Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kawałek zapomnianej Historii JMP...........
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-30, 11:15   

Włodarz napisał/a:
qweerty coraz bardziej zaczynam wątpić w to jacy ludzie pracują w JMP... Ja uważam że na stanowisku kierowniczym podstawa to jest znajomość KP. Jak masz później odpowiadać na pytania swoich podwładnych o to czy oni maja prawo do tego czy nie... Może i faktycznie tak jest jak piszesz, za krótko pracuję w firmie i nie znam sie na tyle jednak nie znać KP i kierować ludźmi to tak samo jak nie znać BHP. Przykra sprawa. Mi samemu czasami jest wstyd jak któraś z pracownic przyjdzie i się o coś pyta związanego z kp a ja odpowiadam że zapomniałem albo zaglądam w kp - no ale jesteśmy tylko ludźmi.
Trzeba będzie się poważnie zastanowić na swoją przyszłością w firmie ;)
Nie ma wstydu w nieznaniu kp jednak każdy z pracowników powinien choć raz w życiu go przeczytać żeby wiedział co może a co nie może - tak tylko dla własnego słusznego dobra. To nie jest chyba ciężkie przeczytać taką książeczkę - ponoć polskie społeczeństwo analfabetami nie jest tylko czytać im się nie chce :P


a tutaj Włodarz masz jak JMP widzi dialog i poszanowanie prawa w tym prawa pracowników do zrzeszania się
https://www.solidarnosc.g...a/?postId=47271

Ale Włodarz nie zarzuciłem CI że za krótko pracujesz i się nie znasz... Masz rację ,każdy na stanowisku kierowniczym powinien mieć chociaż elementarną wiedzę na temat kp a Twoja wiedza i postawa jest godna do naśladowania
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-30, 12:34   

Widziałem ten link. Jestem na bieżąco ze stroną Solidarności. Cóż taką mamy rzeczywistość i nie wiem czy pewne sprawy da się zmienić - oby. Wręczmy jeszcze więcej orderów, medali i innych świecidełek naszemu prezesowi a będzie jeszcze lepiej... wstyd i żenada i straciłem ostatnią resztkę poparcia dla rządu.
Tak mnie uczyli że skoro chcesz kimś kierować to najpierw poznaj prawo które mówi Ci co wolno a co nie bo przez swoją niewiedze możesz zostać osądzony.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo