Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zatrzymywanie po czasie
Autor Wiadomość
~1paladyn1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 18:12   

Niepokoi mnie to że ostatnio nawet dwa dni pod rząd każą mi siadać na jedynkę. I tu tkwi problem, że jak nawet delikatnie zasugeruję że wolałbym robić co innego, to powtarzają mi że nie mam uprawnień na wózki więc muszę siedzieć na kasie. Tylko że jakoś przez ponad miesiąc nie siedziałem na kasie i bez problemu mogłem robić wiele innych rzeczy - chłodnia, magazyn, mixy, pieczywo, sprzątanie, itd. A wózków używałem ręcznych i nie było kłopotu z brakiem uprawnień. A teraz nagle jest to wielkim problemem.
 
     
#Chilloutowy

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 65
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 18:20   

i weź tu dogódź kasjerowi
1paladyn1 napisał/a:
Niepokoi mnie to że ostatnio nawet dwa dni pod rząd każą mi siadać na jedynkę. I tu tkwi problem, że jak nawet delikatnie zasugeruję że wolałbym robić co innego, to powtarzają mi że nie mam uprawnień na wózki więc muszę siedzieć na kasie. Tylko że jakoś przez ponad miesiąc nie siedziałem na kasie i bez problemu mogłem robić wiele innych rzeczy - chłodnia, magazyn, mixy, pieczywo, sprzątanie, itd. A wózków używałem ręcznych i nie było kłopotu z brakiem uprawnień. A teraz nagle jest to wielkim problemem.
_________________
Naprzód cholerne pawiany, chcecie żyć wiecznie? - sierżant USArmy, 1918

Gwardia umiera, ale się nie poddaje!
  Ocena JMP: 5/10
     
roxi1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lis 2014
Posty: 13
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 21:27   

witam.....czytam,ze dwa dni pod rzad na jedynce,az dwa dni....dobre,ja siedze kilka m-cy tylko pare razy byla trojka i zyje.....ktos musi to robic,a jakby nie bylo to masz wpisane kasjer-sprzedawca,pozdrawiam,
 
     
~1paladyn1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 22:15   

Taa. Jest tylko trzech chłopaków, a na każdej zmianie przeważnie po jednym. Siedzę na kasie, a widzę jak drobne dziewczyny muszą przerzucać, podnosić duże ciężary, a ja zamiast im pomóc, albo zrobić to za nie - obsługuję klientów. Na początku tak mówili, że potrzebują facetów na naszym sklepie, bo tyle ciężkich rzeczy do robienia, a jak przychodzi co do czego to ja muszę tkwić na kasie. Czasem siedząc na kasie mam taką ochotę się trochę zmęczyć, poruszać, że nawet zwykłe wyjście na sklep by zmienić wadliwy towar klientowi sprawia mi wiele przyjemności. Ich strata że nie potrafią wykorzystać mojego potencjału i energii.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 22:20   

musisz się bardziej zareklamowac :P
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 22:59   

1paladyn1 napisał/a:
Taa. Jest tylko trzech chłopaków, a na każdej zmianie przeważnie po jednym. Siedzę na kasie, a widzę jak drobne dziewczyny muszą przerzucać, podnosić duże ciężary, a ja zamiast im pomóc, albo zrobić to za nie - obsługuję klientów. Na początku tak mówili, że potrzebują facetów na naszym sklepie, bo tyle ciężkich rzeczy do robienia, a jak przychodzi co do czego to ja muszę tkwić na kasie. Czasem siedząc na kasie mam taką ochotę się trochę zmęczyć, poruszać, że nawet zwykłe wyjście na sklep by zmienić wadliwy towar klientowi sprawia mi wiele przyjemności. Ich strata że nie potrafią wykorzystać mojego potencjału i energii.

taka moja dygresja, może już sprawdzili Twój potencjał i wyszło, że jedynka jest Twoim miejscem.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~1paladyn1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 23:09   

brodacz1989 napisał/a:

taka moja dygresja, może już sprawdzili Twój potencjał i wyszło, że jedynka jest Twoim miejscem.


Nie sądzę, ale dzięki za nietrafne spostrzeżenie.
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 23:17   

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ty podales swoja wersje, kierownictwo moze uwazac inaczej. Takze nie zachwalaj sie tylko pokaz co potrafisz jak ci dadza okazje. Bo niekiedy krucha blondynka ma wieksze pojecie o pracy niz dobrze zbudowany facet
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 23:18   

1paladyn1, chyba coś jest na rzeczy bo odebrałeś to jako atak :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
~1paladyn1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-17, 23:32   

DarkSide napisał/a:
1paladyn1, chyba coś jest na rzeczy bo odebrałeś to jako atak :)


Nie każda odpowiedź "nie" jest odpowiedzią na atak.

[ Dodano: 2015-05-17, 23:33 ]
brodacz1989 napisał/a:
Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ty podales swoja wersje, kierownictwo moze uwazac inaczej. Takze nie zachwalaj sie tylko pokaz co potrafisz jak ci dadza okazje. Bo niekiedy krucha blondynka ma wieksze pojecie o pracy niz dobrze zbudowany facet


Być może. Czas się wykazać.
 
     
#Seven of Nine 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-18, 17:23   

Błagam to ma być problem trzy dni na jedynce ja po zatrudnieniu przez trzy miesiące na jedynce robiłem mimo że jak przyszedłem do pracy w B to już miałem uprawnienia na wszystkie wózki to siedzenie na kasie to żaden problem ani ujma więc bez przesady a co do elektryka to spróbuj ręcznie bez niego zdjąć dostawę np 35 palet i zostań na nockę i to rozłóż w osiem godzin,wtedy podziękujesz za to siedzenie na kasie.
 
     
~1paladyn1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Kwi 2015
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-18, 23:05   

Rozumiem.
Jednak swoją opinię będę wyrażał, nawet jeśli niewiele to zmieni. Po prostu, nie mogę doczekać się tego szkolenia na wózki. Zwłaszcza że dopiero co było, więc na następne trochę poczekam. Czuję przez to lekką irytację ;/ .
 
     
~Stonka123 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Gru 2014
Posty: 51
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-19, 08:44   

U nas jest tak. Miałeś/miałaś dzień wolnego po nim siadasz na 1. Siedziałeś/siedziałaś wczoraj dziś siada kto inny. My już nawet między sobą się dogadujemy kto siada. Czasem ktoś czuje się gorzej i woli 1 niż bieganie po sklepie. Ale są też takie osoby które siedzą parę dni pod rząd na 1 tylko dlatego że na sklepie radzą sobie słabiej i w dni kiedy dostawy duże lub promocje do wystawienia nie pomagają tylko wymagają stałego nadzoru i mówienia co kiedy gdzie i jak. I tu zgadzam się z decyzja sadzania na 1. Bo w tym wypadku kierownik czy inny pracownik marnuje czas w którym mógłby robić co innego.
  Ocena JMP: 4/10
     
nastess

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-03, 10:08   

Z mojego doświadczenia wynika, że to dość powszechna praktyka w tej firmie niestety...
_________________
filmy reklamowe dla firm poznań - colosphera zapraszamy
 
     
@hamburger

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-03, 11:11   

Niestety na jedynce nie zapalisz papieroska, nie wypijesz kawki, nie poplotkujesz ,nie podciągniesz się kierownikowi , bo kiedy :) . Siedzisz 8 godzin i kasujesz jak błyskawica bo powiedzą .ze małe skanowanie. Papier przyjmie wszystko .To jest market lekko nie jest , ale przestancie mówić że na jedynce siedzą niudacznicy.Czasami to jest walka szczurów. :) :) :) :) :) :) :pa1: :pa1:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo