniem nie raczy wysłać :szczena:

a czy właściciel coś obiecał, żeby się teraz tłumaczyć ??
związki zrobiły swoje, wystosowały pismo, które zapewne zostało zignorowane.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo