Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GRAFIKI PRACY. CZYLI CO UDAŁO SIĘ NAM WYWALCZYĆ
Autor Wiadomość
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-03, 12:53   

no tak, tyle,że akord to można wyliczyć na jakąś czynność mechanicznie wykonywaną, a nasza praca i czynności zależą od wielu czynników tego nie da się wyliczyć . jest dzień,że raz się tylko maszyną wyjedzie a np teraz jak winogrono w promocji to co godzinę :) i takich przykładów jest wiele. jeszcze ciekawe, kto ten czas i w jaki sposób ma kontrolować ?. nie wiem. znowu kupe czasu tracą na jakieś bezsensowne wymysły które się nie przyjmą. na pewno nie przy 3 osobach na zmianie.
  Ocena JMP: 5/10
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-03, 13:14   

To masz luksus ze 3 osoby na zmianie..
  Ocena JMP: 10/10
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-03, 15:23   

stoneczka, , a brałaś pod uwagę skanowanie na czas ??? :P
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-03, 15:41   

Wg nowych grafikow nie sa uwzględniane przerwy i o dziwo żaden związkowiec się nie wypowiedział :-D


Eee jak to nie ma jest P to oznacza przerwę tylko kto z niej korzystać wynosi ;)

[ Dodano: 2015-09-03, 20:44 ]
edi-72 napisał/a:
stoneczka, , a brałaś pod uwagę skanowanie na czas ??? :P



Kolejny bezsens dziś klient zrobił aferę że nie życzy sobie aby kasjerka go tak szybko kasawala bo on nie może się spokojnie spakować zaczął rzucać chipsami ....
Do czego to prowadź?


A tak apropo jaki macie sredni czas skanowania ?
  Ocena JMP: 5/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-03, 22:50   

Gazela34 napisał/a:
Wg nowych grafikow nie sa uwzględniane przerwy i o dziwo żaden związkowiec się nie wypowiedział :-D


Eee jak to nie ma jest P to oznacza przerwę tylko kto z niej korzystać wynosi ;)

[ Dodano: 2015-09-03, 20:44 ]
edi-72 napisał/a:
stoneczka, , a brałaś pod uwagę skanowanie na czas ??? :P



Kolejny bezsens dziś klient zrobił aferę że nie życzy sobie aby kasjerka go tak szybko kasawala bo on nie może się spokojnie spakować zaczął rzucać chipsami ....
Do czego to prowadź?


A tak apropo jaki macie sredni czas skanowania ?



BO PRACODAWCA NA WAS PRZERZUCA ODPOWIEDZIALNOŚĆ STOSOWANIA PRZERW DOBOWYCH I TYGODNIOWYCH ,NA PEWNO ZGŁOSIMY 15 WRZEŚNIA NA SPOTKANIU Z PRACODAWCĄ. A WAM POLECAM ZGŁOSZENIE NA PLATFORMIE KOMUNIKACYJNEJ, ZAPEWNE COŚ UMKNĘŁO DZIAŁOWI OHR. ODNOŚNIE GRAFIKÓW PUNKTEM SPOTKANIA BĘDZIE OFICJALNY WNIOSEK O SZKOLENIA(JEDEN Z KILKU TEMATÓW)
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-04, 00:17   

biedronkaaa napisał/a:
4ever ja nie będę nigdzie się zapisywać!
Chodzi mi o to ze związki walczą o jakieś bzdury a nie o konkretne sprawy!
Ja mogę udowodnić koledze który tak walczy tu o grafiki i ich wersjach! Na moim sklepie przez ostatnie 3 miesiące max to 5 wersji grafiku!
Przez te 5 wersji mam upomnienie i nagane przez to ze nie ściaglem na dniu wolnym osobę do pracy gdy dziewczyna wzięła l4
Z mojej strony było tyle ze zadzwoniłem do 3 dziewczyn które miały dzień wolny... Każda z nich nie mogła przyjść bo załatwiały swoje sprawy albo były daleko od miejsca pracy...
Dzwoniłem po całym rejonie i nikt nie ma godzin!
Telefon do kierownika rejonu a on poinformował mnie że mam dzwonić po inn6ch rejonach! Sorry gdy wypadła mi juz jedna osoba to na logike nie mam czasu na dzwonienie tylko trzeba isc samemu na kasę...
Oczywiście KR przyjeżdża i jazda.... Od razu wypisanie nagany (ktorej do teraz nie podpisałem)

Góra uczy nas szacunku, kultury a sami jej nie maja.
Taki kierownik sklepu musi sam o wszystko walczyć! Za wszystko i za wszystkich odpowiada!
To jeszcze teraz musza uważać na związki bo znów cos mądrego wymyśla


Ok. Nie mam wcale zamiaru nikogo na siłę przekonywać. Twój wybór.
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-04, 03:43   

biedronkaaa napisał/a:
4ever ja nie będę nigdzie się zapisywać!
Chodzi mi o to ze związki walczą o jakieś bzdury a nie o konkretne sprawy!
Ja mogę udowodnić koledze który tak walczy tu o grafiki i ich wersjach! Na moim sklepie przez ostatnie 3 miesiące max to 5 wersji grafiku!
Przez te 5 wersji mam upomnienie i nagane przez to ze nie ściaglem na dniu wolnym osobę do pracy gdy dziewczyna wzięła l4
Z mojej strony było tyle ze zadzwoniłem do 3 dziewczyn które miały dzień wolny... Każda z nich nie mogła przyjść bo załatwiały swoje sprawy albo były daleko od miejsca pracy...
Dzwoniłem po całym rejonie i nikt nie ma godzin!
Telefon do kierownika rejonu a on poinformował mnie że mam dzwonić po inn6ch rejonach! Sorry gdy wypadła mi juz jedna osoba to na logike nie mam czasu na dzwonienie tylko trzeba isc samemu na kasę...
Oczywiście KR przyjeżdża i jazda.... Od razu wypisanie nagany (ktorej do teraz nie podpisałem)

Góra uczy nas szacunku, kultury a sami jej nie maja.
Taki kierownik sklepu musi sam o wszystko walczyć! Za wszystko i za wszystkich odpowiada!
To jeszcze teraz musza uważać na związki bo znów cos mądrego wymyśla



Biedronkaaa w czy jest problem i dlaczego to "Ale" masz do nas? My nie jesteśmy odpowiedzialni za ilość etatów na sklepie, my o te etaty dla was walczymy. Co do grafików i ilości wersji grafików to uwierz mi, że znam rejony i sklepy gdzie jest tygodniowo nawet po 30 wersji. Dostaję protokoły kontroli PIP dotyczące czasu pracy, więc dane są szokujące a przepisy się zmieniają więc firma próbuje małymi krokami już się do tego przygotowywać. Współczuje tobie samotnej walki z KR i KO ale pamiętaj, że w grupie walkę wygrasz .
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-04, 09:24   

[quote="stoneczka"]
biedronkaaa napisał/a:


[ Dodano: 2015-09-03, 12:32 ]
co do grafików szczegółowych to u nas też się coś kroi. w połowie października ma byc jakieś spotkanie. Do tego czasu mamy przygotować rozpiskę : ile czasu zajmuje kasjerowi bez dochodzenia o kasy rozłożenie miksa z chemią, chłodnią i słodycze. ile czasu dziennie zajmuje: wykładanie pieczywa, mycie i sprzątanie, układanie non foodu i coś tam jeszcze nie pamiętam.

mam nadzieję że rozpiska będzie zgodna ze stanem faktycznym
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-04, 11:01   

Piotr.a bo wiem jak to jest z tym grafikiem... Dziewczyna bierze l4 i zgłasza mi ten fakt o godz 20 gdzie ja mam jeszcze dużo pracy na sklepie, więc jak mam zmienić grafik na cały miesiąc?
Proste robie do końca tygodnia a następnego dnia poprawiam juz do końca miesiąc...
Co do walczenia to niby z kim mam walczyć? Jak cały rejon nadaje ale jak przychodzi co do czego to nagle wszystkim się podoba system pracy w biedronce.
  Ocena JMP: 10/10
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-04, 14:24   

Mierzą Wam czas mycia, rozkładania mixów, sprzątania socjali, może dołożą pracowników z agencji pośrednictwa pracy na określoną ilość godzin do określonych czynności. Bo obciąć etatów to już chyba nie ma z czego.... .
  Ocena JMP: 3/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-04, 17:29   

Zawsze da się obciąć jeszcze bardziej etaty w tym akurat nie ma problemu, problemem jest jak na sklepie zacznie wszystko się walić od wyników kontroli wew po tk i zadowolenie pracowników co oczywiście wszystko się odbije na rentowności sklepu no ale skoro firma obrała taką strategię to nie ma się co dziwić.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-04, 17:37   

kogata napisał/a:
Mierzą Wam czas mycia, rozkładania mixów, sprzątania socjali, może dołożą pracowników z agencji pośrednictwa pracy na określoną ilość godzin do określonych czynności. Bo obciąć etatów to już chyba nie ma z czego.... .
nie sądzę Kogata , jak mieliby rozliczać worków z wykonanej pracy ? U nas już są tacy pracownicy i powiem Ci że ich pracy nie nazwałabym akordową .
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-07, 19:39   

K......a do nas też już przyszedł ten nowy rozkład grafiku co i o której mamy robić >:D oni są po....ani >:D >:D >:D >:D >:D >:D
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-07, 20:39   

realistka napisał/a:
K......a do nas też już przyszedł ten nowy rozkład grafiku co i o której mamy robić >:D oni są po....ani >:D >:D >:D >:D >:D >:D


Ale to nie te grafiki mi piszemy o grafikach pracy czyli godzinach......... ty o wymyśle JMP, ergononomii pracy, Wrzuć jakieś info o tym
 
     
~gabina 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 31 Paź 2014
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-07, 21:16   

My na rejonie mamy ten grafik jako jedni z pierwszych bylismy testerami jest to porazka sklep wyprzedazowy na magazynie 200 kartonow z non foodem jak przychodzi do zwrotu to dramat ale tego grafik nie uwzglednia a gdzie sprzatanie mycie i tym podobne a jak jest zle to slyszysz ze za drzwiami jest kolejka na twoje miejsce ale ze zwolnilo sie 6 z 16 osob tylko z jednego sklepu nie jest wazne
  Ocena JMP: 4/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo