Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tematy na spotkanie z pracodawcą .Ankieta

Zawarte tematy na spotkanie z pracodawcą
W większości pokrywają się z interesującą mnie teamtyką
93%
[ 95 ]
nie pokrywają się z inersującymi mnie tematami
4%
[ 5 ]
nie mam zdania
1%
[ 2 ]
Głosowań: 102
Wszystkich Głosów: 102

Autor Wiadomość
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-10, 23:09   

Trzeba się przemóc, próbować i zobaczyć jak to wygląda w praktyce a może wtedy świat nie będzie się wydawał taki straszny. :D
Sorry jeśli ktoś odbierze to za off top.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-10, 23:15   

świat jest piękny tylko ludzie są z...ani ;]
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
olka3008 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 301
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-10, 23:16   

Włodarz nie powiedziałam ze nie mysle co robie i jak robie tylko nie zastanawiam się poco firma to wymyslila bo nie mam na to wpływu!!
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-10, 23:25   

olka3008, dokładnie, lepiej skupić się na swoim kręgu wpływu a nie tracić energię na to co od nas ani trochę nie zależy.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
#qmaks 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 60
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-11, 09:54   

Hell zgodzę się z tobą powinniśmy wykonywać to co pracodawca nam każe, rozumiem już kilka ładnych lat pracujesz u nas w firmie powiedz mi czy pamiętasz czasu jak pracownicy nie musieli proponować innych rzeczy, na kasie nawet nie było trzeba mówić dziękuje zapraszam ponownie a i tak klientów biedronka miała bardzo dużo, czy ty uważasz że te wszystkie pytania odnośnie scenariusza TK są ok? dobrze jeśli tak jest to niech zrobią to z podziałem np. jakość obsługi osobna premia oraz standardy osobna premia czy klient który będzie wychodził ze sklepu myślisz że będzie pamiętał o tym iż poinformowałeś go o akcji która aktualnie trwa? nie on się będzie zastanawiał czy zrobił zakupy szybko sprawnie i czy obsługa była miła i to jest jemu do szczęścia potrzebne, powiedz mi lubisz jak wchodzisz do sklepu z ciuchami i na wejściu tobie proponują czy mogę w czymś pomóc? mimo że nie wiesz co chcesz kupić, jest grono klientów którzy będą zainteresowani tym iż ich poinformujesz o bieżącej akcji ale większość będzie miała to w nosie, dlatego uważam iż zabieranie prawie połowy premii za to że pracownik nie poinformuje ciebie o tym iż jest akcja nie powinno mieć aż takich skutków.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-11, 10:52   

a ja się zastanawiam czy zaproszenie pana Bujary to dobry pomysł
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-11, 10:56   

marta1 napisał/a:
a ja się zastanawiam czy zaproszenie pana Bujary to dobry pomysł


Mam pytanie , dlaczego uważasz ,że nie jest to wskazane? Przecież, jest Przewodniczącym Sekcji Handlu ,oraz wiceprzewodniczącym Uni Europa Commers
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-11, 11:05   

ze względu na ostatnie doniesienia prasowe o których sam wspominałeś i na reakcję JMP
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-11, 11:39   

marta1 napisał/a:
ze względu na ostatnie doniesienia prasowe o których sam wspominałeś i na reakcję JMP


Ale Alfred Bujara bardzo cżesto uczestniczy w spotkaniach ,w tym także był na spotkaniu z Panem Pedro de Silva w listopadzie zeszłego roku.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-11, 11:47   

ok uspokoiłeś mnie ;) i żeby już nie zaśmiecać tematu trzymam kciuki za konstruktywne wnioski na spotkaniu :)
 
     
@adrianooo 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 247
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-11, 12:38   

zz-biedronka napisał/a:


Na tych ekranach wyświetlają się dane osobowe kasjera i klient stojący do drugiej kasy może je widzieć a zarazem użyć w poszukiwaniu na f .


Hmm, dobra to pokaż mi gdzie się pokazuje, z tego co zauważyłem tylko u mnie na ekranie pokazany jest kasjer: Jan Kowalski , chyba że masz na myśli gdy klient zerka do mnie

Na ekranie dla klienta pokazuje się tylko to co zeskanowałem, i buźki do oceny jakości obsługi

Z reszta mamy plakietki imienne więc temat nadal jest dla mnie niejasny gdyż jak chcą i tak cie znajda
  Ocena JMP: 8/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-11, 13:46   

[quote="adrianooo"]
zz-biedronka napisał/a:


Na tych ekranach wyświetlają się dane osobowe kasjera i klient stojący do drugiej kasy może je widzieć a zarazem użyć w poszukiwaniu na f .


Hmm, dobra to pokaż mi gdzie się pokazuje, z tego co zauważyłem tylko u mnie na ekranie pokazany jest kasjer: Jan Kowalski , chyba że masz na myśli gdy klient zerka do mnie

Na ekranie dla klienta pokazuje się tylko to co zeskanowałem, i buźki do oceny jakości obsługi

Z reszta mamy plakietki imienne więc temat nadal jest dla mnie niejasny gdyż jak chcą i tak cie znajda[/quote ] A,jak klient stoi do kasy numer 1 a Ty pracujesz na kasie nr 2 to klient widzi ekran ,prawda? I Twoje dane?
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-11, 16:02   

qmaks,co byśmy nie mówili to taki punkt w scenariuszu istnieje i nie podoba mi się że ktoś z premedytacją pozbawia premii reszty załogi bo nie podoba mu się polityka firmy której celem jest zwiększenie sprzedaży akcji food. Zasadność takiego punktu w scenariuszu powinna być roztrząsana na np. takim spotkaniu z ZZ a nie na sali sprzedaży tym bardziej że jak słusznie zauważyłeś zdecydowana większość klientów nie jest zainteresowana ofertą i nie skutkuje to nawiązaniem rozmowy. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-11, 16:41   

Hell, co byś nie powiedziała, to i tak skomentują negatywnie tą kwestie. taki mamy klimat:) co do tego spotkania to punkty są spoko. mam nadzieję, że coś się w końcu zmieni w tych kwestiach.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
magma

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-15, 10:08   

Właśnie znalazłam w necie.
Dzis 15.09 więc i spotkanie z pracodawcą.

https://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3573869,horror-w-biedronkach-pracownicy-wyjda-na-ulice,2,id,t,sa.html

Znowu zaczyna być jak w artykule opisują.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo