Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TERROR KR MARIUSZ SZ. I KO WOJCIECH F.- Nowy Targ
Autor Wiadomość
aga193 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-24, 19:28   

jesteś pewna,że pracowałaś w biedronce? bo brzmi to jak piękna bajka a nie rzeczywistość
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-24, 22:31   

świeże konto i wszystko jasne, przecież trzeba sie wybielić w oczach ludu :D
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-26, 08:54   anna p

Ja też długo pracuję, ale szczerze to teraz jest coraz to gorzej u nas KR nie obraża nas wyzwiskami, ale ciągle jest za powolny czas kasowania a mamy 30 ale porównuje wyniki że inni mają 35 i jesteśmy zwolni, że na nasz dochód 2 kasjerów wystarczy. Często na przerwy nie ma czasu 5mim a co dopiero 15 . 3 kasjerów na promocję teraz przy świętach to kpina. Dawniej pracowało się w 3-5 osób przy połowie mniejszych utargów a teraz nawet skracają nam czas na sprzątanie sklepu więc nie jest tak cudownie jak dawno i powiem tyle trzeba się cieszyć że się ma taką robotę...Chciałbym widzieć na sklepie 3 KR w środy teraz przed świętami i niech robią to co my może wtedy by zrozumieli że 3 osoby to zamarło i walczyli by o 4 osobę bo wszystko to naszym zdrowiem i kosztem >:D
_________________
alan
 
     
sprawiedliwy494 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-26, 15:30   

a wracając do tematu wie ktoś czy wyciągnięto jakieś konsekwencje po tym artykule??
_________________
sprawiedliwość
  Ocena JMP: 3/10
     
#argen64


Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-28, 16:09   

anna_p napisał/a:
Każdy medal ma dwie strony. Nie jest trudno obrażać kogoś, pisać artykuły bez pokrycia. Ludzie chcą sensacji i wyolbrzymiają bądź kolorują rzeczywistość. Terror? Mówię stanowcze NIE! Jestem byłym pracownikiem "Biedronki". Bardzo mile wspominam ten okres. Moim przełożonym był Pan Mariusz Sz., który mi nigdy nie ubliżył ani nikogo w mojej obecności nie obraził. Często siedziałam na kasie nr 1 pomimo tego, że byłam najwolniejszym kasjerem, nigdy nie usłyszałam słowa krytyki z ust kierownika rejonu. Kiedy wchodził do sklepu, zawsze się witał z pracownikami. Pozwolę sobie przytoczyć sytuację z imprezy integracyjnej, na której miałam przyjemność być. Kierownicy rejonu zachowywali się z pełną klasą i kulturą. Byli Oni przykładem dla reszty . Dlatego nie wierzę że Pan Mariusz Sz. mógł się źle zachowywać. Impreza integracyjna jest po to, aby zacieśnić relację między współpracownikami. Zostałam poproszona przez harcerzy, żeby zapytać Pana Mariusza, czy możemy zorganizować zbiórki żywności w sklepach sieci "Biedronka". Kierownik rejonu w bardzo szybkim czasie odpowiedział na naszą prośbę. Pierwsza zbiórka była zorganizowana na dom dziecka na Ukrainie nad którym pieczę sprawuje polski ksiądz. Następne zbiórki były przekazane dla Fundacji Tatrzańskiej i Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny W Zakopanem, którym "Biedronka" pomaga cały czas. Czy ktoś, kto pomaga w realizacji takich rzeczy jak zbiórki, czy pomoc dla domów dziecka może być złą osobą? Może być złym przełożonym? Moim zdaniem, nie moglibyśmy tyle zdziałać z harcerzami, gdyby nie pomoc Pana Mariusza. Jestem pełna podziwu i uznania dla sklepów sieci "Biedronka", dla kierowników rejonów, dyrekcji. Dla mnie osąd bez pokrycia nie ma żadnej wartości. Czy wolno nam oczerniać ludzi? Czy sami jesteśmy tacy idealni? Dla mnie osobiście ktoś kto chce to pracuję a kto nie to odchodzi a nie oczernia kierowników i wszystkich naokoło. "Biedronka" liczy sobie pracowników nawet z dziesięcioletnim stażem pracy, jeżeli było aż tak źle , pracowali by nadal? Mam nadzieję że to nieporozumienie szybko się wyjaśni . Liczymy razem z harcerzami na dalszą współpracę z kierownikami rejonu.
Z wyrazami szacunku
Anna Pańszczyk


Czy kobieta użyłaby formy męskiej ???? Gdyby pisała to kobieta, to poprawnie powinno brzmieć to tak ........"Jestem byłą pracownicą"...Pozdrawiam
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-28, 16:26   

argen64, czepaisz się, ja też napisałabym że jestem byłym pracownikiem chociaż jestem kobietą :P , ale faktem jest że cały post anny_p zajeżdża ściemą
  Ocena JMP: 3/10
     
#argen64


Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-28, 18:02   

kogata napisał/a:
argen64, czepaisz się, ja też napisałabym że jestem byłym pracownikiem chociaż jestem kobietą :P , ale faktem jest że cały post anny_p zajeżdża ściemą


Jesteś pewna ???? :D
 
     
@kogata 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 357
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-28, 22:12   

zdecydowanie :P
  Ocena JMP: 3/10
     
yvon 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 7
1 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2015-04-12, 09:08   

Zwolniony.... :em29: :em29: :em29:
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-12, 09:33   

Serio ? :szczena: To jestem w szoku, że firma chociaż raz się przyłożyła do problemu. Po wysłaniu KR na urlop, myślałem, że to będzie zagrywka jak zwykle - sprawa ucichnie i wróci znowu do pracy. Ale musiał sobie niezle nagrabić skoro aż do tego doszło. Ciekawe co z K.O. ...
  Ocena JMP: 5/10
     
yvon 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-12, 09:42   

Podobno będzie przeniesiony na Wojnicz ale to nie pewne info
 
     
melodramat

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Sie 2013
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-17, 10:07   

nasi KR chcieliby abyśmy kasowali 40 produktów bo tak można tylko jak długo?niektótym po kilku latach pracy wysiada kręgosłup nadgarstki i kogo to obchodzi nikt nie interesuje się naszym zdrowiem.bez względu na to co to za KR to też ludzie i sumienie mają więc ludzkie odruchy w stronę pracowników mile widziane.ludzie są wyczerpani fizycznie i psychicznie,u nas już kilka L4 od psychologa!!!Jak długo będzie trwał ten terror??? :klotnia:
 
     
#Helmut

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-17, 16:12   

melodramat napisał/a:
Jak długo będzie trwał ten terror???

Tak długo jak będziemy siedzieć cicho i znosić wszystko.
 
     
@4ever 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lis 2013
Posty: 340
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-17, 19:54   

Święte słowa! Nic Dodać, nic ująć :em29:
 
     
yvon 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-04-21, 17:30   

:szczena: P.F ZWOLNIONY :em29:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo