Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nadeszły czasy zwolnień
Autor Wiadomość
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-18, 15:07   

Można by się tak argumentami przerzucać, bo i kasjerzy maja swoje racje i kierownictwo ma swoje racje. Znajomość kodów i egzaminy są dla waszego kasjerskiego dobra, bo i usprawnia prace na kasie i nie ma kolejek po chłodnie, btw nikt nie każe uczyć Ci się ich w domu, jedni zapamiętają po użyciu danego kodu a inni potrzebują się pouczyć dłużej. Biedronka to nie jedyna firma w której są rotacje pracowników, a prawda jest taka ze zostają najlepsi.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-18, 17:59   

Powinien znać KR kody bo jeśli wymaga to powinien wiedzieć czego!!! (a dlaczego na remanentach są potrzebni i nie znają warzywniaka jaki wstyd!!!!!!) Pracuję kilka lat i wiem jak to powinno wyglądać odbiera się towar jest etykieta nowa np na jabłka to koniecznie podać wszystkim kod i po sprawie ale jak lepiej robić egzaminy to dalej będzie błędna sprzedaż!.I na nic nauka koleżanek
_________________
alan
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-18, 18:11   

Nie czepiajmy sie tutaj egzaminu z kodów bo to akurat jest pikuś , alan skoro pracujesz już kilka lat to pewnie nie masz problemu z kodami :)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-18, 18:15   

alan12 napisał/a:
Powinien znać KR kody bo jeśli wymaga to powinien wiedzieć czego!!!
Haha Ty jesteś kasjerem, kody to twoja działka, za to Ci płacą. KR ma gdzieś kody, on nie musi ich umieć i nie są mu do niczego potrzebne, to jest w Twoim zakresie obowiązków. Zamiast pouczać i rozliczać przełożonych, zacznij skupiać się na swojej pracy. A jak zawalasz egzaminy z kodów, to też Twoja wina, widocznie za małą uwagę przykłądasz do jednej z najważniejszych kwestii swojego stanowiska i to dopiero wstyd. Dziwnym trafem zawsze to właśnie kasjer ma najwięcej uwag i "dobrych rad" dla wszystkich powyżej jego stanowiska. Dziwne, że tak się marnuje na tej kasie...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-18, 19:53   

realistka napisał/a:
marta1, Tak, potoczyło się, 9 osób z rejonu do zwolnienia,KS miał wybrać kogo,ale jak zaznaczyłam później to tylko nie przedłużone zostały umowy, po prostu zostały wyeliminowane najsłabsze ogniwa, ale w zamian nikogo nie dostaniemy na ich miejsca,czyli taka redukcja etatów, KR ostrzegla nas,że będą większe wymagania,częstsze upomnienia i nagany,podała nam to jakiego % ma zejść dany sklep z PL...damy radę...
czyli panika trochę na wyrost :) odkąd pamiętam to zawsze z początkiem roku podkręcają śrubę i nie przedłużają umów a później powoli wszystko wraca do normy ...
 
     
Michalina1972

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 04 Gru 2014
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-18, 20:09   

Na sklepach nie ma co panikować, bo zwolnienia odbędą sie poprzez nieprzedłużanie umów. Prawdziwe zwolnienia to będą w centrali i w operacji. Będą to pewnie zwolnienia grupowe, tak więc musi wczesniej być przekazana informacja do urzędu pracy. Tam sie pewnie będzie można dowiedzieć...
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-18, 20:30   

No i niby w ciągu pozostałych 2 tygodni, mamy się dowiedzieć co się będzie działo w firmie ... Czekamy więc .^.
  Ocena JMP: 5/10
     
iwona0811 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Gru 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2015-01-18, 20:50   

ludzie piszecie ze KS nie siedzi na kasie to nie prawda nasza KS siedzi i kody zna >:D ale jak KR pyta to powinna wiedziec
 
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-19, 09:44   

U nas siedzą KS na kasie ale kodów nie znają, ale to nic tylko chodzi o to że pozwalniali nam ludzi kolejki na h.... tajemniczy przyjdzie i nie będzie musiał zmyślać, że bałagan na sklepie, warzywniak do bani tylko kolejki na pewno zauważy z daleka!!! Kody stare i z pieczywa to ja mam w jednym palcu tylko poco mamy tracić czas na te głupoty a ludzie stoją w kolejkach kartony fruwają sklep się sam nie posprząta i towar nie rozłoży się sam 3 osoby na sklep to skandal na naszej firmy gdzie w mniejszych sklepach pracują od 5-7 osób przy mniejszych obrotach i małych sklepach do sprzątania.
_________________
alan
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-19, 14:17   

Michalina1972 napisał/a:
Na sklepach nie ma co panikować, bo zwolnienia odbędą sie poprzez nieprzedłużanie umów. Prawdziwe zwolnienia to będą w centrali i w operacji. Będą to pewnie zwolnienia grupowe, tak więc musi wczesniej być przekazana informacja do urzędu pracy. Tam sie pewnie będzie można dowiedzieć...
a ja myślę że skoro jest nas mało na sklepach , bo jest nas mało prawda? to nie powinni nikogo zwalniać tylko dawać tą siłę roboczą do nas :) i niech się kręci dalej ten cyrk :D
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
5 UP 2 DOWN
Wysłany: 2015-01-19, 16:16   

Cytat:
Kody stare i z pieczywa to ja mam w jednym palcu tylko poco mamy tracić czas na te głupoty a ludzie stoją w kolejkach


powiem Ci tak zaczynasz troche p......, skoro pracujesz kilka lat to doskonale wiesz po co jest znajomość kodów, a jeśli nie wiesz to Cię uświadomie, po to by ludzie nie stali w kolejkach i była szybka obsługa. idąc Twoim tokiem myślenia postuluje by kasjerzy układali bilans kwartalny, grafik, załatwiali łączenia, przerzuty, przyjmowali dostawę i jednocześnie ją rozkładali, robili zamówienie, tłumaczyli się przed rejonem ze zbyt wysokich strat. a wtedy my kierownicy zmian będziemy się uczyć kodów i siadać tylko na kasie. amen.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-19, 16:59   

... wszystko przez te kody :D za dużo ich jest i miesza się co niektórym w głowach :P
 
     
sędzia kalosz

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Paź 2014
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-19, 23:07   

fryndzel napisał/a:
po co KR ma znac kody? On przecież nie jest kasjerem. Nam nikt nie karze znać jego zakresu wiedzy.


[ Dodano: 2015-01-19, 23:12 ]
brodacz1989 napisał/a:
Cytat:
Kody stare i z pieczywa to ja mam w jednym palcu tylko poco mamy tracić czas na te głupoty a ludzie stoją w kolejkach


powiem Ci tak zaczynasz troche p......, skoro pracujesz kilka lat to doskonale wiesz po co jest znajomość kodów, a jeśli nie wiesz to Cię uświadomie, po to by ludzie nie stali w kolejkach i była szybka obsługa. idąc Twoim tokiem myślenia postuluje by kasjerzy układali bilans kwartalny, grafik, załatwiali łączenia, przerzuty, przyjmowali dostawę i jednocześnie ją rozkładali, robili zamówienie, tłumaczyli się przed rejonem ze zbyt wysokich strat. a wtedy my kierownicy zmian będziemy się uczyć kodów i siadać tylko na kasie. amen.
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-19, 23:27   

kłócicie się przepychacie , a i tak od razu wszystkich nie wywalą już rynek pracy weryfikuje , ze jest dużo mniej chętnych do pracy w markecie ludzie zaczynają przecierać oczka ,że za takie pieniążki nie dadzą się wykorzystywać i w końcu na pracownika monopol dyskontom i marketom się skończy i nie ma co panikować kto chce bedzie pracował nie tu to gdzieś indziej .... Powodzenia
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
~KapitanSTS 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-20, 06:47   

Niestety ale czasami na siłę szukają osób do zwolnienia, których nawet nie mają powodu zwalniać a innych co robią straty biedronce zostawiają. Jak to wogóle możliwe że jeden pracownik kradł w jednym sklepie, a po przeniesiu został kierownikiem sklepu? Ja słyszałem że tylko dlatego że jest przyjacielem kierownika rejonu. Powinna się skończyć prywata w tej sieciówce.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo