Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROZKŁAD CZASU PRACY NA SLKEPIE!!!!!!!!!!!!!!!

CZY ROZPLANOWANIE PRACY CO DO MINUTY
jest dobrym rozwiązaniem
2%
[ 8 ]
nie mam zdania
0%
[ 3 ]
jest oderwane od rzeczywistości
97%
[ 377 ]
Głosowań: 388
Wszystkich Głosów: 388

Autor Wiadomość
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-08, 19:12   

Roboty nikt nie przerobi bo zawsze jest coś do zrobienia czy to w pracy czy w domu. Trzeba szanować swoje zdrowie. Jestem zks który gania kasjerów na przerwy im należne a nie do roboty. Każdy zrobi co do jego należy na danej zmianie. Nie ma sensu robić za dwie osoby tylko po to żeby góra zobaczyła ze dajemy radę w mniejszym składzie.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-08, 20:59   

alan12 napisał/a:
Dlatego ja twierdze że nawet na wioskach jest więcej pracowników w sklepach niż u nas w mieście
zapraszam Cię na "wioskę" cokolwiek przez to rozumiesz :) będziesz mógł zobaczyć jak wygląda zderzenie Twojego twierdzenia z praktyką . Ludzie to jest biedronka i w każdej zapierdziela się tak samo .
 
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-08, 22:09   

marta1 potwierdam jestem z takiej "wioski" i by sie zdziwili ci "miastowi" co sie u nas dzieje jak emerytki wpadna albo "bambry"!Wszysty "oramy"tak samo niezaleznie od miejsca!
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-08, 22:39   opd

I ja wam potwierdzam z wizualnej wiedzy wizyt na sklepach, że nie ma różnicy między wioską a dużym miastem, pracuje się tak samo a może nawet ci na wiosce co maja tylko jedną biedronkę mają gorzej bo ten ruch klienta jest większy.
Sprawa i sytuacja tkwi cały czas w etatach, jedni KR potrafią zatrudnić inni nie, jedni umieją walczyć drudzy robią co im karzą nawet do stopnia , ze wskoczą do studni.

Na obecną chwilę JMP ma problemy z nowymi pracownikami , ponieważ nikt nie chce w biedronce na takich warunkach i finansach pracować. Sami sobie taką opinie JMP wypracowała !!!! Dużo osób znanych z naszej codziennej pracy sami się zwolnili bo tu już nie da się pracować pod taką presją i za takie pieniądze.
JM jest podzielona na JM Polska, JM Kolumbia i JM Portugalia i cały czas słyszymy w rozmowach, że jest to firma rodzinna , prywatna i wszystkie decyzje dotyczące finansów i poziomu zatrudnienia zapadają w Portugalii. Prawo Polskie i Międzynarodowe mówi , że to nie ważne czy Firma Państwowa czy prywatna, przestrzeganie prawa i prowadzenie wiarygodnego dialogu obowiązuje wszystkich.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-09, 07:43   

Najgorsze wg mnie jest ze JM ilosc etatow liczy od ilosci klientów bo taki sklep w duzym miescie gdzie jest to "osiedlowy" sklep i przychodza po buleczke i marchewke 5 razy dziennie nabija ilosc klientów a w malych miescinach jest mniej klientów ale maja wózki na 50/100 zl a szybciej rozladujesz kolejke po 2/5 rzeczy niz z pelnym wozkiem!No ale to nastepne potwierdzenie ze oni nie maja zielonego pojecia o tym jak sie pracuje na sklepie!Zanim cos wymyśla to powinni na tydzien na sklep przyjsc!
 
     
@pączek11

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-09, 10:40   

To niech JMP podniesie stawki swoim pracownikom nie tylko o stażowe, niech dadzą spokój pracownikom z jakimś grafikiem liniowym, to każdy bedzie zadowolony wyższa kasa i mniej wydziwiania przez firmę to od razu większe checi do pracy, niech zaczną szanować trochę pracowników np dodatek za obecność powinien być stały a nie wyliczany z premii !! Pożyjemy zobaczymy
 
     
@anna 125 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 05 Sie 2015
Posty: 110
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-09, 14:50   

jestem za pączek11 ,myślę dokładnie tak samo :yeah:
  Ocena JMP: 3/10
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-09, 15:22   

Marta chodziło mi o inne sklepy na wsi np. o centrum itp tam jest po 6-8 osób a nie o sklepy na wsi z biedry

marta1 napisał/a:
alan12 napisał/a:
Dlatego ja twierdze że nawet na wioskach jest więcej pracowników w sklepach niż u nas w mieście
zapraszam Cię na "wioskę" cokolwiek przez to rozumiesz :) będziesz mógł zobaczyć jak wygląda zderzenie Twojego twierdzenia z praktyką . Ludzie to jest biedronka i w każdej zapierdziela się tak samo .
_________________
alan
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-09, 15:34   

Na mojej wsi w Lewiatanie pracuja na zmianie 2, gora 3 a nie 6 osob ;) W Polomarkecie ostatnio na kasie siedzial kierownik sklepu. W malym, niesieciowym, tez jedna-dwie osoby, rodzina i przyjaciele wlasciciele.
Gdzie wy te 6-8 osob widujecie?
  Ocena JMP: 6/10
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-09, 15:36   

a stażowe dla 10 latków i dalej nie istnieje to co gorsi są od tych nowych i młodych
_________________
alan
 
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-09, 21:25   

Antrykota napisał/a:
Na mojej wsi w Lewiatanie pracuja na zmianie 2, gora 3 a nie 6 osob ;) W Polomarkecie ostatnio na kasie siedzial kierownik sklepu. W malym, niesieciowym, tez jedna-dwie osoby, rodzina i przyjaciele wlasciciele.
Gdzie wy te 6-8 osob widujecie?


To albo robisz zakupy w sklepach reżimowych :P u mnie jest eko i na zmianie jest 6-8 niedziela czy środek tygodnia to bez różnicy, a u mnie na B 2+1...dziękuję... gdzie nie sposób oczywiście porównywać obrotów
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-09, 22:18   

alan12 a co mnie obchodzą inne sklepy ? Nikt nikogo nie trzyma tu na siłę a z doświadczenia wiem że w tych innych gdzie jak mówisz jest tyle osób na zmianie połowa tej załogi pracuje na śmieciówkach lub innych umowach które niestety nie liczą się do żadnego stażu . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)
 
     
Enterbis 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Kwi 2013
Posty: 7
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-10, 19:12   Re: opd

[quote="zz-biedronka"]I ja wam potwierdzam z wizualnej wiedzy wizyt na sklepach, że nie ma różnicy między wioską a dużym miastem, pracuje się tak samo a może nawet ci na wiosce co maja tylko jedną biedronkę mają gorzej bo ten ruch klienta jest większy.
Sprawa i sytuacja tkwi cały czas w etatach, jedni KR potrafią zatrudnić inni nie, jedni umieją walczyć drudzy robią co im karzą nawet do stopnia , ze wskoczą do studni.

Na obecną chwilę JMP ma problemy z nowymi pracownikami , ponieważ nikt nie chce w biedronce na takich warunkach i finansach pracować. Sami sobie taką opinie JMP wypracowała !!!! Dużo osób znanych z naszej codziennej pracy sami się zwolnili bo tu już nie da się pracować pod taką presją i za takie pieniądze.
JM jest podzielona na JM Polska, JM Kolumbia i JM Portugalia i cały czas słyszymy w rozmowach, że jest to firma rodzinna , prywatna i wszystkie decyzje dotyczące finansów i poziomu zatrudnienia zapadają w Portugalii. Prawo Polskie i Międzynarodowe mówi , że to nie ważne czy Firma Państwowa czy prywatna, przestrzeganie prawa i prowadzenie wiarygodnego dialogu obowiązuje wszystkich.[/quote
a ja jutro ostatni dzień pracy... pięć lat klimatów jmp mi się przejadło. Koniec narzekania. Dałam wypowiedzenie, czas zadbac o siebe.... :)
_________________
Enterbis
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-10-10, 19:26   

robalna6 napisał/a:
Antrykota napisał/a:
Na mojej wsi w Lewiatanie pracuja na zmianie 2, gora 3 a nie 6 osob ;) W Polomarkecie ostatnio na kasie siedzial kierownik sklepu. W malym, niesieciowym, tez jedna-dwie osoby, rodzina i przyjaciele wlasciciele.
Gdzie wy te 6-8 osob widujecie?


To albo robisz zakupy w sklepach reżimowych :P u mnie jest eko i na zmianie jest 6-8 niedziela czy środek tygodnia to bez różnicy, a u mnie na B 2+1...dziękuję... gdzie nie sposób oczywiście porównywać obrotów


W normalnych sklepach robie ;) Nie widzialam jeszcze obsady 8 osob w zadnym z nich.

W "mojej" Biedzie spokojnie miewamy na zmianach rannych 3+1 ekipe, na popoludniowych 3+1 lub 4+1-i mowie o normalnych dniach, nie spedzie typu majowka. W weekendy przewaznie na rano bywa 3/4+1, na popoludnie- 4/5+1. Dzisiaj na drugiej zmianie byly tylko 3 osoby i kiero, co uwazane jest za za mala ekipe.
Od kiedy pracuje w skladzie 2+1 pracowalismy sporadycznie, w razie wypadkow losowych typu L4. Pracowalismy rowniez i w skladzie 6+1 posa okresem swiat ;)
Moze mam szczescie do miejsca pracy ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-10, 19:56   

Antrykota napisał/a:
robalna6 napisał/a:
Antrykota napisał/a:
Na mojej wsi w Lewiatanie pracuja na zmianie 2, gora 3 a nie 6 osob ;) W Polomarkecie ostatnio na kasie siedzial kierownik sklepu. W malym, niesieciowym, tez jedna-dwie osoby, rodzina i przyjaciele wlasciciele.
Gdzie wy te 6-8 osob widujecie?


To albo robisz zakupy w sklepach reżimowych :P u mnie jest eko i na zmianie jest 6-8 niedziela czy środek tygodnia to bez różnicy, a u mnie na B 2+1...dziękuję... gdzie nie sposób oczywiście porównywać obrotów


W normalnych sklepach robie ;) Nie widzialam jeszcze obsady 8 osob w zadnym z nich.

W "mojej" Biedzie spokojnie miewamy na zmianach rannych 3+1 ekipe, na popoludniowych 3+1 lub 4+1-i mowie o normalnych dniach, nie spedzie typu majowka. W weekendy przewaznie na rano bywa 3/4+1, na popoludnie- 4/5+1. Dzisiaj na drugiej zmianie byly tylko 3 osoby i kiero, co uwazane jest za za mala ekipe.
Od kiedy pracuje w skladzie 2+1 pracowalismy sporadycznie, w razie wypadkow losowych typu L4. Pracowalismy rowniez i w skladzie 6+1 posa okresem swiat ;)
Moze mam szczescie do miejsca pracy ;)


TO JKAŚ WYJĄTKOWA BIEDRONKA W 3 CITY , MAM ODMIENNE INFORMACJE I TELEFONY Z GDYNI ,GDAŃSKA I SOPOTU
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo