Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROZKŁAD CZASU PRACY NA SLKEPIE!!!!!!!!!!!!!!!

CZY ROZPLANOWANIE PRACY CO DO MINUTY
jest dobrym rozwiązaniem
2%
[ 8 ]
nie mam zdania
0%
[ 3 ]
jest oderwane od rzeczywistości
97%
[ 377 ]
Głosowań: 388
Wszystkich Głosów: 388

Autor Wiadomość
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
1 UP 2 DOWN
Wysłany: 2015-10-10, 21:34   

Skoro u nas nic jakoś strasznie złego się nie dzieje, to nikt nie musi dzwonić. Może dlatego nie masz informacji? ;)
Nie wiem czy jesteśmy wyjątkowi czy nie, nie łażę bo Biedziakach w Trójmieście i nie pytam ile osób mają na zmianie i jak im się pracuje.
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-10, 22:13   

Antrykota napisał/a:
Skoro u nas nic jakoś strasznie złego się nie dzieje, to nikt nie musi dzwonić. Może dlatego nie masz informacji? ;)
Nie wiem czy jesteśmy wyjątkowi czy nie, nie łażę bo Biedziakach w Trójmieście i nie pytam ile osób mają na zmianie i jak im się pracuje.


Natomiast z doświadczenia wiem, że jakiegoś dnia mogą przesunąć Cię na taką biedronkę. Nie warto przyzwyczajać sie do miejsca wykonywania pracy.

Odnośnie grafiku liniowego moja koleżanka ks powiedziała mi że ma jedno marzenie:

Aby w środę przyszedł na zmianę kr, ko, personalna i dyrektor dc, i pokazali jak na bigu wyokoobrotowym w 4 w tym jeden jako ks ,robią promocje , rozwieszają ceny i akcje tematyczne i pracują w.g grafiku liniowego.

Też bym chciał to zobaczyć :yeah:
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-10, 22:27   

Qweerty- ja w ogole nie przyzwyczajam sie do pracy jako takiej. Ale ludzi z pracy jednak zamierzam lubic. Praca w biedziaku to zajecie ktore wykonuje dopoki nie znajde czegos porzadnego zwiazanego z moim zawodem i zainteresowaniami. Prosta wymiana- przychodze, robie co do mnie nalezy, starannie- wychodze. Na bogow, jestem kasjerem, nie ponosze zbyt duzej odpowiedzialnosci, bezemnie sklep ske nie zawali :P
W momencie gdy cos przestaje mi odpowiadac- szukam innej pracy. Przeniosa mnie na sklep gdzie bedzie beznadziejnie? To ja tez sie przeniose, we wlasnym zakresie ;)

Ja bym bardzo chciala zobaczyc ko jak tlumaczy klientowi dlaczego reklamacja sera "bo nie smakuje" jest srednim pomyslem, gdy jednoczesnie wyje piec, a ktos dopomina sie o przekrojenie arbuza w tej sekundzie :boks:
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo