Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UTRUDNIANIE DZIAŁALNOŚCI ZWIĄZKOWEJ.

czy "zakaz " ulotek i rozmów z działaczami związkowymi
jest uzasadniony
3%
[ 2 ]
nie jest uzasadniony,
43%
[ 25 ]
uniemożliwia mi kontakt i informacje o związku zawodowym
42%
[ 24 ]
nie utrudnia mi kontaktu do dzialaczy związkowych
10%
[ 6 ]
Głosowań: 40
Wszystkich Głosów: 57

Autor Wiadomość
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 21:02   

Larrikol, nie denerwuję się i nie zaliczam się do tych co mają w głowach poprzewracane od swojej mądrości, bo też wiedzy całej nikt nie przyswoi, ale akurat w mojej sprawie wiem, że miałem rację i to nie jest tylko moje zdanie i interpretacja (a to jest różnica ). Piszę tylko, że nie tylko Ty tryskasz wiedzą, a nie - że ja też. Podsumowując Swój post dałaś właśnie "lekcję" wyższości, chcąc przy tym z ironią oceniać inne osoby (nie chodzi tu tylko o mnie, bo każdemu dowalasz, kto ma odmienne zdanie)
(..... Oczywiście Tobie przecież nie mogło zdarzyć się źle czegoś zinterpretować... ach, jaka ja niemądra :) .....) Poza tym, właśnie wczytuj się w tekst, a jak nie znasz tematu i nie wiesz o co biega, to proszę zostaw te złośliwości dla siebie. Nie życzę Tobie tego, przez co niektórzy muszą własnie przechodzić. Pozdrawiam, wyluzuj czasami i popatrz na innych jak na siebie patrzysz. ;)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-19, 21:13   

Za cholerę nie mogę zrozumieć jak niektórzy "odbieracie" Larrikol, szczera, kumata, trzeźwo myśląca babka w dodatku mająca swoje zdanie, czego chcieć więcej?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 21:16   

edi-72, każdemu życzę chociaż połowę swojego luzu ;-)

Dziękuję Hell ;-)
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 21:23   

Hell, , ależ oczywiście tak jest, tylko czasami chyba nietrzeźwo patrzy na innych. Cenię ludzi, którzy maja swoje zdanie, ale jaszcze bardziej tych, co traktują innych na równi.
Jeżeli Larrikol wie doskonale, że ktoś nie ma racji, to można to wytłumaczyć w inteligentny sposób (przecież nie wszyscy myślą i kumają w błyskotliwym tempie), a nie krytykując i wyśmiewając się. Wszystkie te cechy co wymieniłaś Hell, nie świadczą o empatii.

[ Dodano: 2015-08-19, 21:25 ]
Larrikol, bardzo miło mi to czytać, że jesteś taka wyluzowana :D
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 21:30   

Trochę przeceniasz moje intencje. Nigdzie Cię nie wyśmiewam i nawet nie miałam takiego zamiaru. Jeśli tak to odebrałeś to zwyczajnie jesteś przewrażliwiony, zapewne na punkcie sprawy, o której konkretnie nie chcesz pisać. Teraz może zamiast skupiać się na poziomie mojej empatii, o której przecież nic nie Wiesz, a tak nie lubisz kiedy ocenia się kogoś, nie znając faktów, wrocimy do tematu? Jest o wiele ciekawszy ;-)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-19, 21:34   

edi-72, wymieniłam tylko kilka jej zalet, empatia była by w następnej kolejności. :D
Larri nie ma za co, mówię jak jest. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 21:46   

Larrikol, ja w ogóle jestem wrażliwą osobą :) , szczególnie jak chodzi o ludzką krzywdę (nie moją). Ale masz rację, odbiegliśmy od tematu
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-19, 22:26   

Larrikol napisał/a:
edi-72, każdemu życzę chociaż połowę swojego luzu ;-)

Dziękuję Hell ;-)


w Twoim przypadku larrikol nie powinnaś się denerwować ,luz wskazany...prawda,nie....

[ Dodano: 2015-08-19, 23:31 ]
https://www.solidarnosccz...h-i-tak-wygramy\

WE WILL!!!!!!!!

[ Dodano: 2015-08-19, 23:32 ]
https://www.solidarnosccz...e-rosnie-w-sile

[ Dodano: 2015-08-19, 23:39 ]
Ostatnio zmieniony przez zz-biedronka 2015-08-20, 07:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo