Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
A może by tak strajk ???
Autor Wiadomość
Bieluś

Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 11
  Wysłany: 2015-08-02, 14:02   A może by tak strajk ???

Witam wszystkich tych ktorzy uwazaja ze Biedronka to portugalski obóz pracy. Nazywam sie Tomasz i tak na dobrą sprawę jestem klientem tego obozu, ale mam zone co jest tam pracownikiem. Ja mam do was takie pytanie czy nie uwazacie ze wszyscy nażekają jak to nie jest źle ale nikt nic z tym nie robi?? Rozumiem wasz strach itp. Nie przeszkadza wam ciągłe zmiany grafiku wykozystywanie lub chaskie zachowanie ze strony kierowników lub ich zastępców, robienie nocek 6 z rzędu albo praca po 12h. Przeciez wszystko jest do zrobienia tylko trzeba inicjatywe wykazać a nie się zalić. Rozumiem ze jedna osoba nic nie zrobi bo ją zwolnią ale w grupie ??? Jesteście nie do pokonania zablokujmy sklepy, pikietujmy pod siedzibą biedronki pomysłow jest sporo trzeba protestować tak zeby to odczuli na $$$. Może zorganizujmy coś domagajmy sie zeby niektore rzeczy były ujęte wewnątrz zakładowym układzie zbiorowym np. Praca max 3 nocki z rzedu i praca tylko po 8h. Przeciesz jak bedziecie harowac jak woły to w wieku 40 lat bedziecie nazekac na kregosłup i inne dolegliwości kości sie też zurzywają. Pomyślcie o tym jestem ciekaw waszego zdania.
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
2 UP 4 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-08-02, 14:23   

Gościu, jeżeli Twoja żona czuje się niesprawiedliwie traktowana, to niech ona pogada o tym z kierownikiem sklepu, rejonu czy okręgu, albo skontaktuje się z BOP'em.

Praca w biedronce to prosta praca fizyczna połączona ze wzmożonym wysiłkiem psychicznym - każdy, kto tu przychodził, wiedział na co się godzi. Zwłaszcza, że do pracy w biedronce nie trzeba żadnych specjalnych kwalifikacji.
 
     
Bieluś

Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 11
1 UP 2 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 14:38   

Gościu... Jestes pewnie jakimś oszołomem z władz obozu pracy wiec po co sie udzielasz. Nikt sie nie godził na łamanie praw pracowniczych. Prostą pracą fizyczną to może być praca w ciucholandzie
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 14:45   

Bieluś napisał/a:
Gościu... Jestes pewnie jakimś oszołomem z władz obozu pracy

Gościu jesteś nowy więc napominam że obrażanie innych skutkuje ostrzeżeniem :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 14:53   

czuję że jest gorąco ale żeby aż tak ;) :D :D
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 14:54   

Na niektórych pogoda gorzej działa ;)
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 14:57   

Praca w biedronce nie jest pracą na całe życie i lepiej tak jej nie traktować. Jednym po 10 latach nie będzie nic dolegać, inni posypią się po 2. Nigdy nie należy przestawać inwestować w swój rozwój, wtedy w razie konieczności nie będzie problemów z nowym zatrudnieniem. 6 nocek z rzędu, czy praca po 12 godz. jest zgodna z kodeksem pracy i charakterem pracy w markecie, a jeśli żona pozwala na poniżanie i traktowanie z góry to najwidoczniej powinna przestać.
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 15:04   Re: A może by tak strajk ???

Bieluś napisał/a:
Witam wszystkich tych ktorzy uwazaja ze Biedronka to portugalski obóz pracy. Nazywam sie Tomasz i tak na dobrą sprawę jestem klientem tego obozu, ale mam zone co jest tam pracownikiem. Ja mam do was takie pytanie czy nie uwazacie ze wszyscy nażekają jak to nie jest źle ale nikt nic z tym nie robi?? Rozumiem wasz strach itp. Nie przeszkadza wam ciągłe zmiany grafiku wykozystywanie lub chaskie zachowanie ze strony kierowników lub ich zastępców, robienie nocek 6 z rzędu albo praca po 12h. Przeciez wszystko jest do zrobienia tylko trzeba inicjatywe wykazać a nie się zalić. Rozumiem ze jedna osoba nic nie zrobi bo ją zwolnią ale w grupie ??? Jesteście nie do pokonania zablokujmy sklepy, pikietujmy pod siedzibą biedronki pomysłow jest sporo trzeba protestować tak zeby to odczuli na $$$. Może zorganizujmy coś domagajmy sie zeby niektore rzeczy były ujęte wewnątrz zakładowym układzie zbiorowym np. Praca max 3 nocki z rzedu i praca tylko po 8h. Przeciesz jak bedziecie harowac jak woły to w wieku 40 lat bedziecie nazekac na kregosłup i inne dolegliwości kości sie też zurzywają. Pomyślcie o tym jestem ciekaw waszego zdania.




[ Komentarz dodany przez: DarkSide: 2015-08-02, 15:31 ]
:yeah: :yeah: :yeah:
_________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
 
     
Bieluś

Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 15:07   

Nie pisałem tu nic o tym jak się zonie pracuje w biedronce. Piszę tu o tym co wy piszecie na tym forum. Ale skoro chcecie sie dawac dymać to wasza sprawa
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 15:29   

przykro że czytasz wybiórczo i przez to wyrobiłeś sobie taki pogląd , chciałes być na czele pikiety a skończyło się dy.... jak sam napisałeś
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 15:35   

Bieluś, każdy się dyma , kiedy chce, tak jak lubi i kiedy ma z kim >:D :P . A Ty jesteś cholernie narwany, a jak chcesz pomóc, to nie używaj takiego słownictwa, tylko staraj się przekonać do swoich racji. Bo jak na razie to wydaje mi się, że wyznajesz zasadę: ... nie, to nie, ... wam w ..... A zdaje się, że Aniołowie są cierpliwi :aniol:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 15:37   

no edi :D takiego Cię jeszcze nie czytałam :P
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 15:40   

Kiedyś różki trza pokazać, >:D , a teraz po tych deszczach i słoneczku jakoś szybciej zaczęły rosnąć :P Coś ze mnie wychodzi :D
 
     
Bieluś

Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 15:47   

A wiec moi mili ( uwaga staram sie) chciał bym abyście wyrazili swoją opinie na temat strajku czy jest on potrzebny czy nie czy w biedronce nie jest tak źle jak mi się to wydaje.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 15:47   

Bieluś, piekne zdanie, ale z tym to do organizacji związkowych :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo