Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ANKIETA Krzyż Kawalerski Orderu Zasługi RP DLA DYREKTORA

Czy Prezydent powinien uhonorować orderem Pedro da Silva
TAK
6%
[ 6 ]
NIE
79%
[ 79 ]
JEST MI TO OBJENTNE
15%
[ 15 ]
Głosowań: 100
Wszystkich Głosów: 100

Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 16:38   

claudia i takich osób nam tu brakuje :) dlatego pisz jak najwięcej :)
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 19:25   

claudia76 napisał/a:
A związki nie mają większych problemów niż zajmowanie się "orderami"?
Zaznaczam, pytanie retoryczne.. eh..

rozumiem pytanie claudi .Ale pomyśl dlaczego nie mamy robić ankiety? Ankieta pozwala na wypowiedzenie się każdemu anonimowo. Związkom zawodowym zabrania się dziś wypowiadania się o czymkolwiek , zaraz mówi się że uprawiamy politykę, ale to polityka i media chcą byśmy najlepiej zniknęli ,by nas uciszyć. Order jest kontrowersyjny, a nie NSZZ "Solidarność" mówi o tej kontrowersyjności a media od tych wielkich po te małe. Problemy są ogromne chociażby unikanie lub pozorowanie dialogu .Inne sieci potrafią (może poza Lidlem) i nie mówcie mi że to sobie tam mamy iść. Jedna kwestia my nie działamy w naszym tylko interesie, tym bardziej że większość związkowców potrafi się doskonale obronić w pracy, zna prawo pracy wie gdzie uderzyć.
Larrikol pisała , że świadomość ludzi wrasta, i to prawda. Ale nie na tyle jak można by sobie życzyć i nie tylu u ilu powinno.Świadczą o tym pytania na forum . O podstawę urlopu ,okresy wypowiedzeń itp
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-02, 21:52   

Jaki sens ma ta ankieta tym bardziej dla zz które niby nie zabierają stanowiska w tej sprawie ?? chyba jedno przeczy drugiemu :P
Pomija już fakt iż to, że wg jakiejś części pracowników JMP nie jest dobrym pracodawcom nie odbiera w żaden sposób zasług w pomocy charytatywnej czy wszelkiej innej samemu Pedro, bo to są dwie odrębne sprawy.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-02, 23:14   

kluq napisał/a:
Jaki sens ma ta ankieta tym bardziej dla zz które niby nie zabierają stanowiska w tej sprawie ?? chyba jedno przeczy drugiemu :P
Pomija już fakt iż to, że wg jakiejś części pracowników JMP nie jest dobrym pracodawcom nie odbiera w żaden sposób zasług w pomocy charytatywnej czy wszelkiej innej samemu Pedro, bo to są dwie odrębne sprawy.

Dlatego ,że jak widać pracownicy są przeciwni. Media i organizacje społeczne też . I po to ,że mamy taką możliwość . I Kluq nie będę wałkował przecież order nie jest za pomoc charytatywną na rzecz społeczeństwa, na pewno są większe akcje charytatywne firm np nie wiem pierwsze z brzegu TVN"Zdązyć z pomocą".

Nie zabieramy głosu ,ale nie oznacza, że nie mamy do tego prawa. Ostatnio jest taka moda ,że zabrania się nam wypowiadać na wszelkie tematy w tym polityczne. Może lepiej od razu nas zdelegalizować?

[ Dodano: 2015-08-03, 00:04 ]


tak się czuję jak z wami rozmawiam o sytuacjach w JMP i o związkach zawodowych :jezor3:
moje argumenty vs niektórych :)
tak na rozluźnienie tematu na koniec dnia

[ Dodano: 2015-08-03, 00:10 ]
a to reakcja internetu na order :)


[ Dodano: 2015-08-03, 09:28 ]
to na dzieńdobry


[ Dodano: 2015-08-03, 09:31 ]
a pracownikom nadadzą :


[ Dodano: 2015-08-03, 09:43 ]
order należy się w pierwszej kolejności :Marakesz, Michalek710 i Larrikol. pozdrawiam :)
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-03, 09:47   

Odniosę się do waszych wypowiedzi i zasugeruję, że biedronka charytatywnie bardzo dobrze pokazuje się na zewnątrz ale wewnątrz mamy pod górkę i jeśli chodzi o pracowników to zawsze będzie nie nie bo tłumaczenie " nie ma finansów" tylko po okresie rozliczeniowym okazuje się , że te finanse były.
To, że ankietę przeprowadzamy, to chcemy wiedzieć jaka jest opinia pracowników na ten temat w końcu reprezentujemy pracowników i jakąś korespondencje i rozmowy( pozorowane przez JMP) prowadzimy.

Przekaz medialny przez JMP jest nie wiarygodny chociaż by link dotyczący wyników finansowych bo już sam się zastanawiam ile sklepów mamy, ile w 2015 będziemy otwierać i ilu mamy zatrudnionych pracowników - z dokumentacji którą posiadamy to zupełnie coś innego wynika więc gdzie jest ta prawda.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 10:15   

Codziennie, niższy .... Bronek :P
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 10:31   

zz-biedronka, a ja proponowałabym Tobie, jako przewodniczącemu zz, chociaż spróbować, trochę zapanować nad swoimi przedstawicielami, których upoważniacie do publicznych wypowiedzi. Związkowcy, którzy atakują innych za odmienne poglądy, z pewnością nie wzbudzają zaufania w pracownikach. Jeżeli chcecie mieć większa przychylność, najpierw zadbajcie o odpowiedni przekaz, bo obelgi na pewno nie są dobrym sposobem. Przejrzyj jeszcze raz ten i inne tematy i zastanów się, czy na pewno to jest postawa, którą chciałbyś, abyście sobą reprezentowali.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 10:44   

Larrikol nie zachowuj się jak dziecko , może ja poproszę Bartosza by zdjął CIę z moderatora za brak obiektywizmu. Popatrz na siebie i Twoje ataki na związek zawodowy, sama przyznałaś , że nie lubisz związkowców kiedyś w poście. Myślę, że Ty chciałabyś aby promowane były tylko wypowiedzi zachwalające organizację. Niestety , jako były pracownik jesteś tak zaangażowana w obronę wizerunku JMP , że mam wrażenie ,że nadal jesteś etatowym pracownikiem JMP tylko na innym stanowisku.
Ostatnio zmieniony przez 2015-08-03, 10:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 10:47   

qweerty, ależ proszę bardzo, masz do tego pełne prawo ;-) z tym że Twoje pojęcie obiektywizmu jest bardzo względne.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 10:49   

Musiałbym być dziecinny. Zresztą to twoja subiektywna ocena, nie zapominajmy o tym jak dałaś mi ostrzeżenie a Bartosz zdjął, więc oznacza to jak jesteś obiektywna. CO najmniej Jak BOP w biedronce. Order biedronki Ci się jak najbardziej należy
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-03, 10:52   

qweerty, i Larrikol, oboje jesteście bardzo ważni na tym forum i dogryzanie sobie nawzajem w niczym nie pomoże przychodzącym tu po wiedzę i pomoc osobom.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 10:58   

Nie bądź zabawny, jak już chcesz do tego wracać to przypomnij sobie za co to ostrzeżenie było i ilu innych użytkowników było zniesmaczonych Twoim zachowaniem, więc przemyśl czy naprawdę tak Cię tym skrzywdziłam i dlaczego tak naprawdę zostało zdjęte. Jakbym była tak strasznie nieobiektywna to już dawno miałbyś kupę ostrzeżeń tylko za obelgi w moja stronę. Nie chce mi się dalej ciągnąć dyskusji z Tobą, także życzę Ci miłego dnia.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-03, 11:03   

Larrikol, do cholery od tego jest PW !! a nie publicznie !!

I wracamy do tematu a jak ktoś ma coś do kogoś to sobie na PW pisać a nie śmiecic. :klotnia:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2015-08-03, 11:04, w całości zmieniany 1 raz  
  Ocena JMP: 1/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 11:03   

Larrikol napisał/a:
Nie bądź zabawny, jak już chcesz do tego wracać to przypomnij sobie za co to ostrzeżenie było i ilu innych użytkowników było zniesmaczonych Twoim zachowaniem, więc przemyśl czy naprawdę tak Cię tym skrzywdziłam i dlaczego tak naprawdę zostało zdjęte. Jakbym była tak strasznie nieobiektywna to już dawno miałbyś kupę ostrzeżeń tylko za obelgi w moja stronę.


Typowa reakcja jak KR w biedronce ,masz władzę to ją wykorzystujesz :) szkoda ,że odeszłaś z JMP byś się tam sprawdziła. Myślę ,że Bartosz uznał , że jesteś uprzedzona do mojej osoby, ot co. Osobiście uważam , że słowo obelga w Twoim przypadku to nadużycie, po prostu MNIE nie lubisz a wykorzystujesz ,że jesteś moderatorem , ot co
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-03, 11:06   

W takim razie proponuję cały Sejm i Senat wysadzić w powietrze, nie zapominając o tych, którzy już stołki opuścili - tam wszyscy wszystkim ubliżają, a biedotę mają w .... czarnej dziurze.
Forum nie jest po to, żeby komuś "dowalać", obrażać czy jeszcze jakieś tam cuda- niewidy. Czy nie lepiej napisać : .... moim zdaniem...., lub .... jeżeli mogę coś doradzić.... Będzie wtedy przyjemniej na forum, a i dyskusja nie będzie przebiegała jak na Wiejskiej w czasie gorącej kampanii :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo