Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nadeszły czasy zwolnień
Autor Wiadomość
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 12:26   

marta1, plebs czyli my na sklepach a szlachta czyli od KR wzwyż, nasza to nas traktuje jak śmieci...KS tak pomiata jak my mopem :bu:
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 15:44   

do mnie KR przyjujee trzy osoby, do tego w sasiedztwie otwiera się biedronka :D nie ma co pamikować;p
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~myszka2128 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 18:49   

Nie ma co panikować???
To przeczytaj sobie dokładnie raport tygodniowy co przyszedł wczoraj ale tak dokładnie.....
Pracuje w sklepie na którym KS wydziera sie na wszystkich do tego rzuca przekleństwami obelgami przy klientach na sali sprzedaży jedzie po nazwiskach itd.....I jakoś jej JESZCZE nie zwolnili....
Nie przestrzega procedur a jak przyjdzie co do czego to wszystko zwala na zastępców....
Odgórne polecenia coraz bardziej wymagające...A na sklepie gdzie idą 4 kasy non stop z 1 kasjerem który ci został do dyspozycji dużo nie zdziałasz...
Najwyższy czas chyba nadszedł na poszukanie innej pracy bo większość z nas wyląduje u psychiatry....
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 19:00   

to co w tym raporcie jest, wybacz ale będąc na urlopie ciężko mi jest go przeczytać;]
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~myszka2128 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 19:07   

Nowe zasady kontroli czyli audytu nie będzie rekontrol l wszystkie są wstrzymane....
W zależności od wyniku sklepu będą przeprowadzać audyty częściej więc tak jak wyżej napisałam jaki jest problem u mnie pewnie będzie co trzy miesiące....Aż wszystkich pozwalniają....Masakra ;(
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 19:14   

po co tyle paniki, trzeba brać się w garść i przyłożyć do sprawdzania dat, odpowiedniego przestrzegania zasad obrotu gotówki i bhp i nie będzie problemu, kontrole były są i będą, to żadna nowość i albo weźmiemy to na klatę albo najlepiej od razu zejść z pokładu i mieć to wszystko w dupie
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~myszka2128 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 19:19   

Dzięki dodałeś mi trochę otuchy... :yeah:
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 19:20   

myszka2128 napisał/a:
Nowe zasady kontroli czyli audytu nie będzie rekontrol l wszystkie są wstrzymane....
W zależności od wyniku sklepu będą przeprowadzać audyty częściej więc tak jak wyżej napisałam jaki jest problem u mnie pewnie będzie co trzy miesiące....Aż wszystkich pozwalniają....Masakra ;(


zapomniałem spytać jesteś kasjerem czy zastępcą?
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 19:42   

brodacz1989, Popieram, innego wyjścia nie ma .^.
 
     
@Zed


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 219
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 19:58   

woles napisał/a:
U nas jeszcze nie było info o zwolnieniach,ale mam paru na uwadze,których trzeba się pozbyć.To co czasami się dzieje na sklepach to masakra Zwłaszcza jak dziewczyna pracuje miesiąc czasu i już w pierwszym weekend UŻ masakra

A może po prostu musiała z tego skorzystać bo sytuacja wymagała? Chora mentalność biedronek, praca>życie.
 
     
~Natalia76 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2014
Posty: 53
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-16, 22:46   

myszka2128 napisał/a:
Pracuje w sklepie na którym KS wydziera sie na wszystkich do tego rzuca przekleństwami obelgami przy klientach na sali sprzedaży jedzie po nazwiskach itd.....I jakoś jej JESZCZE nie zwolnili....

No to dziwne .^. Może trzeba anonimowo zglosić do osób czy organów które się tym problemem zajmą -.- Dla mnie taka kierowniczka nie powinna pracować w tym sklepie
  Ocena JMP: 6/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-17, 10:47   

realistka ciekawa jestem czy to o czym pisałas potoczyło się dalej . U nas na rejonie a nawet na okręgu cisza i spokój...
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-18, 12:47   

marta1, Tak, potoczyło się, 9 osób z rejonu do zwolnienia,KS miał wybrać kogo,ale jak zaznaczyłam później to tylko nie przedłużone zostały umowy, po prostu zostały wyeliminowane najsłabsze ogniwa, ale w zamian nikogo nie dostaniemy na ich miejsca,czyli taka redukcja etatów, KR ostrzegla nas,że będą większe wymagania,częstsze upomnienia i nagany,podała nam to jakiego % ma zejść dany sklep z PL...damy radę...
 
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-18, 14:38   

Zwolnienia są i zawsze będą, ale teraz ciężko o dobrego pracownika nikt nie chce dawać się poniewierać. U nas zwalniają i coraz nas mniej i zawsze nas jest za dużo robimy po 3 niedziele bo jest nas mało, pożyczamy pracowników jak ktoś się urlopuje lub ma ZL. Coraz to mniej czasu na sprzątanie i promocję . KR tak wymyśla, że już mamy go dosyć, nie wspomnę o czasu kasowania i o testach z kodów i innych procedur co wymagają żebyśmy się uczyli. Co ja mam po robocie uczyć się kodów które tylko raz w roku są potrzebne lub bardzo rzadko się sprzedają -tego nie mamy w umowie i nikt za nadgodziny za naukę nie płaci. KR i KS nie znają kodów a od nas wymagają niech sami się uczą!!! Po co mamy podajniki!!! po co mamy na owocach kody naklejone. Po co mamy KS!!!! To oni powinni sprawdzać jak mamy sprzedawać o/w jeśli kody są inne mają obowiązek nam powiedzieć po dostawie a nie po jakimś czasie jak robią remanent warzywniaka...Nagany, upomnienia i wpisy to u nas norma... ale my się nie przejmujemy tylko robimy z dnia na dzień bo kto wie ile będziemy robić
_________________
alan
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-18, 15:03   

po co KR ma znac kody? On przecież nie jest kasjerem. Nam nikt nie karze znać jego zakresu wiedzy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo