Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ANKIETA Krzyż Kawalerski Orderu Zasługi RP DLA DYREKTORA

Czy Prezydent powinien uhonorować orderem Pedro da Silva
TAK
6%
[ 6 ]
NIE
79%
[ 79 ]
JEST MI TO OBJENTNE
15%
[ 15 ]
Głosowań: 100
Wszystkich Głosów: 100

Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 21:47   

DarkSide napisał/a:
Marakesz, nie będę wchodził w dyskusje z Tobą bo to mija się z celem tylko Cie napominam żebyś w swojej ordynarności nie przegiął. >:D


Daj spokój DarkSide PRZECIEŻ MARAKESZ to typowy hejter..... nic w życiu nie zrobił dla innych,a myśli że sam ma wpływ na swoje życie
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-01, 23:03   

Ja wiem... najlepiej aby każdy tutaj klepał się po pleckach i jeśli ma coś niemiłego do powiedzenia, to lepiej sie zamknął. Ilu uzytkowników, tyle charakterów i niestety, ale bywaja tacy, którzy jak mają coś do powiedzenia, to robią to, a nie bawią się w sztuczne uprzejmości. W kieszeniach wam przybędzie od tego orderu? Po co ta zazdrość i zawiść, że komuś się powiodło? Biedne małe, upadłe sklepiki, ale mieć pracę i taniej kupować fajnie, co? Zazdroszczę wszystkim, którym cudzy sukces to jedyne zmartwienie, też bym tak chciała, ale najwidoczniej za bardzo zajmują mnie moje problemy w moim życiu.
Ostatnio zmieniony przez 2015-08-01, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2015-08-01, 23:34   

Larrikol bo Cię zbanują albo wyzwą od hejterów!

Cytat:
Taka prawda... girl
A Marakesz jak CIe to g... obchodzi to co mogę powiedzieć , g... mnie obchodzi zdanie takiego oportunisty i cynika jak Ty.


To cytat zaczerpnięty z bliźniaczego tematu,

wolę jednak być twoim(tak, postanowiłem jednak pisać do ciebie z małej litery) "hejterem" niż brać kasę od Jeronimo a jednocześnie stawiać go w złym świetle,

to jest dopiero cynizm.

Z mojej strony definitywny koniec tematu i dyskusji z użytkownikiem qweerty.
_________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-01, 23:49   

qwerrty tylko zebyscie za za tego radka nie musiali znow sie publicznie osmieszac i przepraszac na forum publicznym jak to bylo z podatkiem. qweerty nie mam juz slow zeby opisac to jak szukasz poklasku i jak probujesz sterowac ludzmi pokazujac jakies denne artykuly. a mysle ze ow radek jest zdziwiony ze ktos taki jak ty smi mowic do niego na TY !!!!
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 10:37   

mógłbym to samo napisać o etatowych wielbicielach JMP :) Marakesz ,niestety utożsamiasz postawę w życiu która jest typowa dla oportunisty, może dam cytat

Kod:
Forum: Forum ogólne   Wysłany: 2015-07-30, 15:41   Temat: Krzyż Kawalerski dla Pedro Pereiry da Silvy
Co mnie obchodzi jakaś Pani Łopacka? Nie znam kobiety, nie mam zamiaru znać. Nic jej nie zawdzięczam. Ani jakiegoś spania, ani braku pampersów i tym podobnych dziwactw o których wypisujesz już chyba od dobrych paru lat. To gdzie pracuję zależy ode mnie, to jak pracuję zależy ode mnie i czy będę dalej pracować też zależy ode mnie.

Ależżżżżż mieliście szczęście, że Wam się trafiła ta Łopacka i jej sądy co? Macie teraz używanie i temat do wałkowania od ilu lat? Jesteście jak te Macierewicze i Platformersy, które od iluś lat srają głodne kawałki o zamachu lub jego braku, nieważne co gadać i pisać, ważne że o Was.

Idźcie do mennicy albo jakiego kowala i wykujcie medal dla tej Łopackiej, napiszcie o tym artykuł, zapewne znowu będziecie mogli założyć nowy temat i byle czym i truć ludziom dupy.


Więc wiesz w jaki kontekście powiedziałem ,że mam Twoje zdanie tam gdzie Ty moje. W sumie nie bardzo interesuje mnie Twoja osoba ,ani się nią tak jak Ty moją nie podniecam.

Najśmieszniejsze że ,sami nie zauważacie tego ,że robicie to samo co mi zarzucacie. Jeśli ja widzę negatywne aspekty dotykające pracowników biedronki, to wy okopujecie się na swoich stanowiskach i bronicie chlebodawcę. Więc dla mnie wypowiedzi Marakesza, zy Larrikol są zawsze w tym samym toniew stylu "jak Ci się nie podoba to nie pracuj w biEDRONCE"

michałek 710
nie widzę powodu do przepraszania Sikorskiego ,może niech przeprasza gazeta , która napisała. A że chronologicznie i z powiązaniami fakty się zgadzają? Zapewne niedługo ktoś to wyciągnie na światło dziennne, ale nie związek zawodowy bo nas nie interesuje polityka

[ Dodano: 2015-08-02, 10:46 ]
Marakesz napisał/a:
Larrikol bo Cię zbanują albo wyzwą od hejterów!

Cytat:
Taka prawda... girl
A Marakesz jak CIe to g... obchodzi to co mogę powiedzieć , g... mnie obchodzi zdanie takiego oportunisty i cynika jak Ty.


To cytat zaczerpnięty z bliźniaczego tematu,

wolę jednak być twoim(tak, postanowiłem jednak pisać do ciebie z małej litery) "hejterem" niż brać kasę od Jeronimo a jednocześnie stawiać go w złym świetle,

to jest dopiero cynizm.

Z mojej strony definitywny koniec tematu i dyskusji z użytkownikiem qweerty.


Definitywny ,bo nie masz argumentów, a najgłupszy jest ten ,że jak 'bierze się kasę" od JMP to broń boże nie powinno się go krytykować. Czy jak ktoś świadczy pracę zobowiązany jest do służalstwa, posłuszeństwa, oraz psalmów pochwalnych? Bo raczej minął już XIX w rewolucji przemysłowej....... I teraz to jest umowa dwustronna, a pracownik dostaje wynagrodzenie za wykonaną pracę. A ,że jest to umowa dwustronna ,to każda ze stron ma prawa i obowiązki i te obowiązki ma też pracodawca a w nich min:
-zapewnienie odpowiednich warunków pracy-i w tym ujęciu odpowiednia ilość pracowników
-zapewnienie przerwy 15 minutowej przy planowanej pracy 6h-u nas często ludzi nie mają czasu
-zapewnienia poszanowania godności i przeciwdziałaniu mobbingowi-a ten był,jest i nic się nie zmienia

Niestety do czasu kiedy się nie zmieni podejście i świadomość pracowników nadal będzie tak ,że będą sytuacje patologiczne. Ale co się dziwić ,jak niektórzy twierdzą ,że to nie ich sprawa bo im jest ok, a na ogół jest ok,zanim im ktoś nie zrobi tego co się dzieje innym,
zresztą wiele osób pokazuje tą postawę na forum. Oportunizm ,cynizm i nie wychylanie się poza własny nos.

Cytat:
orum: Forum ogólne Wysłany: 2015-07-30, 16:02 Temat: Krzyż Kawalerski dla Pedro Pereiry da Silvy
Cóż, w jednym się jednak zgadzamy. Masz rację, martwię się tylko własnym nosem. Bo to moje życie i moje wybory.
Czy jestem zadowolony z braku podwyżek? Nikt mi przy zatrudnieniu nic nie obiecał, o żadnym balu z okazji 20 lecia też nikt nie wspominał.


NO cóż można dodać ,jak nie którzy nawet nie chcą podwyżek i są zadowoleni tym co mają. Ja osobiście mam w nosie imprezę na 20 lecie biedronki ,natomist kwestia wzrostu wynagrodzenia jest dla mnie istotna,zwłaszcza ,że to my jako Polska pracujemy na 68% zysku całej grupy kapitałowej

[ Dodano: 2015-08-02, 11:05 ]
Larrikol napisał/a:
Ja wiem... najlepiej aby każdy tutaj klepał się po pleckach i jeśli ma coś niemiłego do powiedzenia, to lepiej sie zamknął. Ilu uzytkowników, tyle charakterów i niestety, ale bywaja tacy, którzy jak mają coś do powiedzenia, to robią to, a nie bawią się w sztuczne uprzejmości. W kieszeniach wam przybędzie od tego orderu? Po co ta zazdrość i zawiść, że komuś się powiodło? Biedne małe, upadłe sklepiki, ale mieć pracę i taniej kupować fajnie, co? Zazdroszczę wszystkim, którym cudzy sukces to jedyne zmartwienie, też bym tak chciała, ale najwidoczniej za bardzo zajmują mnie moje problemy w moim życiu.


Sukces pisany ludzką krzywdą, bo raczej 125 mln zł za zaległe nadgodziny dla pracowników,które się przedawniły ,to w latach 2000-2005 było znacznym wkładem tych pracowników w sukces? nie wspominając o dostawcach....... dziwne , że JMP nie próbuje pozwać Pana Gollenta, zresztą wyrok sądu najwyższego w jego sprawie potwierdził , że był to planowany wyzysk

[ Dodano: 2015-08-02, 11:07 ]
https://www.money.pl/gosp...,0,1869855.html

Kod:
odobnie reaguje Bożena Łopacka. To ona była twarzą i pierwszą z osób, które zaczęły protestować przeciwko praktykom dyskontu. Kilka lat temu na kanwie jej historii nakręcono film "Dzień kobiet" w reżyserii Marii Sadowskiej.

- Medal dla da Silvy? Pan raczy żartować. Dziś jest 1 kwietnia? - usłyszeliśmy od Łopackiej, która od Money.pl dowiedziała się o planach prezydenta. - Za co? - dopytywała.

- Za te obozy pracy, jak ja je nazywałam? Prawda jest taka, że jakby nie nasz ruch i moje działania, nie zmieniłoby się nic. Trzeba im oddać, że dziś Biedronka wygląda zupełnie inaczej. Nie ma już takiego wyzysku, jest lepszy sprzęt, wyższe wynagrodzenia, inne podejście. Częściowo swoimi działaniami się zrehabilitowali. Ale żeby medal od razu? Do dziś docierają do mnie sygnały, o pracujących jeszcze w tej firmie kierownikach, którzy zostali wyszkoleni na gończe psy w starym systemie i nadal stosują tamte metody. Skala jest jednak już nieporównywalnie mniejsza - dodała.

Łopacka, określana mianem Wałęsy w spódnicy albo polskiej Erin Brockovich, twierdzi, że walka z Biedronką wcale się jej nie przysłużyła. Dziś nie ma pracy, w utrzymaniu pomaga jej rodzina. Jak dodaje, to jej powinien należeć się ten medal.

- Za Kwaśniewskiego to miałam przyjemność uścisnąć rękę prezydentowi. Nie powiem, nawet zamienił ze mną słowo. Mi jednak medalu nikt nigdy nie przyznał. Czasami gdy odwiedzam Biedronkę, to starsi pracownicy mnie jeszcze pamiętają i podziękują za to, co zrobiłam. Ot, wszystko - stwierdza.


WidziszMarakesz pomimo ,że gardzisz Panią Łopacką zawdzięczasz jej więcej niż myślisz....... zresztą każdy z nas.
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 11:42   

Chłopie ostatni raz do ciebie piszę, nigdzie nie napisałem że gardzę ową Panią, weź rozpęd i trzepnij prosto z barana w ścianę.
Nie interesuje mnie ta Pani, nic jej nie zawdzięczam i za nic nie mam zamiaru jej dziękować. To chyba daleko od pogardy.

Jesteś żałosny. Jesteś forumowym pieniaczem. Szkoda na ciebie klawiatury. Bez odbioru.

P.S. Nigdy w swoim życiu na żadnym forum nie użyłem opcji Ignoruj, nie przypuszczałem, że odbędzie się to na Biedronkowym :lol:

Zatem, wypróbujmy!

Ignore!
_________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 11:49   

Marakesz zabawny jesteś , od kilkunastu postów piszesz, że nie będziesz do mnie odpisywał. A odpisujesz jak pieniacz :) Nie interesuje CIę ta pani nic jej nie zawdzięczasz podobnie jak związkom zawodowym. Ale korzystasz ,że Pani Lopacka zmieniła system rejestracji pracy (a właściwie wpłynęła na to) , korzystasz z tego co wywalczyły związki zawodowe.
NO może jesteś wyjątkiem jaki znam , który nie chce podwyżek ,bo jak okreśłasz nikt Ci tego nie gwarantował przy podpisaniu umowy.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 11:56   

Minęło wiele lat, Polska się zmieniła i zmieniła się świadomość pracownicza. Dobrze, że kobietka poszła do sądu i wywalczyła SWOJE pieniądze, ale i bez tego dziś praca w B nie wyglądałaby jak 15 lat temu.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 12:00   

Widzę dopiero że kolega Marakesz ma swój pierwszy rok pracy w biedronce ,włąsnie w sierpniu więc zapewne nie wie jak było kiedyś.Zresztą jak ja się zatrudniałem to na zmianie był kierownik i pięciu kasjerów, a ja pjałem z zachwytu jak kogut bo miałem w końcu normalny czas pracy ,a u innego prywaciarza nie . Cieszyły mnie te przerwy dobowe i dzienne, socjal itp. I broniłem JMP na każdym kroku. Więc mogę każdego kto przyszedł , i jest tu krótko zrozumieć. I mieć nadzieje , że sklep w którym pracuje będzie tym normalnym, nie tym które znam z maili , rozmów z pracownikami .Wszak popieram normalność nie patologię
 
     
~claudia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 15:43   

A związki nie mają większych problemów niż zajmowanie się "orderami"?
Zaznaczam, pytanie retoryczne.. eh..
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 15:51   

claudia76, , czy ktoś Ci mówi ,dlaczego ślęczysz przed kompem zamiast robić coś bardziej pożytecznego??? Właśnie. Jeżeli coś związki wywalczą, to nic nie piszesz: dziękuję. Każdy ma słowo wolności, więc jeżeli się z tym nie zgadzasz to nie musisz zadawać takich pytań, bo akurat "orderami" krzywdy nikt Ci nie wyrządził ;)
 
     
~claudia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 38
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 16:00   

edi-72, skąd Twoja w takim razie irytacja, skoro napisałam wyraźnie "pytanie retoryczne " (? )
Po raz kolejny napiszę i mam do tego prawo, w myśl słów Twoich wyżej napisanych, pytanie retoryczne :)
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 16:06   

Mnie ciężko zirytować :P , ale wydaje mi się to szukanim dziury w całym, nawet niech to będzie "pytanie retoryczne ", które prędzej czy później rozpęta "2 wojnę o owady :D "
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 16:09   

Przecież zz nie zajmują stanowiska w tej sprawie :)
 
     
~claudia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 38
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 16:36   

Nie o wojne tu chodzi, a jedynie o postawę :)
Związki stanowiska nie zajęły, ale ankietę ktoś robi (? )..
Nie należę do osób czepliwych, ale do myślących ☺
Więcej w/w temacie się nie wypowiem. Miłych konwersacji ☺
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo