Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Niesprawiedliwe traktowanie
Autor Wiadomość
piegusek
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-04, 17:18   Niesprawiedliwe traktowanie

Chciałbym znać opinie Waszą na temat który opisze.Jest nas na zmianie 50 osób którzy wykonują tą samą prace.Od pewnego czasu około 10 osób jest angażowana do innej pracy na tym samym magazynie ale pracują na inne godziny i robią inna pracę niż dotychczas.Może nie ma tu nic dziwnego ale tą pracę wykonują jedne i te same osoby po kilka razy.Mam pytanie czy pracodawca jeśli ma potrzebe przeniesienia na inny dział to może korzystać z jednych i tych samych osób czy powinien korzystać ze wszystkich osób które ma do dyspozycji czyli tych 50.To pytanie kieruje głównie do pracowników centrum.
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
Wysłany: 2015-03-04, 17:26   

Ja pracownik sklepu mowie ze u nas np jedne i te same osoby robią warzywniak
I nie ma w tym nic dziwnego robią to dobrze bez wtopy wiec są odelegowane do tej roboty
  Ocena JMP: 5/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2015-03-04, 19:37   

piegusek, pracodawca sam decyduje kiedy ,kogo i gdzie deleguje i jest to jego prawo i wybór :) widocznie nie zasłużyłeś :P Nawet na jednej zmianie nie wszyscy wykonują tą samą pracę więc w czym problem ??
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
piegusek
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-04, 19:47   

O własnie czekałem na Twoją opinie kluq.Chodzi mi o to że np.Kowalski jest oddelegowany 3 razy w ciągu 2 miesięcy a "Nowak" ani razu.Tu nie chodzi kto zasłużył tu chodzi o to że właśnie tak nie chcemy,bo ta praca jest gorsza niż inna.Pracuje na sekcji przyjęć od 6 do 14.15 tak jak 50 osób na mojej zmianie.Kiedy kończe prace dostaje telefon że jutro mam przyjść na 12 wozić calaki kompletacyjne.Oczywiście zgadzam się tylko dlaczego w następnym tygodniu znowu ja mam tak przyjść a nie "Nowak".Wydaje mi się że dla równego traktowania powinna być zmiana ludzi
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2015-03-05, 13:12   

U nas do wożenia calaków są zatrudnione dziewczyny i oddelegowani Ci z kompletacji u których kręgosłup nie wytrzymał albo w danym dniu gorzej się czują ,nie przesuwa się pracowników z innych działów. Może Wasza kompletacja się nie wyrabia i stąd takie posunięcia ale jeśli czujecie się traktowani nie równo to nie ma innej drogi jak się odezwać. Tylko rozmowa może rozwiązać ten problem ,gdyby takie przesunięcia powodowały spadek moich zarobków oraz dezorganizacje życia rodzinnego nie zgodziłbym się na takie coś. Jak nanoszona jest zmiana w grafiku w takiej sytuacji ,tez z marszu i Ty się pod tym podpisujesz ??
Po pierwszym poście myślałem ,że chodzi o rotację kompletującyh między magazynami a nie o mieszanie między działami.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
piegusek
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-05, 20:46   

No właśnie się nie zgadzam i nie podpisuje pod tym,poszedłem dziś do kierownika i mu powiedziałem co myśle.Odpowiedział mi że nie chce zwalniać ludzi z przyjęć i dlatego przesuwa na calaki,bo ludzie z calaków chodzą na zaległe urlopy a nas jest dużo na przyjęciach i dyro naciska na zwolnienia a nasz kierowniczek nie chce zwalniać.tak mi powiedział a ile w tym prawdy to pieron wie
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
Wysłany: 2015-03-06, 14:41   

To niech poprzesuwa jakieś osoby na stałe na inne działy ,bo takimi zabiegami i tak na długo nie da się grać na zwłokę. U nas ciągle przyjmują a u Was jest za dużo toż to szok :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo