Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
JAKI ZAKRES OBOWIĄZKÓW MA PRACOWNIK OCHRONY
Autor Wiadomość
biedrona557 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 15
Wysłany: 2015-08-19, 17:10   JAKI ZAKRES OBOWIĄZKÓW MA PRACOWNIK OCHRONY

DZIEŃ DOBRY ,MAM PYTANIE CZY PRACOWNIK OCHRONY MOŻE MIEĆ WGLĄD DO POUFNYCH INFORMACJI BIUROWYCH ,WIEDZIEĆ WIĘCEJ NIŻ KIEROWNIK, I PRZEKAZYWAĆ TO KONKURENCJI ,MOŻE KTOŚ MI TO WYJAŚNIĆ BO JA SZCZERZE PIERWSZY RAZ SPOTKAŁAM SIĘ NA BIEDRONCE Z TAKĄ SYTUACJĄ I NIE WIEM CO MAM Z TYM ZROBIĆ MOŻE KOMUŚ ZGŁOSIĆ..
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-19, 18:03   

jeżeli masz dowody na taki proceder to zgłoś do KR
 
     
biedrona557 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-19, 18:27   

MAM ,ALE WOLAŁA BYM GDZIEŚ WYŻEJ BO OBAWIAM SIĘ ZEMSTY ,TAK JAK MOJE KOLEŻANKI.
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-19, 18:30   

biedrona557 napisał/a:
MAM ,ALE WOLAŁA BYM GDZIEŚ WYŻEJ BO OBAWIAM SIĘ ZEMSTY ,TAK JAK MOJE KOLEŻANKI.

proszę :) bez capsa :)
chcesz wyżej ? chyba wiesz kto jest nad KR
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-20, 17:25   

To kierownik twojego sklepu nie moze tego zalatwic z menagerem ochroniarza? Jesli nie kiero- to wasz rejonowy.
Swoja droga- jak moze sie zemscic ochroniarz? Co najwyzej bedzie ci stal przy kasie i patrzyl jak kasujesz ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
~moncia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Sie 2015
Posty: 54
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-20, 18:23   

Ochrona w Biedronce to porażka ;(
 
     
biedrona557 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-21, 17:39   

STWIERDZIŁA ŻE DOPROWADZIŁA JUŻ DO ZWOLNIENIA KILKU PRACOWNIKÓW I ŻE ZOSTAŁO JEJ JESZCZE KILKU ,TE OSOBY KTÓRYCH ONA CHCE SIĘ POZBYĆ WRĘCZ ŁAZI ZA NIMI I OBSERWUJE ICH WIE TAKIE RZECZY ŻE NIE POWINNA O NICH WIEDZIEĆ TYM BARDZIEJ ŻE NIE JEST PRACOWNIKIEM BIEDRONKI TYLKO OCHRONY .I ROZPOWIADA NA PRAWO I LEWO TO CZEGO NIE POWINNA Z BIURA WYNOSIĆ ,A TYM BARDZIEJ Z NIKIM SIĘ NIE DZIELIĆ INFORMACJAMI,A TO NIESTETY ROBI.I TU JEST PYTANIE CZY TAK POWINNO BYĆ,A PO ZA TYM CZASAMI ROBI ZWROTY,CZY TYM POWINNA SIĘ ZAJMOWAĆ OCHRONA ..... :(

[ Komentarz dodany przez: DarkSide: 2015-08-21, 23:01 ]
ostatni raz proszę w imieniu modów o nie używanie Caps Locka
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-21, 17:51   

Dziwne rzeczy się tam u Ciebie dzieją . Skoro Twojemu kierownictwu nie przeszkadza takie zachowanie ochrony to co Ty chcesz zrobić ? I czego się boisz ? Jak nie masz sobie nic do zarzucenia to co może mieć na Ciebie taki ochroniarz ?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-21, 18:40   

Może za głośno krzyczy? Także chociaż na forum proszę bez caps locka.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-21, 20:02   

Larrikol napisał/a:
Może za głośno krzyczy? Także chociaż na forum proszę bez caps locka.


Może NIE ROZUMIESZ ,ŻE ONA MA Z TYM PROBLEM LARRIKOL, MYŚLĘ ,ŻE PORA MIEĆ ODROBINĘ EMPATII ,

[ Dodano: 2015-08-21, 20:03 ]
biedrona557 napisał/a:
DZIEŃ DOBRY ,MAM PYTANIE CZY PRACOWNIK OCHRONY MOŻE MIEĆ WGLĄD DO POUFNYCH INFORMACJI BIUROWYCH ,WIEDZIEĆ WIĘCEJ NIŻ KIEROWNIK, I PRZEKAZYWAĆ TO KONKURENCJI ,MOŻE KTOŚ MI TO WYJAŚNIĆ BO JA SZCZERZE PIERWSZY RAZ SPOTKAŁAM SIĘ NA BIEDRONCE Z TAKĄ SYTUACJĄ I NIE WIEM CO MAM Z TYM ZROBIĆ MOŻE KOMUŚ ZGŁOSIĆ..


takie sytuacje stanowią zagrożenie dla pracodawcy, ja bym po prostu za każdym razem wyrzucał z biura na sklep ,skoro jest taki plotkarz

[ Dodano: 2015-08-21, 21:03 ]
biedrona557 napisał/a:
STWIERDZIŁA ŻE DOPROWADZIŁA JUŻ DO ZWOLNIENIA KILKU PRACOWNIKÓW I ŻE ZOSTAŁO JEJ JESZCZE KILKU ,TE OSOBY KTÓRYCH ONA CHCE SIĘ POZBYĆ WRĘCZ ŁAZI ZA NIMI I OBSERWUJE ICH WIE TAKIE RZECZY ŻE NIE POWINNA O NICH WIEDZIEĆ TYM BARDZIEJ ŻE NIE JEST PRACOWNIKIEM BIEDRONKI TYLKO OCHRONY .I ROZPOWIADA NA PRAWO I LEWO TO CZEGO NIE POWINNA Z BIURA WYNOSIĆ ,A TYM BARDZIEJ Z NIKIM SIĘ NIE DZIELIĆ INFORMACJAMI,A TO NIESTETY ROBI.I TU JEST PYTANIE CZY TAK POWINNO BYĆ,A PO ZA TYM CZASAMI ROBI ZWROTY,CZY TYM POWINNA SIĘ ZAJMOWAĆ OCHRONA ..... :(


pracownik ochrony powinien zająć się tym na czym polega jego praca,a więc przede wszystkim ochroną mienia pracodawcy. Jeżeli uważacie ,że jak kierownictwu nie przeszkadza ,że zamiast wykonywać pracę zgodnie z tym, co wymaga od niego JMP a zajmuje się plotkami ,widocznie sami nie bardzo wiecie po co on jest zatrudniony. Jako pracownik zewnętrzny powinien ograniczać sie do tego co ma w umowie. A jeśli pomówieniami doprowadzi do rozwiązania pracownikowi umowy to można skarżyć go bezpośrednio w procesie cywilnym

[ Komentarz dodany przez: Larrikol: 2015-08-21, 21:06 ]
Myślę, że to ty masz problem i to coraz większy. Koniecznie chcesz przetestować moją cierpliwość.
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-22, 00:15   

A ja dalej nie rozumiem o co chodzi. No lazi za pracownikami. Jak woli za nimi dreptac zamiast pilnowac na kamerach czy chodzic po sklepie- jego problem, gdy w koncu opieprzy go menager albo skonczy sie cierpliwosc kierownika sklepu.
Jaka wy macie atmosfere na sklepie i co robocie, ze ochroniarz za wami czlapiac "wie rzeczy jakich nie powinien"? Zjadacie pieczywo przeznaczone na straty czy co? ;)
Torby macie zamkniete w szafkach, kasetke rozlicza kierownik zmiany, paragon i jedzenie podpisuje ochroniarz/kierownik, jak jedzie wozeczek to sprawdzacie w lustrze czy nic w nim nie jedzke.. no JAK ochroniarz ma doprowadzic do zwolnienia? Nie podrzuci nic do torby, nie ukradnie utargu i nie zwali na was. Jak boicie sie ze wrzuci cos np do kieszeni kurtki- ja tez mozna zamknac w szafce.
Nie plotkujcie z ochroniarzem jak boicie sie ze wygaduje potem bzduru.
A co do wynoszenia poufnych informacji- m9zna wpisac pamietnik, mozna porozmawiac z kiero sklepu, mozna z rejonem rowniez, jesli kiero nie reaguje. Mozna rowniez z menagerem ochroniarza albo zadzwonic do kadr firmy ktora go zatrudnia.
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo