Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KOMISJA SOCJALNA
Autor Wiadomość
piorun21

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 19
Wysłany: 2015-01-13, 19:27   KOMISJA SOCJALNA

czy może ktoś wie kiedy jest komisja socjalna???
z góry dziękuje
_________________
piorun21
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-13, 19:29   

ktos pisał że 14
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-13, 21:04   

jutra
 
     
smiki87 

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączyła: 07 Sie 2014
Posty: 11
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-14, 11:17   

DZIŚ NA 100% :em29:

[ Dodano: 2015-01-18, 11:13 ]
Kiedy przelewają zapomogi??? :yeah:
  Ocena JMP: 2/10
     
~michał21

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-19, 19:46   

Witam

Mam pytanie do Pana Przewodniczącego Komisji Zakładowej ZZ "Solidarność" działającej przy JMP s.a - jako że już odbyło się pierwsze posiedzenie Komisji Socjalnej JMP, jakie kryterium dochodowe zostało ustalone na rok 2015 ?

Pytanie do Pana ponieważ przedstawiciel ZZ, bądź Pan sam bierze udział w spotkaniach Komisji Socjalnej, no i Komisja Socjalna ma zdaje się obowiązek takowe kryterium ustalić.


Pozdrawiam
_________________
michał
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-20, 16:53   

a na ostatnie pytanie odpowiedź dostałeś? :nie:
 
     
~michał21

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 47
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-01-22, 13:05   

Szanowny Panie Przewodniczący Piotrze Adamczak, etat który Pan dzierży z ramienia ZZ obliguję zdaję się Pana do zajmowania stanowisk i udzielania odpowiedzi na pytania pracowników (zdaję się że to ich Pan reprezentuje). Nawet nie śmiem wnikać w obowiązki statutowe.
Nie robi Pan tego za darmo, o ile dobrze kojarzę pensja ponad 4500 zł nie jest po to aby Pan sobie spijał kawusie w biurze i udawał jaki to Pan jest zabiegany. Firma płaci Panu za oddelegowanie do czynności związanych z zajmowanym stanowiskiem w ZZ, więc niech Pan się zacznie wywiązywać z tych czynności.

Tak zupełnie na marginesie zastanawia mnie fakt - dlaczego Komisja Zakładowa 922, nie zajmie się poczynaniami Pana Przewodniczącego, jeżeli nie widzi nikt oprócz mnie: zakłamania, mataczenia, mówienia nieprawdy, działania na niekorzyść ogółu pracowników w JMP , aż w końcu niewywiązywania się z samej funkcji Pana Przewodniczącego Piotra Adamczaka - to coś jest nie halo.

Pan Przewodniczący potrafi np. na Komisji Socjalnej w listopadzie podpisać jedno a za dwa dni zaprzecza że w ogóle widział taki dokument, to dzięki Panu Regulamin Wynagradzania czy sam Regulamin ZFŚS są regulaminami w 100 % stworzonymi przez JMP ponieważ Pan nie wykazał nawet najmniejszej woli porozumienia przy okazji tworzenia w/w. Samo krzyczenie i tupanie nóżkami jak to Pana źle traktują i nikt Pana nie chce słuchać nie trafia zarówno do mnie jaki i do wielu jako argumentacja. Nie jestem adwokatem ani ZZ "Solidarność" ani żadnych innych ZZ działających w JMP, ale to nie moja rola porozumiewać się z wszystkimi organizacjami związkowymi w tak ważnych kwestiach, tylko Pana.

Jeżeli Pan twierdzi że mówię nie prawdę proszę mnie pozwać na drodze cywilnej udowodnię wtedy Panu swoje racje.

Na odpowiedz od Pana Przewodniczącego raczej się nie doczekam ???




Pozdrawiam
_________________
michał
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-22, 14:10   

Mam nadzieję, że przytoczone przez Ciebie ?argumenty? to nie są zwykłe złośliwości, niepoparte żadnymi faktami. Używasz danych osobowych i w przypadku mijania się z prawdą, naruszasz pewne dobra osobiste.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-22, 22:12   

Larrikol o ile pamiętam nie broniąc michała myślę że jeśli jest to konto oficjalne a przewodniczący jest osobą publiczną to zapewne mieści się to w granicach dopuszczalnych przez sądy krytyki.
Odnośnie samej tematyki nie będę się wypowiadał.
Myślę że są dwa rozwiązania albo dyskusja albo przemilczanie tematu. Jakie jest słuszne nie wiem
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-23, 08:29   

A co za różnica publiczna, czy prywatna? Szkalowanie to szkalowanie.
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-23, 08:35   

oczernianie czy szkalowanie jest bardzo nieetyczne. Myślę że jest mi przykro tym bardziej że wymieniona osoba przewodniczącego jest pełna ciepła do ludzi, serdeczna i nigdy by nie postąpiła tak jak niektórzy którzy go oczerniają. Myślę że zapewne nie wchodzi w dyskusję gdyż brzydzi się takimi metodami jak stosuje Michał21 czyli pomówieniami , oczernianiem, plotkami dlatego nie odpisuje na te "prowokacje". Na pewno te ataki to efekt tego że stara się pomagać pracownikom i walczy o nasze prawa...................

Odnośnie pytania Larrikol przypomniało mi się że było takie orzeczenie sprawy o szkalowanie z powództwa cywilnego która dotyczyła osoby publicznej i było wyraźnie napisane ,że ze względu na pełnioną funkcję ocena pracy publicznej nawet zabarwiona emocjonalnie mieści się w granicach krytyki. Odmienne jest orzecznictwo gdy szkaluje się rodzinę osoby publicznej lub narusza prywatność i porusza sprawy jego życia prywatnego ,ale dla mnie to też jest zwykłe k........stwo. Więc zapewne dla tego michałek 21 zapewnia że jest gotów stanąć przed sądem.
 
     
~michał21

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 47
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-23, 10:20   

Witam
Skoro zadanie pytania osobie Pana Piotra Adamczaka (przypomnę: Przewodniczący Komisji Zakładowej 922 NSZZ "Solidarność" działającej przy JMP s.a.), nazywacie złośliwościami czy szkalowaniem, to więcej pytań nie zadaje.
Prywatnie to, czy Pan Przewodniczący jest osobą pełną ciepła, serdeczną nie bardzo mnie interesuję, zadałem pytanie Panu Przewodniczącemu a nie prywatnie Piotrowi A., jeśli bym chciał rozmawiać prywatnie to znalazł bym z pewnością kontakt i bym próbował rozmawiać.
Co do rodziny i prywatności Pana Przewodniczącego to życzę jak najlepiej i kropka.
Co do ochrony danych osobowych dyskusji nie podejmę ponieważ tyle ile przypadków tyle różnych interpretacji można zaobserwować.

Skoro Pan Przewodniczący nie chce podejmować dialogu czy dyskusji w tak ważnych dla pracowników JMP kwestiach to niech nas po prostu nie reprezentuje. Sądzę jednak że stanowisko Przewodniczącego obliguję.

Tak jakoś mam dziwne wrażenie że na tym forum można wiele, ale tylko w przypadku jeżeli meritum nie dotyczy funkcji Pana Przewodniczącego Piotra Adamczaka.

Nie wchodzę w dyskusję z poszczególnymi forumowiczami w tym temacie ponieważ twierdze że każdy może mieć swoje odmienne zdanie, ale tak samo ja mam prawo do swoich opinii czy spostrzeżeń.

Pozdrawiam
_________________
michał
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-23, 11:15   

michał21 napisał/a:
Skoro zadanie pytania osobie Pana Piotra Adamczaka (przypomnę: Przewodniczący Komisji Zakładowej 922 NSZZ "Solidarność" działającej przy JMP s.a.), nazywacie złośliwościami czy szkalowaniem, to więcej pytań nie zadaje.
michał21, ja niczego nie nazywam i nie oceniam, wyraziłam po prostu nadzieję, że to co piszesz jest prawdą, a nie zwykłym oszczerstwem.
 
     
~pszczolka1

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 39
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-23, 13:57   

czy będąc na urlopie macierzyńskim można pisać podanie o zapomogę?
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-23, 13:58   

tak
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo