Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bartosz
2017-04-15, 19:56
Kolonie 2015
Autor Wiadomość
~zulcia73

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-10, 18:34   

Moje dzieci też już były po dwa razy, szkoda że już nie mogą. Najmłodsza była w zeszłym roku w Dźwirzynie i była bardzo zadowolona, nawet pytała ostatnio czy w tym roku da sie zalatwic.Wszy nie przywiozła ☺
 
     
~rodzic 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Paź 2015
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-10, 23:45   kolonie 2015- teraz juz 2016

Czy moglibyscie zdradzic jak to na tych koloniach jest z organizacja- czy np jest podzial na sale /lazienki dziewczyni,chlopcy- czy dzieci moga brac jakies swoje kieszonkowe czy przechowuje je wychowawca czy sami w szafkach ,co z praniem czy juz dzieci same czy jest tam jakas pralnia czy po prostu dac wiecej ubran na zmiane.to bedzie pierwszy oboz mojego dziecka o ile sie zakwalifikuje wiec chcielibysmy poznac jak najwiecej szczegolow.
  Ocena JMP: 7/10
     
monia b 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Lut 2012
Posty: 8
Skąd: śląskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-04-11, 06:46   

łazienkę córcia miała w pokoju była z trzema jeszcze dziewczynkami, prać dzieci muszą same więc lepiej dać więcej ciuszków.kieszonkowe w opisanej kopercie trzymał opiekun ,na kopercie miał informację dane dziecka i ile dziennnie ma dać pieniążków.Moja miała 30,00zł na dzień i swoich własnych 50,00 zł i to wystarczyło w zupełności.
_________________
Monia Biedronia
 
     
junior

Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-11, 08:32   

Ktoś wie czy jest już lista dzieci na kolonie :)
 
     
~justyna86 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-11, 16:49   

13 maja ma byc jakos jak sie nie myle
 
 
     
~no_name_ona 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 26 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: Zagłebie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-11, 17:40   

11 miały być listy wraz z raportem miało przyjść

[ Dodano: 2016-05-13, 09:59 ]
Są już listy dzieci
_________________
Co nas nie zabije to wzmocni ;)
  Ocena JMP: 7/10
     
~rodzic 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Paź 2015
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-14, 11:04   kolonie 2016

kochani lista osob przyjetych na kolonie juz jest... moje dziecko sie dostalo nad morze- moje pytanie do Was kochani jak to organizacyjnie wygladalo w latach ubieglych- jesli chodzi jak pytali wczesniej inni o pranie ubran,o jedzenie jakie bylo,co z kieszonkowym,co z telefonami jak mozna sie z dziecmi kontaktowac, czy ogolnie kadra jest sympatyczna i rzeczywiscie jest tyle zajec i atrakcji co w programie- czy mozna wybrac przynaeznosc do grupy np pilkarskiej czy to jakies kryteria sa,wszystko chcielibysmy wiedziec bo to pierwsza w zyciu kolonia naszego 8letniego dziecka wiec tym bardziej nasza radosc i troche obawa,strach czy wszystko bedzie ok bo to jednak 2tygodnie sa.

i czy ktos sie orientuje ile kosztuje taki 2tygodniowy pobyt dziecka w razie jakby chcialo wczesniej wrocic a my my musimy koszty pokryc....

bedziemy ogromnie wdzieczni za jakiekolwiek informacje,mileog dnia-rodzic
  Ocena JMP: 7/10
     
Stella

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-16, 13:58   

Podpinam się do pytania:) Mój syn dostał się na pierwszy turnus nad morze 27.06 mam wiele pytań i mega stresa czy zdążę wszystko przygotować bo to przecież niedługo wyjazd:)
 
     
bazia_07 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Kwi 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-05-17, 19:37   

kobitki zdarzycie pomału pamiętajcie ze najważniejsze rzeczy to tel do kontaktu. moja córcia była dwa razy za każdym razem wracała szczęśliwa ciuszki wzięła na zmianę choć i tak przywiozła dużo nie noszonych tam dzieci robią po swojemu i dobrze bo sie uczą
 
     
~rodzic 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Paź 2015
Posty: 41
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-25, 18:32   kolonie 2016-prosze o pomoc

kochani- moja corka jedzie PIERWSZY RAZ W ZYCIU na kolonie-juz w poniedzialek nad morze- zupelnie nie wiem ile rzeczy jej spakowac? i te kieszonkowe to pani sama zbiera na koloni czy dziecko same ma pani dac ?czy w autobusie dzieci moga miec telefon w plecaczku razem z piciem i kanapkami na droge? czy w drodze autobusem sa jakies przystanki na siusiu i zakup np picia dodatkowego?ile wlasciwie dac tego kieszonkowego dzieciakom-czy oni gdzies wychodza na miasto by sobie kupic akies pamiatki,cos do jedzenia itd?i czy np jesli dziecko sie zle czuje czy cos to opiekunowie chetnie udzielaja wsparcia czy raczej olewka przy tak duzej ilosci dzieci?strasznie sie boje,panikuje jak to bedzie....

bardzo prosze o jakies wskazowki
  Ocena JMP: 7/10
     
monku 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Lut 2016
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-06-27, 06:30   

Ne panikuj-dzieci radzą sobie o wiele lepiej niż my rodzice sobie wyobrażamy. Na karcie jest numer do kierownika kolonii można zadzwonić i o wszystko zapytać :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo