Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd w góry
Autor Wiadomość
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-06, 00:43   Wyjazd w góry

Planuje wybrać się ze swoją dziewczyną w góry, w lutym między 15 a 20. Niestety żadnego noclegu wcześniej nie rezerwowałem, nadal nie mam upatrzonego miasta chociaż słyszałem od kilku osób, że do Karpacza warto pojechać bo jest tanio i ładnie. Czy ktoś ma może jakieś sprawdzone(wolne) namiary na jakiś nocleg 2osobowy? Jakie miasto polecacie?
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
back2groove 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-06, 00:56   

w tym czasie wyjazdu nie planuje. raz to dla mnie zbyt odlegly termin zeby juz cos planowac, a dwa to u mnie wyjazdy sa na ogol spontaniczne :-P
ale za to kilka dni temu dopiero co wrocilem z gor :-D pewnie wybiore sie gdzies jeszcze na dluzej lub krocej ale poki co nie mam pojecia gdzie i kiedy 8-)
ja bylem w zakopcu wiec nie orientuje sie jak moze byc z noclegiem w karpaczu, ale wydaje mi sie ze jesli teraz troche podzwonisz to spokojnie cos znajdziesz. najgorzej znalezc cos na sylwestra i swieta :!:
jesli chodzi o stoki to zawsze najlepiej jezdzilo mi sie w szczyrku :mrgreen:
_________________
The voices in my head tell me to stay home and clean my guns..
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-01-06, 01:12   

Hmm ja bym ocenił całe swoje życie jako jeden wielki spontan :mrgreen:
Począwszy od szkoły ponad gimnazjalnej a skończywszy na obecnej pracy :-)
A z tymi górami to też tak spontanicznie wyszło - siedząc na kasie 3h z rzędu przyszło mi do głowy, że jeszcze nigdy w górach nie byłem i chce pojechać - i ot całe planowanie nad wyjazdem^^ z tego co się orientuje to wolne pokoje w górach załatwia się pół roku wcześniej w wakacje aby na pewno mieć zarezerwowane, wiem bo mam w pracy kilka osób co mi nagadały trochę, że teraz już raczej nic wolnego nie znajdę i że szybko się obudziłem :-P Będe dzwonił jeszcze w tym tygodniu tylko tel. doładuje. Ogólnie to koniecznie chce pojeździć na snowboardzie! słyszałem że szybko można się nauczyć jezdzić i jest fajna frajda. 8-)
O Zakopanym słyszałem, że strasznie drogo tam i nie tak pięknie więc wolałbym tego miasta jednak unikać.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
back2groove 

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-01-06, 16:48   

Bartosz napisał/a:
z tego co się orientuje to wolne pokoje w górach załatwia się pół roku wcześniej w wakacje aby na pewno mieć zarezerwowane, wiem bo mam w pracy kilka osób co mi nagadały trochę, że teraz już raczej nic wolnego nie znajdę i że szybko się obudziłem :-P


kazdy ma swoja wersje.. jak podzwonisz to sie przekonasz
_________________
The voices in my head tell me to stay home and clean my guns..
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-02-18, 22:02   

Odświeżam temat.
Co do wynajęcia noclegu, to całkowite zero problemów ;]
Właśnie parę godzin temu wróciłem ze Szklarskiej Poręby, można tam jechać nawet bez rezerwacji noclegu bo na miejscu jest pełno ogłoszeń w standardowej cenie ~50zł.
Co do samego miasta to jest ładne i już teraz wiem na pewno, że za rok, albo jeszcze i w tym roku pojadę tam znowu. Jest kilka stoków w tym jeden dla początkujących (dzieci) na nim się uczyłem :P i powiem wam szczerze, że narty są super !! :yeah:
Chociaż pierwsze wrażenie po założeniu nart na nogi trochę mnie przeraziło, bo nie umiałem poruszyć się na śniegu w przód czy w tył. Pierwszy zjazd zaczął się jazdą na kucaka a skończył się w krzakach -.-
Ogólnie co do samego miasta to full wypas, szkoda, że wyłudziłem tylko 3dni wolne i już jutro do pracy bo z chęcią zostałbym tam jeszcze ze 2dni :D

Ps. jest tam sklep Netto... - w życiu większego syfu w żadnym sklepie nie widziałem... żałuje, że nie zrobiłem zdjęć bo bym zamieścił tu na forum.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo