Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Związek Zawodowy w JMP
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

  Wysłany: 2015-02-04, 01:41   Nowy Związek Zawodowy w JMP

Słyszałem ze powstaje jakiś Nowy Związek....
Ostatnio zmieniony przez 2015-02-05, 12:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
~Libeerty

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 05 Lut 2015
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 09:44   

Witam serdecznie. Odnośnie pytania powyżej potwierdzam. Nowa organizacja związkowa przechodzi ostatni etap rejestracji w jednej z większych central związkowych. Skupiamy ludzi o doświadczeniu związkowym którzy chcą nadać nową jakość w podejściu do spraw pracowniczych. Zrzeszamy dwa regiony Polski i zamierzamy sukcesywnie rozszerzać działalność.
Wracając do tematu egzaminów dla pracowników sklepów odniosę się gdy zostaną podane procedury i wytyczne oraz pojawi się oficjalny komunikat na sklepach.
_________________
Czas na zmiany. Najpierw człowiek...............
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 09:48   

coś nowego ? zapraszamy do założenia nowego tematu na forum :) ja jestem ciekawa jak to się dalej potoczy :)
 
     
~Libeerty

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 05 Lut 2015
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 10:42   

marta1 napisał/a:
coś nowego ? zapraszamy do założenia nowego tematu na forum :) ja jestem ciekawa jak to się dalej potoczy :)


Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie. Po zakończeniu rejestracji oraz złożeniu informacji do działu relacji pracowniczych w JMP S.A. o rozpoczętej działalności zamierzamy zwrócić się do administratora tego forum ,Pana Bartosza z prośbą o wydzielenie działu podobnego do działu NSZZ "Solidarność". Liczymy na dobrą wolę i na możliwości techniczne serwera.
Pracujemy też intensywnie nad stroną nowej organizacji.
Jak każda nowa organizacja zaczynamy w ograniczonej liczbie osób , natomiast myślę że ilość osób pozwala stwierdzić że pod względem liczebności będziemy trzecią organizacją w strukturach JMP S.A.
Stawiamy na jakość, pracę u podstaw i skupieniu się przede wszystkim na problemach pracowniczych. Ze względów formalnych oraz bezpieczeństwa założycieli organizacji do dnia uzyskania pełni legalizacji nie przedstawiamy składu zarządu. Odnośnie samego słowa "zarząd" jest on tylko wymagany w strukturach organizacyjnych ,sami wolimy określenie "reprezentanci" , gdyż reprezentujemy i służymy. I to jest główna idea -służba wobec pracowników i członków związku.
_________________
Czas na zmiany. Najpierw człowiek...............
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 10:47   

ja życzę powodzenia i oby ta nowa organizacja była nowym "motorem" zmian pozytywnych w JMP :)
 
     
~Libeerty

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 05 Lut 2015
Posty: 25
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 11:31   

Witam serdecznie. Odnośnie pytania powyżej potwierdzam. Nowa organizacja związkowa przechodzi ostatni etap rejestracji w jednej z większych central związkowych. Skupiamy ludzi o doświadczeniu związkowym którzy chcą nadać nową jakość w podejściu do spraw pracowniczych. Zrzeszamy dwa regiony Polski i zamierzamy sukcesywnie rozszerzać działalność.
Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie. Po zakończeniu rejestracji oraz złożeniu informacji do działu relacji pracowniczych w JMP S.A. o rozpoczętej działalności zamierzamy zwrócić się do administratora tego forum ,Pana Bartosza z prośbą o wydzielenie działu podobnego do działu NSZZ "Solidarność". Liczymy na dobrą wolę i na możliwości techniczne serwera.
Pracujemy też intensywnie nad stroną nowej organizacji.
Jak każda nowa organizacja zaczynamy w ograniczonej liczbie osób , natomiast myślę że ilość osób pozwala stwierdzić że pod względem liczebności będziemy trzecią organizacją w strukturach JMP S.A.
Stawiamy na jakość, pracę u podstaw i skupieniu się przede wszystkim na problemach pracowniczych. Ze względów formalnych oraz bezpieczeństwa założycieli organizacji do dnia uzyskania pełni legalizacji nie przedstawiamy składu zarządu. Odnośnie samego słowa "zarząd" jest on tylko wymagany w strukturach organizacyjnych ,sami wolimy określenie "reprezentanci" , gdyż reprezentujemy i służymy. I to jest główna idea -służba wobec pracowników i członków związku.
_________________
Czas na zmiany. Najpierw człowiek...............
  Ocena JMP: 6/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 11:41   

Mam nadzieję ,że to naprawdę będzie nowy związek walczacy o ludzi a nie "stary-nowy związek" powstały ze zbuntowanych byłych związkowców Solidarności i walczący z nią.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 11:46   

kluq, pożyjemy zobaczymy, ważna będzie idea i konsekwencja w działaniu :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 11:49   

Dokładnie , jak się postarają mają duże szanse porwać ludzi ,bo poprzedników większość ma już serdecznie dość.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 16:35   

Brzmi ciekawi i z nadzieją. Ale wszystko czas pokaże. Jestem za.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
#boczek_83 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 92
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 16:42   

Gorzej raczej już nie będzie. Mam nadzieje że wreszcie powstanie organizacja która pokarze pazur w obronie człowieka a nie interesów firmy :em29:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 16:45   

ostatnie poczynania troche zraziły ludzi do związków może te "nowe" odbudują wizerunek "związkowca"
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 16:48   

Może gdyby znalazł się taki Wałęsa naszych czasów to ludzie by za nim poszli. Taki przywódca co powie za mną a nie naprzód.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 17:00   

oczy słońc napisał/a:
Może gdyby znalazł się taki Wałęsa naszych czasów to ludzie by za nim poszli. Taki przywódca co powie za mną a nie naprzód.


to są zupełnie inne czasy, i nawet jakby się znalazł taki Wałęsa to od razu byłaby opozycja hamująca proces wydarzeń. Nasz naród tak ma, skaczemy sobie sami na wzajem do gardeł. Interesuje nas jak napchać nasze kieszenie a nie pomóc innym.

Libeerty napisał/a:
Jak każda nowa organizacja zaczynamy w ograniczonej liczbie osób , natomiast myślę że ilość osób pozwala stwierdzić że pod względem liczebności będziemy trzecią organizacją w strukturach JMP S.A

szczerze to nie wiem jak mam to rozumieć? czy to będzie trzeci związek zawodowy w firmie? (sory ale nie jestem w temacie czy działa jakiś związek zawodowy i ile ich jest)
bo jeśli celem jest osiągnięcie czegoś to wypadałoby mieć jeden mocny związek a nie trzy. I klasyfikować się jako trzecia siłą. jak zwykle zalatuje polityka. Jeśli czegoś nie rozumiem, proszę o uświadomienie mnie.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-05, 17:03   

musisz poczytac więcej na forum :) jest więcej o naszych związkach ....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo