Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nadeszły czasy zwolnień
Autor Wiadomość
#aneta8702 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-01, 11:06   

u mnie w miescie nie przedluzyli rejonowej umowy, wiec chyba prawda z tymi zwolnieniami
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-01, 12:29   

Przecież było oficjalne info o zwolnieniach więc machina ruszyła ...firma zaczyna zmiany od tego .
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-01, 17:00   

Chociaż raz nie od szarakow :P
  Ocena JMP: 5/10
     
#Katarina09

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 104
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-03-01, 23:06   

zaczeli nie od szaraków ale ciekawe mogą zakończyć na szarakach ;(
 
     
~oliwietta

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-05, 01:29   

Zwolnienia sa i to w absurdalnej formie kierownicy sklepów lecą za brak cen,niezrealizowane zamowienia z dc czy pl jedni za przestrzeganie preferencji inni za ich brak,i sa to ludzie ze stażem powyżej 10lat do tej pory chwaleni a tu nagle nagana za nagana w ciagu miesiaca i wypad jestem na slasku tu codziennie slyszy sie ze gdzies kogos wywalili z kierownikow przypadek-niesadze wiec uwazajcie
 
     
król Julian 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Wrz 2014
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-05, 09:32   

Niestety to prawda zwalniają jak leci i zaczynają od kadry zarządzającej Siedzę na zl i jak jestem na sklepie i widzę co się dzieje to nie mogę uwierzyć nowa pani ks to przyszła kr która się szkoli .Pierwsza alejka o/w mięso jest pusta od godz, 13 klienci idą do DINO bo w biedronce nie ma co kupić .Na magazyn nie da się wejść ,na sali sprzedaży burdel przyjeżdża kr na sklep i co ;OCH JAK SKLEP ŁADNIE WYGLĄDA .Jak bym to była ja to od razu wpis w pamiętnik i nagana .KO nie zagląda teraz na sklep ,obroty spadły i jest wszystko ok do mnie wpadał średnio 2 razy w tyg.i wszystko było źle ciągle słyszałam żebym nie musiał pani zwolnić .Chciał ale nie zdążył :P trzymajcie się biedroneczki :pa1:
_________________
Julek
  Ocena JMP: 3/10
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-05, 10:33   

Jednak taktyka jest chyba inna naszej "kochanej" firmy :

https://www.dlahandlu.pl/...epow,41139.html

"Jak jednak dowiedział się PulsHR.pl, zwolnienia nie omijają również pracowników sklepów na Śląsku, a dokładnie - kierowników.
- Niemal codziennie słyszę o tym - mówi nasz rozmówca. - I są to w większości osoby z długoletnim stażem, więc nie są laikami. Nagle okazuje się jednak, że się do swojej pracy nie nadają i zostają zwalniani z dnia na dzień - dodaje."
  Ocena JMP: 5/10
     
nina98

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 2
1 UP 2 DOWN
  Wysłany: 2015-03-07, 01:04   

Kończy się właśnie i moja kariera w biedronce... Nie dadzą mi umowy na stałe - już to wiem, na dodatek jestem w ciąży i nawet prawo nie nakazuje mojej umowy przedłużyć.... Przykro, poświęciłam dla tej firmy kawał mojego życia,a "ludzie" pracujący na kierowniczych stanowiskach traktują cię jak śmiecia. Niestety.
Luuuuuudzie, nie warto się starać w biedronce, nikt was nie doceni. Jak nie będziecie lizać d..y żmijom, do niczego nie dojdziecie.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-07, 08:19   

nina98 napisał/a:
Kończy się właśnie i moja kariera w biedronce... Nie dadzą mi umowy na stałe - już to wiem, na dodatek jestem w ciąży i nawet prawo nie nakazuje mojej umowy przedłużyć.... Przykro, poświęciłam dla tej firmy kawał mojego życia,a "ludzie" pracujący na kierowniczych stanowiskach traktują cię jak śmiecia. Niestety.
Luuuuuudzie, nie warto się starać w biedronce, nikt was nie doceni. Jak nie będziecie lizać d..y żmijom, do niczego nie dojdziecie.


Prawo nakazuje przedłużyć do dnia porodu. Przedłuż zaświadczenie że jesteś w ciąży i na l4
 
     
#vip 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 27 Mar 2012
Posty: 75
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-07, 12:30   

Dziewczyno, skąd Ty się urwałaś? Jakie prawo, o czym Ty piszesz?
Jak pisze qweerty, dostarczasz zaświadczenie lekarskie że jesteś w ciąży i po sprawie!
_________________
"Każdy chce mieć przyjaciela, lecz nikt się nie wysila by nim być".
Stanisław Jerzy Lec.
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-07, 13:16   

Czy aby na pewno zawsze? https://weblog.infopraca.pl/2013/01/ciaza-i-3-miesiace-kiedy-pracodawca-moze-zwolnic/
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-07, 15:44   

czyli jak umowa kończy się przed trzecim miesiącem ciąży to nie musi przedłużać pracodawca umowy a jak umowa kończy się po trzecim miesiącu to ma obowiązek przedłużyć do dnia porodu, Oczywiście jak chce może na dłużej.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-07, 19:30   

Nie trzeba przedłużać umowy ciężarnej do 3 miesiąca, ale biedronka tego nie praktykuje, więc jak zaniesiesz zaświadczenie, że jesteś w ciązy to Ci przedłużą.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-08, 01:25   

Larrikol pytanie: nie praktykuje bo nie chce czy nie praktykuje bo nie wie...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-08, 09:29   

A co za róznica? ważne, że tego nie robią :) nie zdziwiłabym się wcale, gdyby KR o tym nie wiedzieli, bo niektórzy nie maja pojęcia o kodeksie pracy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo