Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Krwiodawstwo w Biedronce
Autor Wiadomość
sprintek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-12-22, 09:19   Krwiodawstwo w Biedronce

Czy ktoś z Was oddaje krew? Jak z praktyki wygląda podejście kierowników sklepu do brania dnia wolnego, aby oddać krew przez pracowników? Ja oddaję krew regularnie, jednak wybieram obecnie dzień wolny od pracy, bo pracuję dopiero trzeci miesiąc i nie chcę się nikomu narażań, a z doświadczenia wiem, że nastawienie ludzi jest bardzo różne. Prawo prawem, ale mentalności ludzi się nie zmieni...
 
     
KaVora 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-22, 13:38   

Nie chętnie dają wolne, ale wszystko zależy od Twojego kierownictwa, od stosunków jakie z nimi posiadasz, od Twojej pracy i charakteru też, bo będą brać to pod uwagę przy wypisywaniu należnego wolnego.Gdybym był na Twoim miejscu i miał mieszane opinie co do kierownika to wziął bym książeczkę krwiodawcy na rozmowę o dniu wolnym jako dowód że nie ściemniam.
_________________
http://nasza-gazetka.pl (aktualne gazetki promocyjne)
  Ocena JMP: 5/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-22, 14:30   

Tam wypisują L4 jednodniowe, więc nie trzeba nic udowadniać
 
     
KaVora 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 17
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-22, 22:12   

jak pokaze ksiazeczke z regularnym oddawaniem krwi to udowodni ze nie byl to skok w bok w celu unikniecia pracy .Trzeba troche pomyslec :)
_________________
http://nasza-gazetka.pl (aktualne gazetki promocyjne)
  Ocena JMP: 5/10
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-23, 09:49   

Larrikol napisał/a:
Tam wypisują L4 jednodniowe, więc nie trzeba nic udowadniać
Nie jednodniowe l4 a zaświadczenie o oddaniu krwi i jego składników.Przed udaniem się na krwiodawstwo informujesz na dzień wcześniej.Pracodawca ma obowiązek udzielić dzień wolny za krwiodastwo.Przynosisz zaświadczenie a to się skanuje i nanosi absencje PK.Brałem regularnie i dwa razy miałem nieprzyjemności raz ks obrobila mi tyłek bo nawet" jej kasjerzy tegoo nie brali" a raz kr próbował być dowcipny i pytał co"z tego pan ma? Czekoladki?" To mu odpowiedzialem że firma jest tak dla mnie dobra to oddaje bo nie wiem komu w jmp może się przydać:-)
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-12-23, 15:09   

U mnie dziewczyna oddaje krew regularnie i nie robię z tego powodu żadnych problemów, oczywiście wcześniej mnie informuje. I tak jak pisał qweerty, skanuje się zaświadczenie
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo