Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GRAFIKI PRACY. CZYLI CO UDAŁO SIĘ NAM WYWALCZYĆ
Autor Wiadomość
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-02, 21:51   

To taki grafik na każdej kasie oprócz jedynki powinien wisieć żeby po ostani kliencie spojrzeć na zegarek i na grafik żeby wiedzieć co trzeba iść robić >:D
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-02, 21:59   

Poczekaj jeszcze chwila i będzie z niego egzamin trza się będzie na pamięć nauczyć :P
  Ocena JMP: 5/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-02, 23:15   

papier wszystko przyjmie... a człowiek wypluje. To jest jakiś absurd co piszecie...
Jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie chciał pracować w JMP...
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-02, 23:44   

Ale to nie nasza wina ze nikt nie będzie chciał pracować w biedrze...
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-02, 23:54   

No to z niecierpliwością czekam na ten grafik. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-03, 09:09   

No ale związki wywalczyli by nie było zmian do grafiku :-P
Pierdołami się zajmują a firma wymyśla i wymyśla a etatów na sklepie brak!
Wg nowych grafikow nie sa uwzględniane przerwy i o dziwo żaden związkowiec się nie wypowiedział :-D
Firma ma gdzieś te wasze związki i tyle w temacie!
  Ocena JMP: 10/10
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-03, 09:29   

biedronkaaa, jako kierownik chyba sama decydujesz kiedy i kogo puszczasz na przerwę, chyba na to nie potrzebujesz "rozlewu krwi". To, że góra wymyśla, to nie nowość, ale na takie głupie zapisy wcale nie musisz się godzić - mając na uwadze zbyt "okrojoną" załogę.
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-03, 11:59   

biedronkaaa napisał/a:
No ale związki wywalczyli by nie było zmian do grafiku :-P
Pierdołami się zajmują a firma wymyśla i wymyśla a etatów na sklepie brak!
Wg nowych grafikow nie sa uwzględniane przerwy i o dziwo żaden związkowiec się nie wypowiedział :-D
Firma ma gdzieś te wasze związki i tyle w temacie!


Piszesz "Firma ma gdzieś te wasze związki i tyle w temacie" ja się pytam dlaczego mają gdzieś.
-Może związki nie mają aż takiej siły przebicia a firma o tym wie i mają to gdzieś.
-Pracownicy boją się / nie umieją się dogadać, zjednoczyć i firma to widzi i robi z nami co chce.
Rozwiązanie: może by się zapisać się do tych związków by mieć większą siłę przebicia a nie narzekać, że związki nie mogą tego, tamtego i nikt nie liczy się z pracownikami ani związkami.
W jedności siła (niestety u nas tego nie ma i tak jest że firma robi co jej pasuje).
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-03, 12:02   

edi-72 napisał/a:
biedronkaaa, jako kierownik chyba sama decydujesz kiedy i kogo puszczasz na przerwę, chyba na to nie potrzebujesz "rozlewu krwi". To, że góra wymyśla, to nie nowość, ale na takie głupie zapisy wcale nie musisz się godzić - mając na uwadze zbyt "okrojoną" załogę.


Edi masz jak najbardziej racje!
Tylko dlaczego ja jako kierownik sklepu musze walczyć z KR i KO?
Przykład powinien iść z góry! Ja go swoim kasjera daje ale przychodzi KR i samowolka, brak kultury, wiedzy itd.
Teraz wprowadzą grafiki i znów straszenie ze tak chce szef i tak ma być!
Ja po raz kolejny zrobię swoje (zgodnie z procedurami) i po raz 20 przyjedzie do mnie KO na rozmowę... Brak słów.
  Ocena JMP: 10/10
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-03, 12:13   

To może porozmawiaj z załogą, niech WSZYSCY "staną okoniem" i oleją KR i KO. Róbcie na tyle, na ile dacie radę, nikt Was nie zwolni, bo będziecie RAZEM. A w razie głupoty KIEROWNIKÓW , istnieje coś takiego jak sąd, bo PIP z Poznania omijaj z daleka
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-03, 12:16   

4ever ja nie będę nigdzie się zapisywać!
Chodzi mi o to ze związki walczą o jakieś bzdury a nie o konkretne sprawy!
Ja mogę udowodnić koledze który tak walczy tu o grafiki i ich wersjach! Na moim sklepie przez ostatnie 3 miesiące max to 5 wersji grafiku!
Przez te 5 wersji mam upomnienie i nagane przez to ze nie ściaglem na dniu wolnym osobę do pracy gdy dziewczyna wzięła l4
Z mojej strony było tyle ze zadzwoniłem do 3 dziewczyn które miały dzień wolny... Każda z nich nie mogła przyjść bo załatwiały swoje sprawy albo były daleko od miejsca pracy...
Dzwoniłem po całym rejonie i nikt nie ma godzin!
Telefon do kierownika rejonu a on poinformował mnie że mam dzwonić po inn6ch rejonach! Sorry gdy wypadła mi juz jedna osoba to na logike nie mam czasu na dzwonienie tylko trzeba isc samemu na kasę...
Oczywiście KR przyjeżdża i jazda.... Od razu wypisanie nagany (ktorej do teraz nie podpisałem)

Góra uczy nas szacunku, kultury a sami jej nie maja.
Taki kierownik sklepu musi sam o wszystko walczyć! Za wszystko i za wszystkich odpowiada!
To jeszcze teraz musza uważać na związki bo znów cos mądrego wymyśla
  Ocena JMP: 10/10
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-03, 12:20   

biedronkaaa, to naprawdę masz powalonych kierowników (ale nie tylko Ty). Czas zacząć działać RAZEM i nie mieć pretensji do związków. ;)
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-03, 12:21   

biedronkaaa napisał/a:
4ever ja nie będę nigdzie się zapisywać!
Chodzi mi o to ze związki walczą o jakieś bzdury a nie o konkretne sprawy!
Ja mogę udowodnić koledze który tak walczy tu o grafiki i ich wersjach! Na moim sklepie przez ostatnie 3 miesiące max to 5 wersji grafiku!
Przez te 5 wersji mam upomnienie i nagane przez to ze nie ściaglem na dniu wolnym osobę do pracy gdy dziewczyna wzięła l4
Z mojej strony było tyle ze zadzwoniłem do 3 dziewczyn które miały dzień wolny... Każda z nich nie mogła przyjść bo załatwiały swoje sprawy albo były daleko od miejsca pracy...
Dzwoniłem po całym rejonie i nikt nie ma godzin!
Telefon do kierownika rejonu a on poinformował mnie że mam dzwonić po inn6ch rejonach! Sorry gdy wypadła mi juz jedna osoba to na logike nie mam czasu na dzwonienie tylko trzeba isc samemu na kasę...
Oczywiście KR przyjeżdża i jazda.... Od razu wypisanie nagany (ktorej do teraz nie podpisałem)


Góra uczy nas szacunku, kultury a sami jej nie maja.
Taki kierownik sklepu musi sam o wszystko walczyć! Za wszystko i za wszystkich odpowiada!
To jeszcze teraz musza uważać na związki bo znów cos mądrego wymyśla





u nas ko groziła degeadacją jednej zks bo nie potrafiła zorganizować kasjera na zmianę czyt. tak nastraszyć pracownika,żeby posrany przyleciał na zastępstwo za innego , a nie odmawiał.

[ Dodano: 2015-09-03, 12:32 ]
co do grafików szczegółowych to u nas też się coś kroi. w połowie października ma byc jakieś spotkanie. Do tego czasu mamy przygotować rozpiskę : ile czasu zajmuje kasjerowi bez dochodzenia o kasy rozłożenie miksa z chemią, chłodnią i słodycze. ile czasu dziennie zajmuje: wykładanie pieczywa, mycie i sprzątanie, układanie non foodu i coś tam jeszcze nie pamiętam.
  Ocena JMP: 5/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-03, 12:36   

stoneczka napisał/a:
biedronkaaa napisał/a:
4ever ja nie będę nigdzie się zapisywać!
Chodzi mi o to ze związki walczą o jakieś bzdury a nie o konkretne sprawy!
Ja mogę udowodnić koledze który tak walczy tu o grafiki i ich wersjach! Na moim sklepie przez ostatnie 3 miesiące max to 5 wersji grafiku!
Przez te 5 wersji mam upomnienie i nagane przez to ze nie ściaglem na dniu wolnym osobę do pracy gdy dziewczyna wzięła l4
Z mojej strony było tyle ze zadzwoniłem do 3 dziewczyn które miały dzień wolny... Każda z nich nie mogła przyjść bo załatwiały swoje sprawy albo były daleko od miejsca pracy...
Dzwoniłem po całym rejonie i nikt nie ma godzin!
Telefon do kierownika rejonu a on poinformował mnie że mam dzwonić po inn6ch rejonach! Sorry gdy wypadła mi juz jedna osoba to na logike nie mam czasu na dzwonienie tylko trzeba isc samemu na kasę...
Oczywiście KR przyjeżdża i jazda.... Od razu wypisanie nagany (ktorej do teraz nie podpisałem)


Góra uczy nas szacunku, kultury a sami jej nie maja.
Taki kierownik sklepu musi sam o wszystko walczyć! Za wszystko i za wszystkich odpowiada!
To jeszcze teraz musza uważać na związki bo znów cos mądrego wymyśla





u nas ko groziła degeadacją jednej zks bo nie potrafiła zorganizować kasjera na zmianę czyt. tak nastraszyć pracownika,żeby posrany przyleciał na zastępstwo za innego , a nie odmawiał.

[ Dodano: 2015-09-03, 12:32 ]
co do grafików szczegółowych to u nas też się coś kroi. w połowie października ma byc jakieś spotkanie. Do tego czasu mamy przygotować rozpiskę : ile czasu zajmuje kasjerowi bez dochodzenia o kasy rozłożenie miksa z chemią, chłodnią i słodycze. ile czasu dziennie zajmuje: wykładanie pieczywa, mycie i sprzątanie, układanie non foodu i coś tam jeszcze nie pamiętam.


Szkoda ze nie biorą pod uwagę tego że kazdy kasjer inaczej pracuje!
Dwa to KS, ZKS i SK to tez ludzie i mogą mieć swój słabszy dzień! Ale kogo to obchodzi teraz liczy sie tylko pieniądz.
  Ocena JMP: 10/10
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-03, 12:44   

Teraz już wiem .... -.- zmieniają nam system pracy, z równoważnego na akordowy :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo