Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Biedronka w Katowicach ul.Uniwersytecka 12 Ostrzezenie !
Autor Wiadomość
@jonka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 30 Sie 2010
Posty: 174
Wysłany: 2010-11-03, 23:01   

albo z polskiej do włoskiej zabrać fistaszka! a przecież to nie był orzech włoski :D
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
Wysłany: 2010-11-04, 20:50   

chamstwo nie ma granic, jedli, jedzą i będą wpierdzielać, to tak samo jak z kradzieżami
_________________
lalka
 
     
Anna2009

Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 0
Wysłany: 2010-12-07, 17:27   

Żmija napisał/a:
niektórych się nie da...wystarczy,że ma portfel wypchany stówami(którymi naturalnie rzuca z pogardą)a już myśli ,że jest "pan"...a tu Pan w dodatku był "zagramaniczny",to już w ogóle należało mu się wszystko za free 8)


Żmija kasjer= super odpowiedni login wybrales dla siebie . Jest mi Ciebie zal sflustrowany czlowieku . Zazdrosc zabija powoli a skutecznie . Nie klasyfikuj ludzi ze cudzoziemiec to taki owaki co szasta pieniedzmi . Szacunek nalezy sie kazdemu czlowiekowi , nawet zlodziejowi fistaszka 1 szt w Biedronce .
Nie zapomnij ze o nas Polakach poza granicami nie mowi sie zawsze pozytywnie , nie jestesmy tak uczciwi za jakich chcielibysmy uchodzic .
I na koniec dobra rada najpierw szkola , potem praca i jeszcze raz praca wiele wyrzeczen po drodze i Ty tez bedziesz mial pieniadze na wyzszy standard życia . Nic łatwo nie przychodzi .
Więcej optymizmu i usmiechu dla innych.
Pozdrawiam
Anna
_________________
Anna
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
Wysłany: 2010-12-07, 19:17   

Oj Anna , niech mąż nie konsumuje produktów w sklepie nie zapłaciwszy za nie, i nie bedzie problemu, bo my przez "takich" wyzeraczy mniej zarobimy.... eh
 
     
~Żmija 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 34
Wysłany: 2010-12-07, 23:09   

Anna2009 napisał/a:
I na koniec dobra rada najpierw szkola , potem praca i jeszcze raz praca wiele wyrzeczen po drodze i Ty tez bedziesz mial pieniadze na wyzszy standard życia . Nic łatwo nie przychodzi .
Na początek dobra rada-naucz się czytac ze zrozumieniem i poruszać po forum.Nie jestem on ,tylko ona 8) ,co łatwo można sprawdzic,wchodząc w mój profil...no cóż-ignorancja w Twoim przypadku mnie nie dziwi :P
Anna2009 napisał/a:
Szacunek nalezy sie kazdemu czlowiekowi , nawet zlodziejowi fistaszka 1 szt w Biedronce .
Zgadzam się-kasjerowi też-wszak żadna praca nie hańbi-nawet ta w biedronce :em29: .Co do złodziei,to mam mieszane uczucia,ale ja na szczeście nie mam nikogo takiego w rodzinie,więc pewnie wiesz lepiej jak to jest.....
To w sumie wszystko,co miałam do powiedzenia w tej kwestii-ale nie...wiesz,teraz w biedronce sa również pistacje.Zapraszam na degustacje
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
Wysłany: 2011-01-05, 11:02   

co to ma być??
 
     
Log 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-08-08, 17:19   

tomcio_em napisał/a:
Włosi z natury niewychowani i impulsywni więc w sam raz na kandydata do ochrony w Biedronce :boks:
To chyba żadnego Włocha nie poznałeś.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo