Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pijany klient
Autor Wiadomość
michał521

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-03-26, 11:11   pijany klient

witam , taka sytuacja: wulgarny klient, rzuca "mięsem" przy kasie, moje podejrzenie - pijany lub naćpany - wyglad przekrwione oczy, rozpiety rozporek, dziwne ruchy rąk, ogolnie miałem podejrzenie ze jest pijany i nie sprzedalem mu alkoholu , zrobil burde na kasie jakich malo, po wezwaniu ochrony (przyjechali po 15) jeden z ochroniarzy stwierdzil ze :mniej emocji" przy czym podkreslam ze klient mi publicznie grozil, wyzywal, i stwierdzil ze jest moim panem, kazal wzywac ochrone i policje a jak juz przyjada stwierdzil ze rozpier.....oli ich juz w drzwiach. ochroniarz stwierdzil ze klient to swoj chlopak ze jest niegrozny po czym porozmawial z nim i po prostu wypuscil, kierowniczce kazal cos siecmnic ze dal pouczenie a mnie wysmial, zglaszac to gdzies ze ochrona nie udielila pomocy? co z tym zrobic? prosze o podpowiedz

[ Dodano: 2015-03-26, 11:27 ]
witam , taka sytuacja: wulgarny klient, rzuca "mięsem" przy kasie, moje podejrzenie - pijany lub naćpany - wyglad przekrwione oczy, rozpiety rozporek, dziwne ruchy rąk, ogolnie miałem podejrzenie ze jest pijany i nie sprzedalem mu alkoholu , zrobil burde na kasie jakich malo, po wezwaniu ochrony (przyjechali po 15) jeden z ochroniarzy stwierdzil ze :mniej emocji" przy czym podkreslam ze klient mi publicznie grozil, wyzywal, i stwierdzil ze jest moim panem, kazal wzywac ochrone i policje a jak juz przyjada stwierdzil ze rozpier.....oli ich juz w drzwiach. ochroniarz stwierdzil ze klient to swoj chlopak ze jest niegrozny po czym porozmawial z nim i po prostu wypuscil, kierowniczce kazal cos siecmnic ze dal pouczenie a mnie wysmial, zglaszac to gdzies ze ochrona nie udielila pomocy? co z tym zrobic? prosze o podpowiedz
 
     
monaszek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-26, 11:30   

też miałam podobną sytuację ale u nas została wezwana policja Facet uciekł przed ich przyjazdem ale dzięki monitoringowi złapali go na mieście i jednego dnia dostał ok 1000 zł mandatów hehe
 
     
michał521

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Lut 2015
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-26, 11:35   

ale złożyc na ochrone ze skarem jakas skarge za zbagatelizowanie sytuacji i brak pomocy?
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-26, 17:06   

Na Twoim miejscu zgłosiłabym to do KR, ponieważ podobna sytuacja w przyszłości może zagrażać Waszemu bezpieczeństwu. OBOWIĄZKIEM ochroniarza jest zareagować na pogróżki, agresywnego klienta powinien spacyfikować i wezwać policję.
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 09:13   

jaka ochrona taka reakcja , nie wrzucam tu wszystkich do jednego worka ale jak jest wiemy wszyscy , zdarzają się "perełki"? w tym fachu ale szybko odchodzą bo warunki tej roboty do tego skłaniają ....
tak jak pisze kogata nie powinno to zostac zbagatelizowane
 
     
viki 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2013
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-29, 17:35   

Do mnie na zmiane też przyszło takich 2 kozaków, którzy ewidentnie byli podpici (mordy czerwone, troche języki im sie plątały) kasjerka powiedziała że im nie sprzeda bo są pod wpływem, oni oczywiście burząca i chcą rozmawiać z kierownikiem. Podeszłam grzecznie im powiedziałam że kasjerka ma takie prawo, a oni mi na to jak im to udowodnie że są pod wpływem, czy mam alkomat żeby to udowodnić?? A ja im na to że niestety nie mam, ale moge zadzwonić po policje tylko troche to potrwa i oni zbadają trzeźwość . Od razu zawinęli wrotki.

A jak sie ktoś burzy to ochrona wyprasza albo napadówka i go wynoszą :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo