Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe ubrania
Autor Wiadomość
grzegorz1982 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 11
  Wysłany: 2010-12-02, 19:24   Nowe ubrania

Witam Mam pytanie do was Dziś dostaliśmy nowe kurtki i kamizelki niebiesko zielone Kto u was je nosi bo na naszym sklepie to kierownictwo i jedna kamizelka dla kasiera który siedzi na 1 Jak to jest u was
 
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-02, 19:46   

np u nas w zależności od zapotrzebowania ;P ale my mamy póki co czerwone [kurtki i kamizelki 3 na 3].

kamizelki zakładają osoby którym jest zimno. kurtki zaś np przy odbiorze dostawy - kierownik któryś i kasjer.
akurat w tej sferze się godadują wszyscy i są dla każdego dostępne. :)

zresztą nas jest mało bo 9 osób tylko.
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-02, 19:49   

Ta, znając życie to u nas połowa tych wdzianek od razu zostanie do domów zabrana i tyle będziemy je widzieć ;(
 
     
grzegorz1982 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-02, 20:30   

tak tylko o nas na sklepie nie jest ciepło a dziewczyny marzną a w biurze jest ciepło wiec nie widze sensu dawania tych nowych ubran kierownictwu Mysle ze to kasierzy powinni mieć
 
 
     
@jonka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 174
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-02, 21:27   

dobrze,że u nas na sklepie cieplutko,bo na dworze zima szaleje,a ja nadal nie dostałam bluzy,bo zamówiłam rozmiar XL a mają takowego braki(a mogłam wziąść L) ;(
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-02, 21:31   

jonka napisał/a:
dobrze,że u nas na sklepie cieplutko,bo na dworze zima szaleje,a ja nadal nie dostałam bluzy,bo zamówiłam rozmiar XL a mają takowego braki(a mogłam wziąść L) ;(


mam męską XL (nowa) jak chcesz to ci podeśle :)
  Ocena JMP: 10/10
     
@mak_17 


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 204
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-03, 07:52   

Flapjack napisał/a:
Ta, znając życie to u nas połowa tych wdzianek od razu zostanie do domów zabrana i tyle będziemy je widzieć ;(


Mówimy o łapaniu złodziei ?
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-03, 10:14   

mak_17 napisał/a:
Flapjack napisał/a:
Ta, znając życie to u nas połowa tych wdzianek od razu zostanie do domów zabrana i tyle będziemy je widzieć ;(


Mówimy o łapaniu złodziei ?



To czy u Was pracownicy zabierają sobie do domu te kurtki i bezrekawniki?? To chyba właśnie złodziejstwo jest :ops:

[ Dodano: 2010-12-03, 10:16 ]
jonka napisał/a:
dobrze,że u nas na sklepie cieplutko

A u nas na kasie 9 stopni jest :(
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-03, 10:37   

Blondi86 napisał/a:
mak_17 napisał/a:
Flapjack napisał/a:
Ta, znając życie to u nas połowa tych wdzianek od razu zostanie do domów zabrana i tyle będziemy je widzieć ;(


Mówimy o łapaniu złodziei ?



To czy u Was pracownicy zabierają sobie do domu te kurtki i bezrekawniki?? To chyba właśnie złodziejstwo jest :ops:


Niestety u nas czasem tak się dzieje. Zamiast w pracy używać bezrękawników to sobie po domach w nich chodzą.
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-03, 10:54   

to żałosne, do domu wezmą a w pracy trzeba marznąć
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-03, 20:08   

Do nas trafiła tylko jedna kurtka niebiesko-zielona i oczywiście wisi sobie w biurze i nakłada ją tylko kierownik który jest na zmianie! Przy kasach mamy też 9 stopni ale nie mamy pozwolenia że możemy schodzić co dwie godziny-schodzimy tylko raz na 8 godzin. Ostatnio siedziałam na 1 kasie i tak umarzłam że ręce mi zesztywniały i drżały, nos fioletowy jak u alkoholika a jak ubrałam swój polar i czerwoną kurtkę -to kazano mi się rozebrać bo nie możemy siedzieć w czerwonych kolorach na kasie,NIE ROZEBRAŁAM SIĘ-siedziałam do końca zmiany bo z zimna było mi obojętne czy dadzą naganę czy nie! Powiedziałam żeby dali kurtkę tą niebieską to zdejmę czerwoną ale dowiedziałam się że ta kurtka nie jest na kasę tylko dla kierownika do rozładunku, PARANOJA- kurtka do rozładunku tira nie może być czerwona tylko musi być niebieska, a na kasie przy samym wyjściu-wejściu mamy siedzieć w samych koszulkach.
 
     
@mak_17 


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 204
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-03, 23:57   

Jak kierownictwu zimno przy rozładunku może założyć swój prywatny polarek :)
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-04, 08:18   

to co oni tam caly dzien rozladuja tira?
Przecie towar jest razdziennie w wysokoobrotowych a nawet ze dwa tiry przyjezdzaja wiec zalozmy ze caly dzien w tej kurtce nie biegaja wiec mogli by dac ta kurtke!
Paranoja sie robi!
A gdyby byla potrzebna to by wzieli na moment.
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-04, 12:28   

katmro88 napisał/a:
to co oni tam caly dzien rozladuja tira?
Przecie towar jest razdziennie w wysokoobrotowych a nawet ze dwa tiry przyjezdzaja wiec zalozmy ze caly dzien w tej kurtce nie biegaja wiec mogli by dac ta kurtke!
Paranoja sie robi!
A gdyby byla potrzebna to by wzieli na moment.

a druga rzecz to kierownictwo nie rozładowuje dostawy tylko odczytuje plombę i identyfikator kierowcy i potem na sklepie czy magazynie sprawdza towar to nie wierzę, że musi być w takiej kurtce, chyba tylko po to żeby się wyróżniać.

[ Dodano: 2010-12-04, 12:31 ]
powiedziałam że dopóki nie będzie ciepło na sklepie to nie będę siedziała w samej koszulce na kasie nr1 bo na innych kasach jest inaczej bo dochodzisz i nawet jak zmarzniesz to zaraz zejdziesz i na sklepie coś robisz to się rozgrzejesz.
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-04, 12:40   

U mnie to na kazdych kasach siedzimy w ocieplaczach tych czerwonych bo tych nowych nie mamy,, i zadnych w zwiazku z tym problemów nie ma :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo