Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ukladamy historyjke :)
Autor Wiadomość
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
Wysłany: 2015-01-10, 16:17   

Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz. A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła.i se lata ło ho ho. Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzyknął i splunął białą mazią!
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
Wysłany: 2015-01-10, 22:22   

Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz. A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła.i se lata ło ho ho. Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzyknął i splunął białą mazią! Od razu
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
@hamburger

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 146
Wysłany: 2015-01-11, 00:04   

Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz. A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła.i se lata ło ho ho. Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzyknął i splunął białą mazią! Od razu Pan Gucio
_________________
 
     
mawi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Lip 2013
Posty: 19
Wysłany: 2015-01-12, 12:14   

Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz. A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła.i se lata ło ho ho. Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzyknął i splunął białą mazią! Od razu Pan Gucio garbaty
_________________
iwam
  Ocena JMP: 8/10
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-01-12, 15:13   

Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz. A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła.i se lata ło ho ho. Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzyknął i splunął białą mazią! Od razu Pan Gucio garbaty wypiął
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#Chilloutowy

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 65
Wysłany: 2015-01-12, 20:58   

Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz. A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła.i se lata ło ho ho. Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzyknął i splunął białą mazią! Od razu Pan Gucio garbaty wypiął kolektor z podstawki
_________________
Naprzód cholerne pawiany, chcecie żyć wiecznie? - sierżant USArmy, 1918

Gwardia umiera, ale się nie poddaje!
  Ocena JMP: 5/10
     
#Katarina09

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 104
Wysłany: 2015-01-14, 01:14   

Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz. A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła.i se lata ło ho ho. Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzyknął i splunął białą mazią! Od razu Pan Gucio garbaty wypiął kolektor z podstawki i klikać zaczął
 
     
@hamburger

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 146
Wysłany: 2015-01-14, 10:55   

Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz. A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła.i se lata ło ho ho. Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzyknął i splunął białą mazią! Od razu Pan Gucio garbaty wypiął kolektor z podstawki i klikać zaczął nerwowo
 
     
mawi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Lip 2013
Posty: 19
Wysłany: 2015-01-14, 11:04   

Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz. A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła.i se lata ło ho ho. Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzyknął i splunął białą mazią! Od razu Pan Gucio garbaty wypiął kolektor z podstawki i klikać zaczął nerwowo jak
_________________
iwam
  Ocena JMP: 8/10
     
#Katarina09

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 104
Wysłany: 2015-01-26, 21:46   

Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz. A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła.i se lata ło ho ho. Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzyknął i splunął białą mazią! Od razu Pan Gucio garbaty wypiął kolektor z podstawki i klikać zaczął nerwowo jak rozjuszony
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
Wysłany: 2015-01-27, 09:19   

Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz .A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła i se lata ło ho ho .Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzykną i spluną białą mazią ! Od razu Pan Gucio garbaty wypiął kolektor z podstawki i klikać zaczął nerwowo jak rozjuszony giez
 
     
@hamburger

Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 146
Wysłany: 2015-01-27, 17:25   

Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz .A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła i se lata ło ho ho .Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzykną i spluną białą mazią ! Od razu Pan Gucio garbaty wypiął kolektor z podstawki i klikać zaczął nerwowo jak rozjuszony giezWidząc to

[ Dodano: 2015-01-29, 11:08 ]
Dzisiaj wieczorem biedroneczki ssają a panowie chlają świński mocz .A pszczółka Maja ma obwisłe skrzydła i se lata ło ho ho .Maja ma jaja wielkie owłosione kochones oraz perukę koloru sinokoperkowyblond, w zębach taki sam chłam. O fuuu krzykną i spluną białą mazią ! Od razu Pan Gucio garbaty wypiął kolektor z podstawki i klikać zaczął nerwowo jak rozjuszony giezWidząc to :) rozbawiona Maja
 
     
~alina21 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 16 Gru 2014
Posty: 32
Wysłany: 2015-02-05, 23:04   

chore/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo