Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Za tydzień zaczynam-pomóżcie
Autor Wiadomość
Fantasmagorie 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Sie 2015
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-19, 21:26   

haha staram się jak mogę, poza tym długo byłam bez pracy dlatego tym bardziej będę ją sobie szanować , kiedyś pracowałam w szpitalu na oddziale neurologicznym , tam dopiero widziałam co to ciężka praca i presja z góry także myślę że pod tym względem jestem w miarę przygotowana :P
_________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam."
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-19, 21:37   

Ja myślę że jak jesteś nowa i nie "ugrzęzłaś" na jedynce to są z Ciebie naprawdę zadowoleni. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Fantasmagorie 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Sie 2015
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-19, 21:49   

serio tak myślisz ? kurcze chyba się zarumienię :rotfl: ale tak serio to kto ich tam do końca wie ;)
_________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam."
 
     
@żuczek1 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Maj 2015
Posty: 297
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-20, 11:22   

Przychylam się do zdania Hell :) każdy nowy z reguły odsiaduje swoje na jedynce więc jeśli Ciebie na sklep wysyłają tzn że doceniają Twój zapał do pracy :D powodzenia i wytrwałości życzę :)
 
     
Fantasmagorie 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Sie 2015
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-20, 13:04   

haha dzięki , tak łatwo się mnie z biedronki nie pozbędą :lol:

[ Dodano: 2015-08-20, 21:42 ]
a mam jeszcze takie pytanie, bo jakoś od kilku godzin przeglądam forum i jeszcze konkretnej odpowiedzi nie znalazłam :komp: bo jestem przyjęta na te 3/4 etatu , grafik mam tak ułożony że chodzę od poniedziałku do piątku od 4 do 6 godzin czasem zdarzy się jakiś dzień na 8 godzin normalnie, za to mam weekendy wole i moje pytanie jest takie , gdzie mogę sprawdzić ile godzin jest do przepracowania w danym okresie rozliczeniowym ? jeśli gdzieś jest taki temat to z góry przepraszam :bubum:
_________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam."
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-20, 23:27   

w internecie znajdziesz wszystko , w tym okresie jest 65 dni a w następnym 63 i chyba wiesz co dalej z tym zrobić ;)
 
     
Fantasmagorie 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Sie 2015
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-21, 07:51   

Dziękuję za pomoc :o-panie:

[ Dodano: 2015-08-23, 18:56 ]
a mam jeszcze takie pytanie, bo jak mnie przyjmowali do pracy to pani kierownik poinformowała mnie że jesli nie będę na l-4 w danym miesiącu to dostanę 150 zł premii :eee: ale jakoś mi się w to nie chce wierzyć, ktoś mnie może uświadomić w tym temacie ?
_________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam."
 
     
~Sysia03

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-19, 11:31   

Mam pytanie, na zakończenie szkolenia nowego kasjera przewidziany jest test z wiedzy operacyjnej, moze ktos miał i podpowie jak wygląda i jakie pytania bo koleżanka zaczyna, a na moim sklepie nie ma żadnych świerzaczków, żeby podpytać
 
     
Mariano

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 356
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-09-19, 15:42   

Rok temu miałem pytania typu "ile możesz mieć w kasetce", "co to fifo" itd, podstawy z podręcznika. Forma ustna.
 
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-19, 17:10   

Heh, współczuje autorowi, że przyjmuje się w czasie kiedy wprowadzane na sklepie są tak kuriozalne zmiany, ale w sumie kiedy było dobrze... krzyżyk na drogę
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-09-19, 18:40   

Dla kogoś, kto przyjmuje się w tym momencie to nie są żadne zmiany, tylko warunki pracy, które na dzień dobry musi zaakceptować, więc nie doznaje takiego szoku, jak doświadczeni juz pracownicy.
 
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-19, 18:59   

Nie wiem jak u was, ale u nas jeszcze się te zmiany nie zaczęły, także ja jako doświadczony pracownik, wiem na jakie zagrywki stać firmę, a pracownik, który załóżmy rozpocznie prace tydzień, dwa przed zmianami, nie wie do czego firma jest zdolna ani co go czeka, także nie wiem, czy mu współczuć czy płakać ;(, a o zmianach mówię z naszej perspektywy, a nie z nowo przyjmujących się.
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
@Antrykota 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Sie 2015
Posty: 126
Skąd: 3city
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-20, 02:21   

Ale nowemu pracownikowi latwiej jest odejsc szybciutko, jesli praca mu nie bedzie odpowiadac. Nie "zasiedzial" sie w pracy, nie ma jeszcze tej przyjemnej otoczki ze pracuje w miejscu ktore zna. Latwiej mu stwierdzic "ewww, to chore, a Lidl i Netto w okolicy tez szukaja pracownikow przeciez" ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
~Sysia03

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 35
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-23, 18:04   

Mariano napisał/a:
Rok temu miałem pytania typu "ile możesz mieć w kasetce", "co to fifo" itd, podstawy z podręcznika. Forma ustna.


Dziękuję, gdyby ktoś coś więcej wiedział to proszę dać znać :)
 
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-23, 21:36   

żuczek1 napisał/a:
Przychylam się do zdania Hell :) każdy nowy z reguły odsiaduje swoje na jedynce więc jeśli Ciebie na sklep wysyłają tzn że doceniają Twój zapał do pracy :D powodzenia i wytrwałości życzę :)

a ja do życzeń chciałem dołożyć wysokich wypłat no i żeby od tego tyrania garb ci za szybko nie wyszedł co byś się zdążył z tej "kasy" nacieszyć..., a tak na poważnie to pamiętaj, nie przedkładaj nigdy zadowolenia przełożonych nad swoje siły, bo to się zawsze marnie kończy, pozdrawiam i wytrwałości życzę.
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo