Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mięso biedronkowe
Autor Wiadomość
@markoz

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 133
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-25, 12:30   

[komentarz usunięty przez ACTA]
  Ocena JMP: 1/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-25, 13:37   

Widocznie nie jedzą mięsa ci z Acta :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-25, 15:13   

Dosia_Samosia napisał/a:
nie wiecie czemu znikneła indycza mielonka, po tej akcjii co kazali wycofac juz nie wróciło


Pewnie dlatego, że jakość tej mielonki pozostawiała wiele do życzenia, kupiłam raz i był to ogromny błąd.
A co do mięsa to wszystkie ok, oprócz kurczaka który bardzo często lekko śmierdzie już dwa dni przed terminem
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-25, 15:33   

Kolega widze bardzo wczul sie w protest :)

Mielonka indycza byla okropna, cala patelnia oleju :) , ale czego sie spodziewac, jesli tam bylo raptem 30-kilka procent miesa z indyka i do tego MOM
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-25, 18:56   

Ona nawet kolorem nie przypominała mięsa :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@babajaga2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 20 Sie 2011
Posty: 128
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-25, 19:48   

Mielonka indycza to kolorowa słoninka i skórki.Dobrze że już jej nie ma ,pozostałe produkty są ok. Sama wolę kupować mięso u nas bo na stoisku komplementarnym to kiełbasa przecierana a mięso myte,często od nich wali taki fetor że klienci też nie chcą u nich kupować
:szczena:
_________________
Czas na zmiany
 
     
~portofino

Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-20, 22:00   

Niedawno byłem mile zaskoczony tym, że pojawiły się w ofercie ryby. Od razu kupiłem jedną porcję filetu łososia. Do tego żeberka i wołowinę na zrazy. Jedynie żeberka nie były trafione, choć chude. Ryba pyszna. Kg wychodził po 35 złotych. W Tesco albo w Realu to samo po 54 złote jest u mnie w mieście.
Poza tym, mięso tak naprawdę to żadna zasługa Biedronki a producentów.
Jak będzie miała Biedronka własny rozbiór mięsa to owszem, się można chwalić mięsem z Biedronki, a jak na razie to mowa jest o dobrej współpracy z Sokołowem i innymi dostawcami.
 
     
agatunia02 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 21 Mar 2011
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-10, 21:47   

nie narzekam na wyroby mięsne :em29: mojej rodzince pasują czy to w plastrach czy też nie , jedynie regionalna kiełbasa nie podchodzi a reszta ...nie narzekają w domu :yeah:
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-11, 17:22   

G*wno wiecie na temat mięsa, O...
 
     
wiewiora
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-11, 17:59   

Mięsko takie jak karkówka paczkowana,łopatka itd...w nich powinna zmienić się szata graficzna CAŁKOWICIE(opakowanie,napisy),moim zdaniem przez to nie sprzedaje się dobrze(bynajmiej u Nas) zamiast przyciągać odrzuca klienta.Jeżeli byłaby w takich ładnych paczuszkach jak Kraina Mięsa byłoby ok :yeah: a tak jak dla mnie ---------minus :bu:

[ Dodano: 2012-03-11, 18:02 ]
kreta napisał/a:
według mnie to biedronka ma najlepsze i najpewniejsze mięsko ze wszystkich innych suprmarkt tak dla przykładu w realu pachnąca,chrupiąca skórka a w środku padlina hehe a w carefur zawsze kończąca sie data i niesamowita woń.... :szczena: ja wszystkim polecam bo jest świeże,czyste i NIETYKANE!!!!
:D


Z tym się zgodzę.Masz rację
 
     
~biała_czarna

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-27, 09:36   

tylko dlatego że pracuje w biedronce zaczęłam kupować mięso pakowane ale tylko u nas, gulasz jest świetny, mięsko najwyżej 1,5godz gotuje i mam pyszny gulasz wołowy, a misęso tak miękkie że moje dzieci z chęcią zjadają
 
     
~Czarbia

Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-28, 19:03   

jedno mnie martwi.....zaczynają się wysokie temperatury a co za tym idzie problemy z częściami drobiowymi......my trzymamy się procedur czyli temp.w czasie transportu i wykładanie z kontenera prosto do chłodziarki a jednak już zaczynają się "śmierduszki" ,które "jadą"już po dostawie co świadczy o tym ,że problem tkwi albo w centrum ,albo u dostawcy......piszemy do BOB ale często i tak polecenie "straty sklepu".....zgłaszanie do CallCenter i tak mija się z celem ,bo oni nic nie robią ....


macie też takie sytuacje .....jak sobie radzicie ?
(Kostrzyn-CD)
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-20, 17:26   

Ja pierś z kurczaka i kotlety schabowe kupuję tylko w Biedronce zawsze smaczne :P :P :P
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-20, 21:16   

https://vod.pl/wiem-co-jem-kurczak,87707,w.html#play
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-20, 22:12   

mięso biedronkowe-to chyba my dół na sklepach ks,zks i kasjerzy to mięso w szponach jmp ;) a z tych zwalnianych robią karczki,kotlety ,mielone ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo