Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2017-01-02, 19:42
premia za obecnosc
Autor Wiadomość
dynia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 1
  Wysłany: 2015-05-13, 16:23   premia za obecnosc

Czy nie uważacie że premia za obecność powinna być większa co to jest za motywacja wiem ze w innym markecie maja za sama obecność 300 zł to już jest coś lepsza taka pewna niż taka jak obecnie
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-13, 19:18   

dynia, to idź do innego marketu :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
~NowyWBiedronce 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-13, 19:27   

Na jakiej zasadzie to działa, bo w sumie bylem caly miesiac, ale jestem na 3/4 etatu a wyplata w sumie mala. po jakim czasie to obowiazuje ?
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-14, 06:35   

dynia napisał/a:
premia za obecność
wcześniej nie było żadnej takiej premii i żyliście a teraz im wiecej dają tym ludzie wiecej chcą... Jak świ... przy korycie.
  Ocena JMP: 8/10
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-14, 08:32   

Edyta 89 napisał/a:

dynia napisał/a:
premia za obecność
wcześniej nie było żadnej takiej premii i żyliście a teraz im wiecej dają tym ludzie wiecej chcą... Jak świ... przy korycie.

A zastanowiłaś się kto to pisze? Może to są osoby, które od XXX czasów czekają na podwyżki, a porównywanie do świń jest tym bardziej obraźliwe, gdyż te zwierzęta swą inteligencją przewyższają niejedną osobę ...... A koryto zostaw dla tych z Wiejskiej lub tych co nie wiedzą co to prawdziwe życie
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-14, 09:28   

edi-72 napisał/a:
porównywanie do świń jest tym bardziej obraźliwe, gdyż te zwierzęta swą inteligencją przewyższają niejedną osobę
fakt przypadkiem obraziłam zwierzęta a nie taki miałam zamiar.
edi-72 napisał/a:
Może to są osoby, które od XXX czasów czekają na podwyżki
Pracujemy dla pieniędzy i nie obchodzi mnie czy ktoś czeka czy nie bo wiadomo że jak firma coś "da" to wszyscy się cieszą i Ja nie jestem wyjątkiem ale jęczenie że ciągle mało i mało to przesada. Był czas że żaden sklep nie mógł wyrobić nawet grosza premii przez długie miesiące i było narzekanie, teraz większość sklepów wyrabia a i tak mało. Znam ludzi którzy przychodzą do pracy tylko po to żeby dzień zleciał i czekają na wypłatę, takie oto ludziki mają najwięcej do powiedzenia na temat premii, zapomóg itp A praca którą trzeba wykonać jest na końcu, zapominaja że to własnie za to mają pieniadze.

Normalnie "Zachłanna baba z Radomia" to podsumowanie tych którym ciągle mało.
A i niech mi tu zaraz jakaś ofiara nie wypisuje jakie to ciężkie jest życie biednego, bo jaki kto jest zaradny takie ma życie.
  Ocena JMP: 8/10
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-14, 12:11   

Jakbym słyszał wypowiedź Komorowskiego https://czytalne.pl/mlody-chlopak-zadaje-niewygodne-pytanie-komorowskiemu-zobacz-co-zrobil-prezydent/?grupa
Ale pozostawię bez komentarza niektóre sformułowanie . Pozdrawiam Cię Edyta- OFIARA ( są regiony gdzie ciężko nawet pracę zmienić, a wyjechać też nie można bo sytuacja nie pozwala)
 
     
88stokrotka

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 3
2 UP 2 DOWN
Wysłany: 2015-05-14, 17:07   

Nas kierowników za chodzenie do pracy dodatkowo nikt nie wynagradza. Nie mamy żadnej premii absencyjnej. a do pracy nadal chodzimy. Niedługo to trzeba będzie każdemu kasjerowi z osobna dziękować że w ogóle zechciał wstać dziś do pracy..i że w ogóle zechciał usiąść na kasie. Nie przesadzajmy...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-14, 23:17   

...no właśnie 88stokrotka nie przesadzaj :P
 
     
@celina

Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-15, 13:17   

Czemu nikt z zks nie pisze ze ma wyższa premie niz kasjer za wyniki, tylko płaczą ze nie mają za obecnośc .Słyszałam ostatnio jak sie chwaliły kierowniczki ze mają o 200 zł. wyższa premie niz kasjer.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-05-15, 13:45   

200 zł więcej, to gó*no, nie pieniądze. Ale kasjerzy zawsze lubili zrównywać swoje obowiązki z kierowniczymi, niedługo będą pretensje do KRów, że tyle kasy mają, a nic nie robią, tylko rozbijają się firmowymi autami :)
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-15, 14:18   

celina, hahaha poprawiłaś mi humor. Raz usłyszałaś i wnioskujesz że większość ma?
celina napisał/a:
tylko płaczą ze nie mają za obecnośc
i nie płaczą tylko gaszą rozgoryczonych kasjerów którym ciągle mało. Ale cóż zachłanność jest cechą ludzką.
  Ocena JMP: 8/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-15, 20:50   

a co ja słyszałam ostatnio .... byłam w sąsiedniej biedronce i kasjerki rozmawiały że zarabiają 3000 na rękę :D
 
     
@Marakesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 226
7 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-05-15, 21:22   

Bo to prawda.

Na kwartał.
 
     
paint

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 23
0 UP 3 DOWN
Wysłany: 2015-05-22, 01:03   

celina napisał/a:
Czemu nikt z zks nie pisze ze ma wyższa premie niz kasjer za wyniki, tylko płaczą ze nie mają za obecnośc .Słyszałam ostatnio jak sie chwaliły kierowniczki ze mają o 200 zł. wyższa premie niz kasjer.


A dlaczego jakikolwiek zks miałby Tobie pisać moja droga ile ma ??? To, co na pewno ma, to więcej obowiązków niż Ty, więc wybacz, ale wypłatę też trochę wyższą będzie miał.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo