Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trzeba przyznać, że w Biedronce warzywa są super - Kopacz
Autor Wiadomość
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-11, 19:31   

marta1 napisał/a:
Wrzuć treść listu , zobaczymy o co "kaman" ?

[ Dodano: 2015-07-10, 22:27 ]
4ever napisał/a:
Z tymi internautami których pani premier rozbawiła swoją wypowiedzią. :D Lepsza niż kabaret. :em29: Ciekawe ile dostała kaski za takie promowanie. PIH powinien się tym zająć.

nie słyszałam całej wypowiedzi pani premier więc może dlatego nie widzę tam nic śmiesznego :) , piszesz o kabarecie i tu się z Tobą zgodzę , nasi politycy są czasami lepsi ale pani Kopacz moim zdaniem nie jest wcale zabawna


A ja widzę w tej wypowiedzi błazeński czarny humor posypany odrobiną sarkazmu :szczena:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-11, 19:40   

w tej ? zacytowałeś moją :P
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-11, 20:06   

Oj, no to sorki ;)
Ale memy w linku do stronki który umieściłem to ubawiły mnie do łez :D
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/biedronka-i-wpadka-ewy-kopacz/j8vs5n
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-11, 20:29   

się nie gniewam :) żartowałam :P też lubię kabaret ;)
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-11, 23:08   

Larrikol napisał/a:
Tylko zapomnieliście, że biedronka to nie państwowa kopalnia i nie finansują was z budżetu, więc taka akcja da wam tyle samo, co list dostawców mleka. A Wałęsa powinien się obrazić za twoje porównanie. Ale stwarzajcie pozory działania ;)
Ps. Robert, Ty to wiesz jak mnie rozbawić ;)


A Wałęsę to mam w poważaniu za wzięcie kasy na swoją fundację z JMP i udział w ich meetingu ...... tak jakbyś Larrikol nie wiedziała

Biedronka to nie służba zdrowia ,ale pytanie:
czemu jako prywatny przedsiębiorca jest tak mocno lobbowany , gdzie Pani Kopacz jest przeciwna obłożeniem ich podatkiem obrotowym w wysokości 1 %, ponieważ CIT płacą aż ....0.5%

larrikol nawet jeśli ta władza nas nie posłucha, to następna na pewno........ i nie tylko JMP a siE czego obawiać. Myślę , że po 25 latach pora zakończyć i dziki kapitalizm i traktowanie nas jak kolonię do nabijania kabzy

Ciekawe jakie rewelacje zawierają nagrania z restauracji Sowa bo to co do nas dotarło świadczy o powiązaniu biznesów i świata polityki
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-12, 07:51   

qweerty napisał/a:
nawet jeśli ta władza nas nie posłucha, to następna na pewno........


ta następna też już kiedyś była "władzą" też g.... zrobiła
  Ocena JMP: 3/10
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-12, 08:48   

Nic nie zrobią bo w tym kraju zwykłych ludzi mają za nic! Musiałbyś być uchodźcą żeby się znalazło dla obywatela co potrzeba (no ale to nie w temacie )
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-12, 14:39   

Nowa władza to teraz szuka kretynów, którzy dadzą wiarę w ich obietnice niemożliwe do zrealizowania, a później będą dalej mieli wszystko gdzieś. Poza tym, jeśli ty wierzysz, że potrzeba zmiany władzy, aby poprawiły się wam warunki pracy to gratuluję. Odpowiednie prawo i instytucje już są i co z tego? Może najpierw przekonaj ludzi, żeby korzystali z tego, co już jest? Są dostępne narzędzia, to w ludziach jest problem, bo z nich nie chcą skorzystać.

Ps. Na tych ostatnich uchodźców kasę wykłada unia
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-13, 05:47   

[quote="Larrikol" Odpowiednie prawo i instytucje już są i co z tego? Może najpierw przekonaj ludzi, żeby korzystali z tego, co już jest? Są dostępne narzędzia, to w ludziach jest problem, bo z nich nie chcą skorzystać.[/quote]

Proponuję coś robić niż mówić........... Prawo? A jakie prawo pracy? Z 1979? Z wycinaniem artykułów korzystnych dla pracowników ,jak zapis ,że nie można dwa razy karać za to samo?
PIP? Z ograniczonymi uprawnieniami,kontrolujący obieg dokumentacji i ich poprawność? Prokuratury? Nie widzące problemu przy łamaniu zapisów o Ustawie o związkach zawodowych jako niską szkodliwość?
Ostatecznie zostają sądy pracy.
A znajomość prawa pracy pracowników lub jego nieznajomość nie jest obowiązkowa. Od prawa pracy, i kontroli jego przestrzegania w zakładzie pracy są właśnie organizacje związkowe.
JMP w relacjach z organizacjami jako sieć handlowa stoi niechlubnie za Lidlem takie kaufland ,carreofur (laureat nagrody w 2015 za współpracę z organizacjami) nie mają z tym problemów.
No ale to JMP ma za sobą niechlubną kartę kapitalizmu w Polsce uwiecznioną na filmie "Dzień Kobiet" i wyrokami sądowymi.
Popytaj Larrikol starych pracowników, oni Ci powiedzą ,Ci co pracują ponad 10 lat,15 i więcej było źle ale nie tak źle jak teraz, bo teraz stosuje się socjotecniki korpopracyjne.
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-24, 18:36   

Rację przyznam Larrikol. Mając prawie 15-letnie doświadczenie pracy w Biedronce, będąc na kilku przesłuchaniach dotyczących okresu 2000-2004 (wielu z Was wie czego dotyczyło) uważam że dopóki nie ma jedności pomiędzy pracownikami i wspólnego działania, to żadna władza tu nie pomoże. Aby coś wywalczyć- trzeba ,,mówić jednym'' głosem, a niestety te głosy w Biedronce są podzielone; również dlatego, że jest dużo pracowników z różnym stażem-jednym jest dobrze a tym drugim źle, lub nie do końca tak jak być powinno. Firma skupia się bardziej na tych mniej lub bardziej zadowolonych- ale będących w grupie ,,za''- i tak można bez końca...
_________________
"Każdy chce mieć przyjaciela, lecz nikt się nie wysila by nim być".
Stanisław Jerzy Lec.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo