Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NOWY SĄCZ -KONIEC MOBBINGU
Autor Wiadomość
wioletta11

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 8
Wysłany: 2015-05-22, 16:57   NOWY SĄCZ -KONIEC MOBBINGU

Witam. Jestem tutaj nowa, chciałam coś opisać. Pracuje w Nowym Sączu. Od ponad dwóch lat był tu horror. Przez kierownik rejonu M. P........ .Na szczęście byłą kierownik. Wraz z kierownik rejonu O....... siały postrach . Poniżanie kierownictwa,zastraszanie kasjerów. Nawet jak związki były w zeszłym roku zakazała nam z nimi rozmawiać. Straszyła zwolnieniem z 52 paragrafu. Dyscyplinarnie. Ciągle zgłaszaliśmy co się dzieje.
Pamiętam przypadek na sklepie Pani M... kasjerki. Wywaliła ją bo miała nie opisane chusteczki z paczki na wigilię. A one były inne. Niż te na sklepie. Potem kazała w czasie inwentury wywalić jedną paczkę by się zgadzało że zginęła ze sklepu. A Panią M..... zastraszyła i kazała podpisać za porozumieniem stron. Pewna osoba z biura zgrała jak kr daje jej kartkę czystą. A potem kr stwierdziła że sama chciała odejść.
Poniżała kierowników i zastępców. Z KR O wjeżdżały na sklep. Wyzwiska "do niczego się nie nadajesz", "nie zachowuj się jak dziecko" , "jesteś głupia" były normą. Zgłaszaliśmy do BOP.
Ostatnio naszą koleżankę tak potraktowała że było pogotowie. Wraz z drugą kr tak jechały po niej ,że zabrała ją karetka. A KR O z KR P. , miały w nosie co się z nią dzieje. Na sklepach było głośno, że zostawiła kierowniczkę na socjalnym. Bez pomocy.
I miara się przebrała. KR P...... sama się zwolniła. Pewnie wiedziała co ją czeka. KR O poszła do "góry" w DC ale na inne stanowisko. Zdala od ludzi.
I dobrze. Ile jeszcze takich ludzi będą trzymać? Pracuję bardzo długo i nigdy nie było tak źle. Nawet na początku. Jak się spało po inwenturze w sklepie. Szok. Na szczęście jednej Pani już nie ma. Inna nie ma do czynienia z ludźmi.
 
     
biedronka.

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-23, 22:26   

Jak można oczerniać tak ludzi. Mam nadzieję że nasza firma weźmie się również za zastępców symulantuw Na Sączu :regulamin:
 
     
wioletta11

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-30, 11:58   

jak można oczerniać? Jakie oczerniać........... Dobrze wiesz , jak jesteś z Nowego Sącza że tylko przydupasy miały dobrze........ a resztę traktowano jak bydło. Pewnie należysz do tej grupy.Bo c mi pisałaś na wiadomościach. By się firma za mnie wzieła. Na szczęście ludzie wiedzą swoje. A pamiętasz biedronka związki jak były w zeszłym roku. O panią M.... jak Pani P. -kr panikowała...... To wiemy wszyscy co zrobiła. I co zrobiła ostatnio
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-30, 22:42   

biedronka napisał/a:
Jak można oczerniać tak ludzi. Mam nadzieję że nasza firma weźmie się również za zastępców symulantuw Na Sączu :regulamin:


Tak btw to symulantów nie symulantuw..
  Ocena JMP: 3/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-31, 00:07   

Mogę potwierdzić , że odnośnie byłej Pani kierownik rejonu Pani P znanej jako "skorupa" zarzuty są prawdziwe podobnie jak Pani KR O. ksywa 'laskowy" ;)
Myślę ,że bardzo dobrze że jedna Pani się sama zwolniła......... my nie odpuszczamy......... ani tym z Nowego Sącza, ani z Kielc..... czy teraz okolic Kwidzyna...... pamiętamy i zbieramy oświadczenia.....
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-31, 10:23   

a kogo w Kielcach ciśniecie bo aż jestem ciekawy, bo nic nie słyszałem a tam pracuje...
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-31, 14:33   

qweerty napisał/a:
Pani P znanej jako "skorupa" zarzuty są
qweerty napisał/a:
Pani KR O. ksywa 'laskowy"
qweerty napisał/a:
my nie odpuszczamy.........



Normalnie jak mafia ... 8)
  Ocena JMP: 3/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-01, 23:16   

brodacz1989 napisał/a:
a kogo w Kielcach ciśniecie bo aż jestem ciekawy, bo nic nie słyszałem a tam pracuje...


A kojarzysz KR G........ , nadal na l4......... w PIP skargi od września zeszłego roku .......ze względu na obszerność
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-02, 00:50   

qweerty, aaa to już wiem o co chodzi :D faktycznie działo się działo jak była w pracy i miała swoje "wizje", na szczęście nie na moim rejonie..
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-04, 22:30   

Kielce kontrola PIP wskazała mobbing stosowany przez KR ...........
-agresja słowna
-lekceważenie i ignorowanie pracowników
-ciągłe ośmieszanie pracowników
-powierzanie zadań sprzecznych i powyżej kwalifikacji

JEŚLI SIĘ LUDZIE NIE BOJĄ MÓWIĆ PRAWDA WYJDZIE NA WIERZCH

[ Dodano: 2015-06-04, 22:46 ]
dodam że pracownicy mają możliwość wystąpienia na drogę prawną o odszkodowanie od MOBBERA.
PIP zapowiada też sankcje prawne.
LUDZIE ŻADEN BOP W JMP , WALCIE DO PIP MÓWCIE PRAWDĘ W CZASIE ZEZNAŃ DLA INSPEKTORA ON NIE MOŻE UJAWNIAĆ ZEZNAŃ. JMP ZEZNANIA KOMISJI WYKORZYSTUJE PRZECIWKO ZGŁASZAJĄCYM PROBLEM-DOWÓD OSTATNIE PISMO O ZAMIARZE WYPOWIEDZENIA PRACOWNIKOWI KTÓRY OŚMIELIŁ SIĘ OPOWIEDZIEĆ O SYTUACJI Z KIEROWNIKIEM OKRĘGU SW SPOSÓB NEGATYWNY. EFEKT ROZWIĄZANIE W UZASADNIENIU POMÓWIENIE KO..... BZDURA JAKAŚ OD KIEDY BOP MA MOC STWIERDZENIA CZYJE SŁOWO PRZECIW SŁOWU JEST PRAWDĄ. PO ZA TYM ZEZNANIA DO BOP MAJĄ BYĆ DLA BOP I SĄ OBIĘTe PODOBNO TAJEMNICĄ!!!!!!!!!!!
 
     
~KapitanSTS 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-15, 20:20   

W Krakowie widzę, że też zaczyna się mobbing, psychoterror. Jedna pani KS miała kiedyś zastępce, który wszystko za nią robił. Teraz kobieta sobie nie radzi i się wyżywa na wszystkich dookoła. Ponadto z relacji ludzi mieszkających na osiedlu to ona nigdy nic nie robi. Siedzi w biurze, a do towaru się nie chwyci. Znajomy który mieszka blok obok mówi, że od roku ona nawet zgrzewki wody nie przeniosła. Jak tak dalej będzie to pracownicy złożą skargę do PIP. Dowody już są nagrane na filmikach. Ponadto potrafi wypuścić ochroniarza 30-40 minut wcześniej do domu, a jakby ktoś napadł na biedronkę ciekawe jakby się tłumaczyła. Dla mnie cały sklep oprócz toalet powinien być na monitoringu, żeby KS nie mogła się wyprzeć rzeczy o które jest oskarżana. Dotyczy to także drugiej strony.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-16, 00:06   

KapitanSTS, skoro tak to od razu PIP, teraz nie uprzedzaja kr o wizytach :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-16, 11:29   

Może ludzie mieszkający na osiedlu i znajomy zamiast tak wnikliwie inwigilować mogliby zająć się rozkładaniem towaru, byłoby lżej i mniej powodów do skarg. :rool:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~KapitanSTS 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-16, 16:28   

Do tego zastępczyni KS, która krzyczy na pracowników przy wszystkich ludziach.
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-16, 20:03   

Popieram. Trzeba nagłaśniać i zawiadamiać odpowiednie instytucje o takich patologicznych zachowaniach a nie zamiatać pod dywan, bo nie wiadomo jaka zaraza się pod tym dywanem rozwinie :yeah:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo