Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
godziny nocne
Autor Wiadomość
kuba6014 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-21, 12:13   

Czytam i niemoge wyjść z podziwu. Sama po sprawdzeniu dostawy pomagam ja rozkładac a jak jakiejś palety niewyłożymy to zostaje na drugi dzień i nawet jak KS ma zmianę to nam głowy niesuszy
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-21, 14:31   

Zdarza się Wam zostawić mix, czy mówisz o pełnopaletówkach?
Nasz KS zabrał się za produktywność i wymyśla ile mamy zrobić i w jakim czasie...
 
     
lala0102 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: dolnośląskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-21, 17:28   

w mojej biedronce mamy dostawy nocne.
przyjeżdża co dziennie cały tir. a do rozłożenia przychodzą dwie osoby
zks i kasjer
i nie ma mowy o zostawieniu czegoś na "jutro"
sporadycznie całe. ale mixy nie maja prawa zostać na magazynie.
i co wy na to???
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-21, 17:59   

No pewnie, skoro dajecie sie tak zazynac, to w czym problem? :) Po drugie, to ile macie czasu na rozlozenie tych miksow? Moze wcale nie jest to takie straszne.
 
     
ekoekoeko 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-21, 20:54   

lala0102 napisał/a:
w mojej biedronce mamy dostawy nocne.
przyjeżdża co dziennie cały tir. a do rozłożenia przychodzą dwie osoby
zks i kasjer
i nie ma mowy o zostawieniu czegoś na "jutro"
sporadycznie całe. ale mixy nie maja prawa zostać na magazynie.
i co wy na to???

chyba nie pracujesz w biedronce
i do tego ten sklep musi mieć małe obroty i małe tiry
no i tir czeka odrazu jak wchodzicie i się odbijacie na zmianę
baaa, czeka odrazu z wózkiem elektrycznym w maszynie i wyjeżdza, zabierając po 3 palety na raz
a ty pewnie niczego nie sprawdzasz, tylko machasz ptaszki po kartce i odrazu wykładasz mrożonki i wywozisz mu lodówkę do tira
mam nadzieję, że się nie sprowokujesz
 
     
zabcia1351

Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-21, 23:11   

pracuje na wysoko obrotowym sklepie...mamy nocki....i jestesmy zadowolone....przyjezdza towar o 20 po 44 lub 22 palety.....jest nas dwie plus ks..a jak 44 to 3 plus ks.....przescigamy sie do kierowniczki o nocki....nie ma problemu jesli cos zostanie na rano...ma byc zrobina chłodnia i mrozonki...a reszta to jak sie wyrobimy...ale nigdy nie zdazyło sie zebysmy nie zdayły....to kwestia organizacji...
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 07:49   

Larrikol napisał/a:
Po drugie, to ile macie czasu na rozlozenie tych miksow? Moze wcale nie jest to takie straszne.


Jedna osoba w niedzielę na 6.00 ma rozłożyć cały towar do 8,45 (pieczywo, warzywa, mrożonki, chłodnia). Niby 2h i 45 min. ale, odlicz na liczenie kasetki, wywożenie, pieczywo ok. 20 min., warzywa ok. 1,5 h (razem z uprzątnięciem i pozmywaniem podłogi ), mrożonki (ok. 0,5h, to ile zostaje na chłodnię?

Cytat:
No pewnie, skoro dajecie sie tak zazynac, to w czym problem? :)


A jak mamy się nie dać? Jak i tak ZKS chodzi i szuka dziury w całym? Nawet ci ZKS, którzy nas nie je..ą są podpieprzani. U nas jest chora atmosfera, bo ta ZSK nakręca naszego KS i robi mu wodę z mózgu. Nikt nie chce z nią pracować, kasjerki chodzą w stresie, mylą się. To już jest obłęd. Czekamy, bo nasz KS ma aspiracje i jak w końcu gdzieś pójdzie, to się ten chory układ zmieni i tej ZKS w końcu się noga powinie i poleci z hukiem. Na razie musimy mieć dużo cierpliwości.
 
     
lala0102 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: dolnośląskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 08:28   

ekoekoeko napisał/a:
lala0102 napisał/a:
w mojej biedronce mamy dostawy nocne.
przyjeżdża co dziennie cały tir. a do rozłożenia przychodzą dwie osoby
zks i kasjer
i nie ma mowy o zostawieniu czegoś na "jutro"
sporadycznie całe. ale mixy nie maja prawa zostać na magazynie.
i co wy na to???

chyba nie pracujesz w biedronce
i do tego ten sklep musi mieć małe obroty i małe tiry
no i tir czeka odrazu jak wchodzicie i się odbijacie na zmianę
baaa, czeka odrazu z wózkiem elektrycznym w maszynie i wyjeżdza, zabierając po 3 palety na raz
a ty pewnie niczego nie sprawdzasz, tylko machasz ptaszki po kartce i odrazu wykładasz mrożonki i wywozisz mu lodówkę do tira
mam nadzieję, że się nie sprowokujesz


jak najbardziej w biedronce, i uwierz mi czasem dokładnie musze sprawdzic bo sa wrzutki albo braki.
sklep wysoko obrotowy.
nie raz jest tak ze tir juz jest o 22 a czasem o 24 i tez do 6 musimy sie wyrobic
a towaru 20-24 palety.
po 5 nockach nie wiesz jak sie nazywasz i czujesz takie miesnie o ktorych nie miałs wczesniej pojecia ze istnieja.
takze zapraszam do nas

[ Dodano: 2012-02-22, 08:29 ]
oczywiscie zawsze sprawdzam słowo czasem jest do drugiego członu zdania
 
     
kuba6014 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 10:25   

mowa o mixach a i pełnopaletówki sie zostawia. unas pracuje sie super załoga jest zgrana a KS wiadomo zawsze ma coś do powiedzenia ale jak to robi to czy to jest zks czy kasjer to w biurze i tłumaczy do skutku az wszyscy załapią czego oczekje od nas. za pół roku czeka mnie przeprowadzka i załatwiam przeniesieni i aż sięboję jak to będzie na innym sklepie :szczena:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-22, 12:17   

lala0102 napisał/a:
nie raz jest tak ze tir juz jest o 22 a czasem o 24 i tez do 6 musimy sie wyrobic a towaru 20-24 palety.

Wiec tak, jak mowilam, nie jest to nic strasznego. Masz 6-8 godzin na rozlozenie towaru, klient Ci nie plata sie pod nogami, nie musisz latac co chwila pokazywac mu gdzie budyn, ani dosiadac na kase. Warunki spoko.
nn79 napisał/a:
A jak mamy się nie dać? Jak i tak ZKS chodzi i szuka dziury w całym? Nawet ci ZKS, którzy nas nie je..ą są podpieprzani. U nas jest chora atmosfera, bo ta ZSK nakręca naszego KS i robi mu wodę z mózgu. Nikt nie chce z nią pracować, kasjerki chodzą w stresie, mylą się. To już jest obłęd. Czekamy, bo nasz KS ma aspiracje i jak w końcu gdzieś pójdzie, to się ten chory układ zmieni i tej ZKS w końcu się noga powinie i poleci z hukiem. Na razie musimy mieć dużo cierpliwości.

A od czego macie KR? KO? Macie BOB? U mnie tez byla bardzo nieciekawa sytuacja z KS, robila co chciala, dzis juz nie jest KS, wiec naprawde nie jest to niemozliwe, zeby sobie z nia poradzic. Wystarczy przestac siedziec cicho i zaczac domagac sie swoich praw, a nie pozwalac na ich lamanie. Jeszcze powiedz, ze moze nie chodzicie na przerwy, bo wam nie pozwala. Dla mnie to juz jest mobbing.
 
     
~stonka13 

Dołączyła: 12 Gru 2011
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 17:29   

ja też pracuję na nocki albo połówki nocek tj.od 18-2 i jestem zadowolona ,klienci się nie kręcą dzwonki nie dzwonią ,zawsze musimy wyłożyć świeże i posprzątać sklep pod linijkę a jak zostawimy składanki czasem nawet 6-7 to robi to pierwsza zmiana ,a i plusem jest to że płacą dodatek za nocki mały to mały ale zawsze jest
_________________
stoneczka
 
     
#tolek123

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 18:34   

U mnie nocki są od 20.00 do 4.00 i mamy tira samych (prawi) mixy 33 palet staramy się wszystko zrobić (udaje się zawsze) bo rano mamy następnego tira (33 palet) calaki
 
     
kropka71 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 18:54   

u mnie na nockach są 2 osoby + kierownik i 66 palet co 2 dzień
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 19:33   

tolek123 napisał/a:
U mnie nocki są od 20.00 do 4.00 i mamy tira samych (prawi) mixy 33 palet staramy się wszystko zrobić (udaje się zawsze) bo rano mamy następnego tira (33 palet) calaki

U mnie jest to samo i wszystko rozkładamy zawsze bez problemu :)
 
     
zabcia1351

Dołączył: 21 Lut 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 20:15   

ja tam lubie nocki....bez problemu wyklada sie towar nie trzeba uwazac na mocherki wciaz szukajace cos po sklepie......gra muzyczka i te 8 godzin mija bardzo szybko....jest zapiernicz ale dzieki tym nockom moja pensja jest wyzsza i moge spedzac wiecej czasu z synkiem....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo