Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
uklady rodzinne
Autor Wiadomość
zebro2602

Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-11-13, 17:12   uklady rodzinne

mam pytanie jak to jest u nas w firmie,chodzi o to ze w szydlowcu zwaknia sie miejsce KS-i tam chce ona wsadzic swojego brata do siebie ktory jest kierownikiem sklepu w innej miejscowosci .Nie rozumiem tego ma swoj sklep ,to po co pchac ludzi z rodziny,jest duzo innych rozwiazan i innych ludzi w naszej ogromnej firmie ,ktorzy mogliby dostac szanse nawet na awans.Czemu to zawsze przydupaski decyduja o tym ,zreszta glosno o tym mowi ,i jak tak mozna wogole to kolejny przyklad ukladow z KR I KO.I nikt sie tym nie przejmuje .slyszalam ze inni by chcieli przejsc na ten sklep. ZROBCIE WRESZCIE PORZADEK W FIRMIE.Pokazcie ze nie zawsze tak musi byc jak chca pupilki. :pa1:
 
     
#Aszka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-07, 11:58   

Niestety mamy takie czasy że po znajomościach dostaje się pracę i takim "innym" nie daje się nawet szansy bo swojemu się ufa a czy będzie robił to juz nie jest ważne bo zazwyczaj obija sie taki bo ma plecy to co mu zrobią.A
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-07, 21:26   

No u mnie jest inaczej, u mnie są 2 biedronki , i maz pracuje w jednej, zona w drugiej (nie wszyscy) , mój chłopak pracuje w jednej ja w drugiej , i nie ma nic ze sie obijamy, chcą zwolnić to zwonią i już. Ale fajnie jest, jedna wielka rodzina :)
 
     
zozo

Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-11, 00:03   

W GDYNI JEST PODOBNIE
 
     
~asia75 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-13, 14:01   

U nas też są 2 biedronki i KS jest mąż i żona.A do pracy w biedronce to możesz ścieżkę wydeptać i tak nie będziesz przyjęt-a(y).Nawet ogłoszenia nie ma o naborze,a jak ci się uda jakimś niedopatrzeniem to po pewnym okresie i tak usuną zbędna osobę.Taką osobą byłam niestety ja ;( ,zatrudnili wtedy mnie i jeszcze jedną dziewczynę, jej nawet nie przedłużyli umowy po 3 m-cach okresu próbnego powód rozmawiała przez telefon na sali sprzedaży.A jak potem zauważyłam to praktycznie wszyscy nosili telefon przy sobie i rozmawiali,sms-owali i i jakoś ich nikt nie zwolnił.Grunt to plecy tak było jest i będzie
_________________
Asia
 
     
oszolom2


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-14, 21:37   

nie tylko u was w malopolsce to samo chyba z 5 osob bliska rodzinka pracuje razem i ukrywaja to wiec jak ?
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-14, 21:53   

U mnie rodziną są, ale pracują w osobnych biedronkach, nie razem.
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-14, 21:59   

Blondi86 napisał/a:
U mnie rodziną są, ale pracują w osobnych biedronkach, nie razem.


I tak powinno być, bo rodzina KS np nie mogła by mieć wolnego weeku, bo zaraz by było.. Przykładów by było więcej
  Ocena JMP: 6/10
     
nole

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-02-09, 15:25   

Pamiętam jak co niektórzy dzięki tatusiowi dostawali posadkę kierownika rejonu :) A z handlem detalicznym mieli tyle wspólnego, że robili zakupy w .... Tesco. Nie będę rzucał nazwiskami bo to fajni ludzie byli :) .
Ale cóż grunt to mieć tatusia który zna odpowiednich ludzi :)
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-03, 16:07   

Czy to normalne że osoba pracująca na 3/4 jakies 5 miesiecy dostaje cały etat bo jej narzeczony to KR innego rejonu i jej "załatwił" a osoby na 3/4 które pracują ponad rok i właśnie teraz miały dostać cały etat nie dostają bo rejon wręcz nakazał ze to ona ma właśnie dostać, a ta co powinna teraz, co była jej kolej , musi sobie poczekac, nie wiem moze kolejny rok. Przecież to jakas paranoja, czy taką sprawe warto zgłosić do BOP przeciez to totalny przekręt, załatwianie etatu całego przez znajomości, a zawsze szło po kolei, w zalezności w jakim terminie ktoś został przyjęty.
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-03, 17:51   

Tak, to normalne.
Nie, do BOP nie ma sensu tego zgłaszać.
Układy, układy,układy....
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-03, 18:01   

jan kowalski, tak to prawda, układy... ale ta dziewczyna nie bedzie miała juz ze mną miłej współpracy.... za takie cos
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-03, 18:04   

Myślisz, że dziewczyna zagrzeje długo w sklepie?
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-03, 18:40   

A niech będzie rejonowa byle by ze mną nie pracowała bo jej nie zniose
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2011-06-05, 17:12   

U nas KS i kasjer to rodzeństwo, ale dziewczyna ma przerąbane,robi za dwie,żeby tylko wstydu nie przynieś KS i udowodnić innym pracownikom,że mimo tego,że jest siostrą nie ma żadnych przywilejów,pracuje już długo,a tu nagle po zmianie dystrykta no i KR okazało się,że tak nie można :szczena: przecież nigdzie nic takiego nie ma napisane,skoro jest wszystko w porządku,sklep wysokoobrotowy,inwentury super to po co mieszać,ale coś mi się wydaje,że to tylko widzimisię dystrykta,na innych rejonach pracują małżeństwa,rodzeństwa i jest w porządku. Ja z koleżanką z pracy mamy takie same nazwisko i już się wypytywał czy to rodzina :szczena: masakra za chwilę będziemy przynosić swoje drzewa genealogiczne >:D szkoda,że nasz KR nie potrafi walczyć o nas tak jak poprzedni ;(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo